SABIEDRĪBA

BĒRNU ATBILDĪGAS IZTURĒŠANĀS PRET MĀJAS MĪLUĻIEM VEICINĀŠANAS PROGRAMMA

MŪSU MĒRĶIS

Līdz 2023. gadam 2 miljoni bērnu būs piedalījušies mūsu veidotajās atbildīgas izturēšanās pret mājas mīluļiem veicināšanas programmās.

41

ŠOBRĪD SASNIEGTAIS

Sasniegti 41%

Līdz 2018. gadam mūsu veidotajās atbildīgas izturēšanās pret mājas mīluļiem veicināšanas programmās ir piedalījušies kopumā 737 164 bērni no Francijas, Itālijas, Vācijas, Nīderlandes, Šveices, Krievijas un Spānijas. Mūsu programmas darbojas gan klātienē (dažos gadījumos ar labi apmācītiem un socializētiem suņiem), gan tiešsaistē, palīdzot nodrošināt bērniem nenovērtējamu izglītību, kas saistīta ar mājas mīluļiem.

MŪSU VIEDOKLIS

Uzņēmumā Purina mēs ticam, ka saikne starp cilvēkiem un mājas mīluļiem bagātina dzīvi gan mums, gan viņiem, un ka dzīvei ar mājas mīluļiem ir dažādas priekšrocības. Bērni ir nākamā mājas mīluļu saimnieku paaudze, un ir svarīgi, lai viņi saprastu šīs priekšrocības un izglītotos arī par mājas mīluļiem, lai saprastu, kā labāk uzvesties to klātbūtnē. Mājas mīluļi sniedz bērniem dzīves mācību par atbildību, mīlestības izrādīšanu un robežu ievērošanu.

Mēs vēlamies nodrošināt, lai pēc iespējas vairāk bērnu visā Eiropā uzzinātu par atbildīgu mājas mīluļu turēšanu, tostarp par to, kā viņiem tuvoties, kā izprast viņu uzvedību un kā rūpēties par mājdzīvnieku, viņu barot un kopt – palīdzot bērniem kļūt par atbildīgiem nākotnes mājas mīluļu saimniekiem.

AR MĀJAS MĪLUĻIEM SAISTĪTĀ PIEREDZE VAR BŪT SAVIĻŅOJOŠA UN EMOCIONĀLA, ĪPAŠI BĒRNIEM.

ESOŠĀS PROGRAMMAS

Visā Eiropā daudzas valstis jau vairākus gadus ir īstenojušas veiksmīgas, atbildīgas izglītības programmas par mājas mīluļiem.

Piemēram, Itālijā programma “Scuola di Petcare” darbojas jau 10 gadus, izglītojot aptuveni 250 000 sākumskolas bērnu un viņu ģimenes par atbildīgas mājas mīluļu turēšanas veidošanas priekšrocībām.

Līdzīgas programmas mums ir Francijā, Krievijā un Vācijā, kā arī citur. 2018. gadā mēs uzsākām arī savu tiešsaistes programmu "Mājas mīluļu skola" Apvienotajā Karalistē.


Pamatojoties uz Nestlé Kopīgas vērtības radīšanas principu

Tāpat kā mēs esam apņēmušies uzlabot dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl, arī mūsu mātes uzņēmums Nestlé ir apņēmies uzlabot dzīves kvalitāti un veicināt veselīgāku nākotni gan atsevišķiem cilvēkiem, gan ģimenēm, kā arī mūsu sabiedrībai un planētai kopumā.

Uzzināt vairāk par Nestlé lomu sabiedrībā

CITAS APŅEMŠANĀS