Barība pieaugušiem kaķiem

Kādas ir tava pieaugušā kaķa uztura vajadzības?

Barība pieaugušiem kaķiem

Tava kaķa dzīves laikā tā uztura vajadzības mainās. 12 mēnešu vecumā kaķis ir pilnībā pieaudzis un var gūt labumu no kvalitatīva uztura, kas atbalstītu tā veselību un labsajūtu ilgtermiņā. Tagad ir īstais laiks, lai nomainītu barību, kas paredzēta kaķēniem uz barību, kas paredzēta pieaugušam kaķim.

Šajā vecumposmā ir svarīgi rūpēties par sava pieaugušā kaķa zobiem, gremošanu un urīnceļiem. Pareizi izvēlēta sausā barība var palīdzēt aprūpēt mutes dobumu un samazināt zobakmens veidošanos.

Mūsu veterinārārsti un uztura speciālisti ir rūpīgi izstrādājuši barību pieaugušiem kaķiem PURINA ONE ADULT, lai samazinātu zobakmens veidošanos un veicinātu augstu barības sagremojamību un labu fekālo konsistenci. Šī garšīgā pieaugušiem kaķiem izstrādātā recepte sniedz tavam kaķim unikālu uztura kompleksu, kāds vajadzīgs gardai barībai, kuru kaķis iemīlēs.

PURINA ONE Cat Benefit Icon

AUGSTA UZTURVIELU ABSORBCIJA

Augstas kvalitātes sastāvdaļas, kas viegli uzsūcas gremošanas sistēmā.*
*Apstiprinājuši Purina uztura speciālisti.

PURINA ONE Cat Benefit Icon

ZOBAKMENS SAMAZINĀŠANĀS LĪDZ PAT 40%**

Satur aktīvo vielu, kas samazina zobakmens veidošanos un palīdz aprūpēt mutes dobumu.
**Purina pētījums.

PURINA ONE Cat Benefit Icon

VESELĪGI URĪNCEĻI

Pilnvērtīgs uzturs papildināts ar sabalansētām minerālvielām, kas palīdz uzturēt tava kaķa urīnceļu veselību.

Ikviens PURINA ONE sausās barības produkts kaķiem satur arī BIFENSIS, unikālu uztura kompleksu, kas veidots kaķa dabisko aizsargspēju stiprināšanai no iekšienes.

Ja tavam pieaugušajam kaķim ir specifiskas veselības problēmas, tev jālūdz padoms savam veterinārārstam.

Lasi vairāk par uzturu:

Lai ar ko tu izvēlētos barot savu kaķi, pats svarīgākais ir tā veselība un laime. Parūpējies par sava kaķa uzturu un priecājies par tā acīmredzami lielisko fizisko formu, zinot, ka arī kaķa iekšējā veselība ir tikpat lieliska.