Felix

Felix. Neatvairāmi gardi!

Gudram kaķim smalka gaume un pārdomātas prasības. Tādēļ arī radīts neatvairāmo Felix konservu klāsts – garšīgas maltītes, kas izskatās tā, it kā būtu gatavotas mājās. Tām pievienoti arī gardi pārsteigumi – aromātiska želeja vai mērce.

Felix maltītes pieejamas ar dažādām garšām un tekstūrām – un, ja ievērosi barošanas norādījumus uz iepakojuma, tavs kaķis saņems visas nepieciešamās dienišķās uzturvielas. Gardas maltītes ar augstvērtīgām sastāvdaļām, atbilstošu minerālvielu un vitamīnu īpatsvaru un omega-6 taukskābēm – viss, kas dzīvniekam nepieciešams veselības uzturēšanai jebkurā vecumā – un bez pievienotām krāsvielām, konservantiem vai aromatizētājiem. Nav brīnums, ka gudrais kaķis tīko Felix.

Sortimentā pieejamas Felix Fantastic un Felix Sensations sulīgās maltītes, kas lieliski izskatās, smaržo un, protams, arī garšo. Konservi Felix Fantastic, kas paredzēti kaķēniem un pieaugušiem kaķiem, satur īstus gaļas vai zivs kumosiņus. Savukārt Felix Sensations maltītes pieaugušiem kaķiem pieejamas dažādās garšu kombinācijās, jo apvieno gaļas un zivju gabaliņus ar dārzeņu piedevu želejā. Felix barība iepakota gan paciņās vienai reizei, gan četrpakās.

Uzzini vairāk! https://www.purina.lv/kakis/felix

Mūsu produktus var iegādāties: RIMI

Mūsu produktus var iegādāties: Barbora