Felix

Purina felix – barība kaķiem

Felix konservi – tās ir garšīgas maltītes, kas izskatās tā, it kā būtu gatavotas mājās. Tām pievienoti arī gardi pārsteigumi – aromātiska želeja vai mērce.

Felix maltītes pieejamas ar dažādām garšām un tekstūrām – un, ja ievērosi barošanas norādījumus uz iepakojuma, tavs kaķis saņems visas nepieciešamās dienišķās uzturvielas. Gardas maltītes ar augstvērtīgām sastāvdaļām, atbilstošu minerālvielu un vitamīnu īpatsvaru un omega-6 taukskābēm – viss, kas dzīvniekam nepieciešams veselības uzturēšanai jebkurā vecumā – un bez pievienotām krāsvielām, konservantiem vai aromatizētājiem.

Sortimentā pieejamas Felix Fantastic, Sensations un Tasty Shreds sulīgās maltītes, kas lieliski izskatās, smaržo un, protams, arī garšo. Konservi Felix Fantastic, kas paredzēti kaķēniem un pieaugušiem kaķiem, satur īstus gaļas vai zivs kumosiņus. Felix Sensations maltītes pieaugušiem kaķiem pieejamas dažādās garšu kombinācijās un apvieno gaļas un zivju gabaliņus ar dārzeņu piedevu želejā. Bet Felix Tasty Shreds satur plucinātas gaļas strēmeles gardā mērcē ar liellopa un vistas vai laša un tunča garšu!

Felix barība iepakota gan paciņās vienai reizei, gan četrpakās.

Mūsu produktus var iegādāties: RIMI

Mūsu produktus var iegādāties: Barbora