MĀJDZĪVNIEKI

INOVĀCIJAS MĀJAS MĪLUĻA VESELĪBAS UN LABKLĀJĪBAS UZLABOŠANAI

Mūsu mērķi

No 2020. līdz 2023. gadam mēs laidīsim tirgū 14 jaunus produktus, koncentrējoties uz mājas mīluļu veselības un labklājības uzlabošanu.

100

Šobrīd sasniegtais

Mums ir bagātīga inovāciju vēsture, tomēr tādu jauninājumu ieviešana, kas uzlabotu mājas mīluļu veselību un labklājību joprojām paliek mūsu prioritāte. No brīža, kad mēs 2016. gadā pirmoreiz uzņēmāmies savas saistības, jau esam laiduši tirgū 19 jaunus produktus, tostarp Purina® DENTALIFE® un Purina® ONE® Bifensis, un esam publicēti 17 zinātniskos žurnālos, pārsniedzot mūsu sākotnējo mērķi – 16 jaunus produktus no 2016. līdz 2018. gadam.

No 2018. līdz 2020. gadam mēs izvirzījām mērķi laist tirgū 14 jaunus produktus. 2018. gadā mēs laidām tirgū 7 jaunus produktus, un 2019. gadā tirgū tika laisti vēl 16 produkti, kā rezultātā kopumā tirgū parādījās 23 produkti, salīdzinot ar nosprausto mērķi – 14 produktiem.

2020. gadā mēs uzsākām savu revolucionāro inovāciju, PRO PLAN® LIVECLEAR® – pirmo un vienīgo kaķu barību, kas samazina kaķa apmatojumā un blaugznās esošo alergēnu iedarbību. Šīs revolucionāri jaunās barības pamatā ir vairāk nekā desmit gadu ilgs Purina pētījums, kura mērķis bija atrast drošu, efektīvu un kaķi saudzējošu pieeju kaķu alergēnu novēršanā.

Uzturs ir mūsu darbības pamatā, un tas ir tikai viens no galvenajiem veidiem, kā mēs palīdzam radīt piepildītāku dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kas tos mīl.

DualNature ar dzērvenēm

Mūsu viedoklis: Purina, izpēte un uzturs

Mēs esam mājas mīluļu saimnieku un draugu uzņēmums — no mūsu zinātniekiem un uztura speciālistiem līdz pat mūsu tirgvedības un tirdzniecības personālam. Mēs esam apņēmušies izprast mājas mīluļu uztura, uzvedības un sociālās vajadzības un visu savu darbu veltīt tam, lai padarītu tos veselus un laimīgus.

Svītrains kaķis veterinārārsta rokās

Mēs esam pilnībā pārliecināti, ka zinātniski apstiprināts labas kvalitātes uzturs ir nozīmīgs mājas mīluļa labklājībai. Tādēļ jau kopš uzņēmuma pirmsākumiem visā mūsu darba laikā esam palikuši uzticīgi savam solījumam nodrošināt augstas kvalitātes uzturu, zinātnisku pamatojumu un rezultātus. Uzņēmumā Purina uzturs ieņem galveno lomu.

Kā viens no pasaulē vadošajiem mājas mīluļu aprūpes uzņēmumiem esam veikuši ievērojamus ieguldījumus zinātnē, inovācijās un mājas mīluļu izprašanas jomā. Mums ir pienākums pret mājas mīluļiem un to saimniekiem izmantot šīs zināšanas un mājas mīluļu barības izpēti, kā arī mūsu izstrādes kompetenci, nesamierinoties ar jau sasniegto un turpinot pilnveidot uzturu, tostarp uzturu, kas paredzēts mājas mīluļiem ar īpašām vajadzībām un mājas mīluļiem, kuriem nepieciešams vetārsta noteikts uzturs.

Sadarbībā ar kolēģiem un vadošajiem veterinārārstiem visā pasaulē, mēs gūstam prieku, radot arvien jaunas inovācijas mājas mīluļu veselības un labklājības uzlabošanas jomā.

Pamatojoties uz Nestlé Kopīgas vērtības radīšanas principu

Tāpat kā mēs esam apņēmušies uzlabot dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl, arī mūsu mātes uzņēmums Nestlé ir apņēmies uzlabot dzīves kvalitāti un veicināt veselīgāku nākotni gan atsevišķiem cilvēkiem, gan ģimenēm, arī mūsu sabiedrībai un planētai kopumā.

Uzzināt vairāk par Nestlé lomu sabiedrībā

CITAS APŅEMŠANĀS