PURINA® PRO PLAN® Feline FortiFlora® (probiotiska piedeva)

Unikāls probiotikas saturošs papildinošs produkts zarnu stāvokļa un mikrofloras līdzsvara uzlabošanai jebkura vecuma kaķiem un kaķēniem.

Katrā paciņā ir garantēts daudzums unikāla probiotikas celma. Tas ir ļoti garšīgs, un to var viegli uzkaisīt kaķa parastajam ēdienam.

Kur pirkt

PURINA® PRO PLAN® Feline FortiFlora® ļauj ar uztura palīdzību regulēt kuņģa-zarnu trakta darbības traucējumus un šķidru vēdera izeju, kas saistīta ar mikrofloras nelīdzsvarotību. To var lietot kaķiem ar šķidru vēdera izeju (saistībā ar stresu, antibiotiku lietošanu vai uztura maiņu), kaķiem, kuri cieš no vēdera pūšanās, sliktas fekāliju kvalitātes un sliktas apetītes.

1

Imūnsistēma

Veicina spēcīgas imūnsistēmas attīstītību.

2

Probiotika

Ir pierādīts, ka šīs vielas veicina zarnu veselību un mikrofloras līdzsvaru. Satur pienskābes baktērijas Enteroccus faecium (SF 68) tādā daudzumā, kas kaķiem veicina zarnu veselību un mikrofloras līdzsvaru.

3

SF68

Satur dzīvotspējīgu probiotisko vielu mikrokapsulēto celmu garantēto līmeni (SF68) (5 x 108 KVV*/g). Mikrokapsulēšanas process uzlabo stabilitāti, garantējot noteiktu dzīvo labvēlīgo baktēriju daudzumu, kas nonāk kuņģa-zarnu traktā.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka visas PURINA® PRO PLAN® VETERINĀRO BARĪBU norādes ir paredzētas tam, lai nodrošinātu kaķim nepieciešamo uzturu, un tās neaizstāj atbilstošu medicīnisko aprūpi. Veterinārā uztura plāni ir jāīsteno veterinārārsta uzraudzībā.

Ir ieteicams ik dienu (vismaz 30 dienas) izbarot vienu paciņu PURINA® PRO PLAN® FortiFlora, pārkaisot to kaķa parastajai barībai. To var lietot arī ilgstoši. Feline FortiFlora var droši lietot arī kaķēniem un kaķenēm grūsnības un laktācijas periodā. Lai sasniegtu labākos rezultātus, atjaunojot zarnu darbību, kas traucēta antibiotiku lietošanas ietekmē, Feline FortiFlora ir jādod pirms ārstēšanas, ārstēšanas laikā un pēc ārstēšanas ar antibiotikām, taču, vēlams, ne tajā pašā diennakts laikā, kad tiek dotas antibiotikas.

Ja kaķim tiek novērota šķidra vēdera izeja, tad katru dienu izbaro viņam vienu FortiFlora paciņu, to uzkaisot parastajai barībai vēl vismaz 7 dienas pēc tam, kad vēdera izeja ir nostabilizējusies. Lai uzlabotu imūnsistēmas darbību, 30 dienas izbaro kaķim pa vienai FortiFlora paciņai dienā. Ja barība tiek lietota nolūkā atjaunot līdzsvaru zarnās, kas izjaukts antibiotiku lietošanas dēļ, tad katru dienu izbaro kaķim vienu FortiFlora paciņu vismaz 7 dienas pēc pēdējās antibiotiku devas.

Gaļa un dzīvnieku atvasinājumi, minerāli. Enterococcus faecium SF68®.

​FELINE FORTIFLORA®

Galvenie uzturvērtības dati*  
Enterococcus faecium SF68®
Dzīvi mikroorganismi mikrokapsulās
Vismaz 1 x 108 CFU/g
Olbaltumvielas 55%
Tauki 19%
Jēlšķiedra 1%
E vitamīns 7500 mg/kg
C vitamīns 1450 mg/kg
Taurīns 2480 mg/kg
Metabolizējamā enerģija (ME)1 3,9 kcal/g

*Galaprodukta tipiska analīze.

1 Aprēķināts, izmantojot modificētu Atvatera koeficientu.

​Kopīgot šo produktu

ShareEmailtwitterFB