SABIEDRĪBA

Mājas mīluļu adopcijas popularizēšana ar sadarbību un partnerību starpniecību

Mūsu mērķis

Līdz 2023. gadam panākt, ka mūsu 10 labākie Eiropas tirgi atbalsta adopcijas programmas un organizācijas, lai palīdzētu uzlabot mājas mīluļu adopcijas rādītājus.

80

Šobrīd sasniegtais

80% sasniegts

17 valstis (2 valstis vēl tiek izvērtētas), tostarp Francija, Itālija, Polija, Spānija, Apvienotā Karaliste, Krievija un daudzas citas, ir izveidojušas partnerības mājas mīluļu adopcijai ar aptuveni 43 dažādām organizācijām. Visu šo organizāciju darbība ir veltīta tam, lai palīdzētu pēc iespējas vairāk mājas mīluļiem atrast jaunas mājas. Strādājot kopā, mēs varam nodrošināt vēl lielāku mājas mīluļu veselību, drošību un labklājību.

Starp mūsu 10 galvenajiem tirgiem 8 jau ir izveidojušās partnerības, lai atbalstītu šīs saistības.

Turklāt COVID-19 pandēmijas laikā mēs ziedojām vairāk nekā 3 miljonus maltīšu patversmēm un mājas mīluļu labturības organizācijām vairāk nekā 15 valstīs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā.

Mūsu viedoklis: Purina, partnerība un sadarbība labdarības jomā

Uzņēmums Purina mīl mājas mīluļus un aizrautīgi tic priekšrocībām, ko atsevišķam cilvēkam un sabiedrībai kopumā sniedz mājas mīluļu dzīve līdzās mums. Kamēr mājas mīluļu saimnieki nespēj iedomāties dzīvi bez saviem mājas mīluļiem un vairums pasaules mājas mīluļu ir karsti mīlēti un labi aprūpēti, ekonomisku un sociālu faktoru dēļ pasaulē katru gadu tiek pamesti tūkstošiem suņu, kaķu un citu dzīvnieku, turklāt šis skaitlis arvien pieaug.

Mēs saprotam, ka esam unikālā pozīcijā, un, lai gan ar sadarbības un partnerības starpniecību jau esam iesaistījušies vairākās programmās, kas popularizē mājas mīluļu adopciju, mēs vēlamies izmantot savu pieredzi un partnerības, lai palīdzētu vēl lielākam skaitam mājas mīluļu atrast mīlošas mājas vēl vairāk valstīs.

Visā Eiropā mēs atbalstām mājas mīluļu adopcijas programmas, lai palīdzētu uzlabot mājas mīluļu adopcijas rādītājus. Mēs nodrošinām barību adopcijas centriem un atbalstām daudzus adopcijas informatīvos pasākumus un izglītojošas kampaņas par mājas mīluļu adopcijas priekšrocībām un pienākumiem.

Mēs zinām, ka mājas mīluļa un cilvēka saiknei ir daudz priekšrocību, tāpēc mēs meklējam taustāmus risinājumus, lai radītu piepildītāku dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl.

Jau pastāvošās programmas

Uzņēmumam Purina sadarbība labdarības jomā ir svarīga daļa no mūsu apņemšanās palīdzēt mājas mīluļiem. Mēs jau tagad varam sajust ievērojamo atšķirību, ko ir panākusi jau izveidotā sadarbība ar reģiona labdarības iestādēm un organizācijām.

Dažas no tām ir:

Cats Protection Lielbritānijā;

ENPA Itālijā;

The ‘Giving Hope’ Fund un RunForDogs Fund Krievijā;

VIVA! Polijā;

Guau, Las Nieves un Amigos Del Perro Spānijā;

Dublin SPCA Īrijā.

Pamatojoties uz Nestlé Kopīgas vērtības radīšanas principu

Tāpat kā mēs esam apņēmušies uzlabot dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl, arī mūsu mātes uzņēmums Nestlé ir apņēmies uzlabot dzīves kvalitāti un veicināt veselīgāku nākotni gan atsevišķiem cilvēkiem, gan ģimenēm, arī mūsu sabiedrībai un planētai kopumā.

Uzzināt vairāk par Nestlé lomu sabiedrībā

CITAS APŅEMŠANĀS