PRO PLAN®

Mēs zinām, cik nozīmīgs ir tavs kaķis, un cik liela nozīme viņa aprūpē ir kvalitatīvam uzturam. Tā kā tava mīluļa vajadzības dzīves laikā mainīsies, PRO PLAN® sniedz plašu izcila uztura klāstu katram vecumposmam.

PRO PLAN® nodrošina izcilu uzturu ar zinātniski pierādītām priekšrocībām kaķa veselībai.

PRO PLAN® ir izcils uzturs tavam kaķim, jo ikviena barības produkta pamatā ir pilnvērtīgs un sabalansēts visu neaizvietojamo uzturvielu komplekts, kas nepieciešams labas veselības nodrošināšanai. PRO PLAN® barība ir pagatavota no rūpīgi atlasītām, viegli sagremojamām augstākās kvalitātes sastāvdaļām.

PRO PLAN® barība ir zinātniski izstrādāta ar mērķi labvēlīgi ietekmēt kaķa veselību ilgtermiņā. Mūsu 350 veterinārārstu un uztura speciālistu komanda ir pierādījusi, ka noteiktas uztura sastāvdaļu kombinācijas spēj uzlabot kaķa ilgtermiņa veselību. Šīs uztura sastāvdaļu kombinācijas, piemēram, OPTIRENAL® vai LONGEVIS®, ir padarījušas PRO PLAN® vienu no vadošajiem kaķu barības zīmoliem.

Atklāj vairāk par OPTISTART®, OPTIRENAL® and LONGEVIS®

Kaķēniem

Ir pierādīts, ka PRO PLAN® ar OPTISTART® kompleksu palīdz spēcināt dabisko imunitāti.

Zinātniski pierādīts, ka OPITSTART® barības vielu komplekss stiprina kaķēna zarnu trakta veselību un palīdz samazināt gremošanas traucējumu risku. To nodrošina pievienotais piena ekstrakts, kas palīdz līdzsvarot zarnu mikrofloru un stiprina kaķēna dabisko imunitāti.

OPITSTART® komplekss pievienots PRO PLAN JUNIOR barībai – pilnvērtīgs  un sabalansēts uzturs veselīgai kaķēna attīstībai vecumā no 6 nedēļām līdz pat 1 gadam.

​Pieaugušiem kaķiem

Ir pierādīts, ka PRO PLAN® ar OPTIRENAL® kompleksu veicina nieru veselību.

OPTIRENAL® ir unikāls uzturvielu komplekss, kas veicina nieru veselību. OPTIRENAL® komplekss ir zinātniski izstrādāts, tas satur aminoskābes, neaizstājamās taukskābes un antioksidantus.

OPTIRENAL® ir pieejams virknē PRO PLAN® ražotās kaķu barības produktu, kas īpaši piemēroti pieaugušiem kaķiem, sterilizētiem kaķiem, kaķiem ar jutīgu gremošanu un telpās dzīvojošiem kaķiem.

ADULT – lielisks universāls uzturs pieauguša kaķa vispārējās veselības nostiprināšanai.

STERILISED – uzturs  sterilizētiem kaķiem. Augsts olbaltumvielu un zems tauku saturs, sabalansēts pH līmenis urīnizvadsistēmas atbalstam.

DELICATE – specializēts uzturs pieaugušiem kaķiem ar jutīgu gremošanu un izvēlīgu attieksmi pret barību.

HOUSECAT – veselīgs uzturs telpās dzīvojošiem kaķiem. Īpaši pielāgots kaloriju daudzums un matu kamolu kontrole.

Novecojošiem kaķiem

Ir pierādīts, ka PRO PLAN barība ar LONGEVIS kompleksu atbalsta svarīgākās organisma sistēmas.

LONGEVIS ir unikāls uzturvielu komplekss, kas ietver antioksidantus, Omega-3 un Omega-6 taukskābes un prebiotikas, pierādīti* pagarina veselīgas dzīves ilgumu un veicina dzīves kvalitāti kaķiem vecumā virs 7 gadiem

LONGEVIS uztura komplekss pieejams tikai PRO PLANADULT 7 barībā novecojošiem kaķiem – tā ir vadošā barība pasaulē, kas palīdz uzturēt visas svarīgākās organisma sistēmas kaķiem virs 7 gadu vecuma.

*Pētījums veikts ar 90 kaķiem vecumā no 7 līdz 17 gadiem. Rezultāti balstīti salīdzinošajā analīzē starp kaķiem, kas saņēma tikai ar LONGEVIS kompleksu bagātinātu barību, un kaķiem, kas saņēma kontrolbarību bez šī kompleksa. Eiropas patents EP1637041B1.