• FELIX®

  FELIX®

  Lai apmierinātu visas prasības, kuras uzstāda tik gudri kaķi kā Felix, esam radījuši neatvairāmu produktu klāstu : garšīgas maltītes, kas izskatās tā, it kā būtu gatavotas mājās, un barību, kam pievienoti gardi pārsteigumi – piemēram, aromātiska želeja vai mērce. Noklikšķini šeit un uzzini vairāk. Laiks jautrībai!

  VAIRĀK

 • GOURMET®

  GOURMET®

  Kurš gan spēj atteikties no vislabākā?<br>&#8203;Garda, rūpīgi pagatavota maltīte no kvalitatīvām izejvielām un plašs izsmalcinātu recepšu klāsts. Gourmet Gold un Gourmet Perle konservi kaķiem ir pilnvērtīga barība, kas sniegs tavam gardēdim ne vien visas nepieciešamās uzturvielas, bet arī neatkārtojamu garšas baudījumu.

  VAIRĀK

 • PURINA ONE®

  PURINA ONE®

  Izmantojot mūsu vadošo uztura ekspertu 80 gados uzkrāto pieredzi un izstrādātās inovācijas, PURINA ONE produktu līnija nodrošina augstas kvalitātes uzturu, kas veicina acīmredzamu veselību tavam kaķim šodien un rīt.

  VAIRĀK

 • FRISKIES&#8203;® kaķiem

  FRISKIES&#8203;® kaķiem

  Tava kaķa neatkārtojamais raksturs ienes tavā mājā kaut ko ļoti īpašu un sniedz tev vairāk priekā. Tieši tāpēc Friskies nodrošina kaķim barību, kas viņam garšo un ir nepieciešama, lai viņš arī turpmāk ik dienas tevi pārsteigtu un iepriecinātu

  VAIRĀK

 • DARLING®

  DARLING®

  Darling kaķu barība sniegs visu nepieciešamo Jūsu mīlulim. Šīs gardās maltītes pagatavotas ar putnu, liellopu un zivs piedevām un satur kaķa organismam nepieciešamo Omega 6 taukskābi. Tā nepieciešama kaķa ādas un apmatojuma veselības nodrošināšanai – tava kaķa apmatojums būs veselīgs, spīdīgs un maigs, to tā vien gribēsies noglaudīt. Lieliska garša un 100% pilnvērtīgs uzturs.

  VAIRĀK

 • PRO PLAN®

  PRO PLAN®

  PRO PLAN ir pilnvērtīgas un sabalansētas kaķu barības produktu līnija, kas nodrošina izcilu uzturu ar zinātniski pierādītām priekšrocībām kaķa veselībai ikvienā viņa dzīves vecumposmā. Ikviens produkts veidots pēc unikālas PURINA izstrādātas receptes no viegli sagremojamām augstas kvalitātes sastāvdaļām. Tas sniedz visas neaizstājamās uzturvielas, kas nepieciešamas labai kaķa veselībai. PRO PLAN barība kaķiem ir pieejama vienīgi specializētajos zooveikalos un veterinārārstu praksēs.

  VAIRĀK

 • CAT CHOW®

  CAT CHOW®

  CAT CHOW ir Purina uztura speciālistu izstrādāta pilnvērtīga un sabalansēta sausā barība kaķiem, kam nepieciešamas īpašas rūpes veselības un labsajūtas nodrošināšanā. Katra CAT CHOW porcija satur trīs dabiskus augstas kvalitātes olbaltumvielu avotus, kā arī īpaši dabiski aktīvu sastāvdaļu kombināciju ikdienas veselībai un labsajūtai. Tā satur ne vien gardu augstas kvalitātes maltīti ar gaļu, zivi un vistu- tajā ir arī dabas gādātās aktīvās sastāvdaļas. Īpašā kombinācija satur rozmarīnu, pētersīļus, spinātus, burkānus, rapšu sēklas un cigoriņus. Tie ir dabiski antioksidanti, kas palīdz uzlabot gremošanas sistēmas veselību, stiprināt imūnsistēmu un samazināt tualetes kastītes nepatīkamo aromātu.

  VAIRĀK