CAT CHOW®

CAT CHOW ir Purina uztura speciālistu izstrādāta pilnvērtīga un sabalansēta sausā barība kaķiem, kam nepieciešamas īpašas rūpes veselības un labsajūtas nodrošināšanā. Katra CAT CHOW porcija satur trīs dabiskus augstas kvalitātes olbaltumvielu avotus, kā arī īpaši dabiski aktīvu sastāvdaļu kombināciju ikdienas veselībai un labsajūtai. Tā satur ne vien gardu augstas kvalitātes maltīti ar gaļu, zivi un vistu- tajā ir arī dabas gādātās aktīvās sastāvdaļas. Īpašā kombinācija satur rozmarīnu, pētersīļus, spinātus, burkānus, rapšu sēklas un cigoriņus. Tie ir dabiski antioksidanti, kas palīdz uzlabot gremošanas sistēmas veselību, stiprināt imūnsistēmu un samazināt tualetes kastītes nepatīkamo aromātu.

Cat Chow specializētie produkti ir īpaši piemēroti kaķiem, kam nepieciešama īpaša barība, lai nodrošinātu veselību un labsajūtu.

Cat Chow Hairball Control barība ir īpaši piemērota mājās dzīvojošiem kaķiem, kā arī kaķiem ar garu apmatojumu. Tā palīdz kontrolēt matu kamolu veidošanos un veicināt to saudzīgu izvadīšanu cauri gremošanas traktam.

Cat Chow Sterilised barība ir izveidota sterilizētiem/kastrētiem kaķiem. Tā satur sabalansētas uzturvielas, kas palīdz uzturēt veselīgu ķermeņa svaru un palīdz izvairīties no urīnizvadceļu saslimšanām.

Cat Chow Urinary Tract Health barība ir īpaši izveidota kaķiem, kam piemīt tieksme uz urīnizvadceļu saslimšanām. Rūpīgi sabalansētās minerālvielas palīdz uzturēt urīntrakta veselību.