Vai svaigi sasaldēta vista, lasis vai jēra gaļa ir pirmā sastāvdaļa?

Visu recepšu pamatā ir vistas gaļa, lasis vai jēra gaļa. Katrā PURINA® PRO PLAN® uzturēšanas diētā tagad ir viena no šīm sastāvdaļām, kas ir pirmā sastāva sarakstā. Jutīgas ādas izstrādājumos kā pirmo sastāvdaļu izmanto lasi. Jutīgiem gremošanas produktiem izmanto jēru vai vistu. Visi pārējie produkti ir vistas bāzes.

Vai kāds PURINA® PRO PLAN® produkts satur sastāvdaļas no ģenētiski modificētiem (ĢMO) produktiem - un kāds ir kvalitātes kontroles process?

​Kopš 1999. gada Purina Eiropā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā (EMENA) ieviesa uzņēmuma mēroga politiku visu mūsu produktu ražošanai un tirdzniecībai, pamatojoties uz politiku, kas nav ĢMO; mēs neiegādājamies ĢMO izejvielas. Šajā sakarā ar mūsu piegādātājiem ir noslēgti līgumi. Turklāt mūsu piegādātāji ir kontrolējuši izejvielu izsekojamību. Mēs arī veicam atsevišķus izejvielu kontroles pasākumus savās laboratorijās.

EMENA zonā Purina iegādājas tikai ne ĢMO sojas sastāvdaļas saskaņā ar ļoti stingrām pirkšanas un kvalitātes kontroles procedūrām - faktiski katra sojas sastāvdaļu partija tiek apstiprināta kā ģenētiski nemodificēta (ĢMO), pirms tā tiek atļauta iekļūšanai Purina dzīvnieku barības rūpnīcās.

Tā kā sojai ir daudz uzturvērtības, soja, kas nesatur ĢMO, tiek izmantota dažās PURINA® PRO PLAN® receptēs (<10%) kā papildinošs augstas kvalitātes olbaltumvielu avots.

Kas ir kukurūzas putraimi?

Svaigi malta kukurūza, daļēji atlobīta un atdalīta.

Kāds ir apgalvojums par “OPTINUTRITION augstāku barības vielu līmeni”?

Tas ir balstīts uz diviem faktoriem (sīkāka informācija atbildēs zemāk):

1) PURINA® PRO PLAN® klāsts ir visattīstītākais Purina portfelī
2) PURINA® PRO PLAN® nodrošina augstāku barības vielu bioloģisko pieejamību

Kāpēc svaigi sasaldēta vista / jēra gaļa / lasis ir labāks?

​Purina ir parādījusi, ka svaigi sasaldētas vistas gaļas atsevišķu daļu izmantošana nodrošina augstāku olbaltumvielu un tauku sagremojamību un aminoskābju pieejamību nekā mājputnu milti (dati lietā). Nepietiek zināt, cik daudz barības vielas ir pārtikā, bet drīzāk, cik šī barības viela ir bioloģiski pieejama.

BIOPIEEJAMĪBA ir barības vielu daudzums, kas tiek absorbēts ne tikai no zarnu (vai gremošanas) trakta, bet pieejams arī audu izmantojamā formā.

DAUDZVEIDĪBA ir uzturā esošās barības vielas daudzums, kas uzsūcas organismā. Uzturvielu sagremojamību iegūst, izmērot, cik daudz barības vielas tiek izvadītas no ķermeņa. Tas neizmēra barības vielas daudzumu, kas faktiski pieejams mērķa audiem.

Kaut arī gan sagremojamība, gan bioloģiskā pieejamība ir vispārpieņemtas metodes, lai noteiktu pārtikas uzturvērtību, bioloģisko pieejamību uzskata par jutīgāku pasākumu. Uzturvielu bioloģiskā pieejamība nozīmē pēc iespējas vairāk izmantot pārtiku. Jo augstāka ir biopieejamība, jo vairāk barības vielu iziet caur zarnu sienu un dodas uz darbu, lai barotu mājdzīvnieka šūnas un audus. Optimāla veselība ir atkarīga no tā, vai mājdzīvnieka šūnas tiek pilnībā barotas.

Purina ar zinātnisku pētījumu ir pierādījusi, ka mūsu PURINA® PRO PLAN® produkti nodrošina augstāku barības vielu līmeni un bioloģisko pieejamību.

Vai PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS diapazonā ir hipoalerģiskas diētas mājdzīvniekiem?

Jā. Mūsu PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS diapazonā ir hipoalerģiska diēta gan suņiem, gan kaķiem. Pašlaik tie ir pieejami tikai sausās šķirnēs. Plašāku informāciju par klāstu varat atrast šeit.

Kāds ir pareizais produkts manam mīlulim?

Mēs esam izstrādājuši produktu selektoru, kas palīdzēs jums izlemt par vispiemērotāko uzturu jūsu mājdzīvniekam. Ja jūs meklējat veterināro diētu saistībā ar noteiktu diagnosticētu problēmu vai sekojat sava veterinārārsta ieteikumam, lūdzu, izmantojiet mūsu produktu izvēles rīku. Alternatīvi jūs varat sazināties ar mūsu speciālistiem (zvanot pa tālruni 67 508 056 vai rakstot e-pastu uz: info@lv.nestle.com), kuri varēs atbildēt uz visiem jautājumiem.

Viens no maniem mājdzīvniekiem lieto tikai speciālista uzturu. Vai šī diēta ir piemērota arī manam otrajam mājdzīvniekam?

Ja jūsu otram mājdzīvniekam nav nepieciešama specializēta diēta, mēs iesakām parunāt ar savu veterinārārstu. Ne visas PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS būs piemērotas, ja jūsu mājdzīvniekam nav īpašu prasību.

Vai PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS ir piemērotas mana kucēna barošanai?

Ne visas PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS ir piemērotas kucēniem. Jums būs jāpārbauda to ar savu veterinārārstu vai arī varat sazināties ar mūsu aprūpes tālruni (zvanot pa tālruni 67 508 056 vai rakstot e-pastu uz: info@lv.nestle.com).

Cik bieži man jābaro mans mājdzīvnieks?

Barošanas vadlīnijas varat atrast uz iepakojuma, kā arī šīs vietnes produktu lapās. Ja jums ir kādi jautājumi par barības daudzumu, lūdzu, sazinieties ar mums (zvanot pa tālruni 67 508 056 vai rakstot e-pastu uz: info@lv.nestle.com).

Kur es varu iegādāties PURINA® PRO PLAN® produktus?

Katrā produkta lapā ir saite, kur iegādāties tiešsaistē, vai poga “kur iegādāties”, lai atrastu tuvākos PURINA® PRO PLAN® pārdevējus.

Kas ir OPTINUTRITION?

OPTINUTRITION ir veids, kā dot sunim vai kaķim papildu barības vielas, kā arī labākās sastāvdaļas. Katra no šīm barības vielām tiek atlasīta ar zinātnisko pieredzi. Tie katram produktam nodrošina īpašu uzturvērtību un mērķtiecīgu ieguvumu veselībai. Mēs uzskatām, ka uzturs ir pamats optimālai veselībai un labsajūtai, kā arī pārsteidzošas dzīves sākums jūsu sunim vai kaķim. Tāpēc mēs garantējam, ka PURINA® PRO PLAN® diētas satur 100% visu svarīgo uzturvielu katrā porcijā.

Ko darīt, ja es nevaru atrast atbildi uz savu jautājumu?

Ja jums nav izdevies šeit atrast atbildi, lūdzu, sazinieties ar mums (zvanot pa tālruni 67 508 056 vai rakstot e-pastu uz: info@lv.nestle.com).