SABIEDRĪBA

MĀJAS MĪLUĻU UZTURĒŠANĀS DARBA VIETĀ POPULARIZĒŠANA

MŪSU MĒRĶIS

Līdz 2020. gadam mēs visā Eiropā esam apņēmušies izveidot 200 apvienības iniciatīvu par mājas mīluļu uzturēšanos darba vietā atbalstīšanai.

40

ŠOBRĪD SASNIEGTAIS

Sasniegti 40%

Izveidotas 50 apvienības ar citiem uzņēmumiem visā Eiropā, padarot to birojus viesmīlīgākus darbinieku suņiem.

MŪSU VIEDOKLIS

Dzīve mūsdienās kļūst arvien sarežģītāka. Urbanizācija, ceļš uz darbu un no tā, kā arī tiešsaistē pavadītais laiks apgrūtina būšanu kopā ar mūsu mīluļiem.

Kā vadošais mājas mīluļu aprūpes uzņēmums vēlamies atbalstīt cilvēkus, lai viņi mūsu vienmēr mainīgajā pasaulē varētu izbaudīt mīluļa saimnieka lomas priekšrocības. Mājas mīluļa uzturēšanās darba vietā ir viens no veidiem, kādā mēs visu dienu varam izbaudīt sava mīluļa kompāniju.

suns darbavietā

Mēs zinām, ka mājas mīluļiem ir ievērojami pozitīva ietekme uz mūsu garīgo un fizisko veselību un labklājību, taču garākas darba stundas, pieaugošais tūlītējā patēriņa pārtikas izmantojums un pāreja no lauku uz pilsētas dzīvi apgrūtina mājas mīluļu iekļaušanu 21. gadsimtam raksturīgajā dzīvesveidā.

Mūsu programma "Mājas mīluļi birojā" dod iespēju visiem darbiniekiem ievest birojā savus četrkājainos draugus. Mēs ceram, ka mūsu pieredzes atklāšana iedvesmos arī citus uzņēmumus atvērt savas durvis suņiem!

VAI ZINĀJI, KA SASKAŅĀ AR PĒTĪJUMIEM, DARBINIEKI, KURI DODAS UZ DARBU KOPĀ AR MĀJAS MĪLULI, IR NOTURĪGĀKI PRET STRESU DARBA VIETĀ? VAI ARĪ TO, KA MĀJAS MĪLUĻU UZTURĒŠANĀS DARBA VIETĀ VEICINA VESELĪGU DARBA UN PRIVĀTĀS DZĪVES SASKAŅU?

MĀJAS MĪLUĻI PURINA BIROJOS

Esam stingri pārliecināti, ka mājas mīluļi un cilvēki ir laimīgāki, esot kopā, un ka mājas mīluļu uzturēšanās darba vietā ir skaidrs mūsu mīlestības apliecinājums pret mājdzīvniekiem, kā arī mūsu kopīgo Purina vērtību demonstrēšana. Esam pielikuši daudz pūļu, lai padarītu Nestlé Purina Eiropas birojus pēc iespējas draudzīgākus mājas mīluļiem.

Daudzos mūsu birojos četrkājainie draugi ir regulāra parādība. Dažos birojos suņiem ļauj ciemoties vienu dienu vai vienu nedēļu gadā, kamēr citos mūsu birojos arvien izplatītāka prakse kļūst pastāvīga suņu klātbūtne.

"Nestlé Baltija" birojos praktizējam mīluļu klātbūtni birojā jau kopš 2019. gada.

Mājas mīluļi birojā

PIEVIENOJIES APVIENĪBAI "MĀJAS MĪLUĻI BIROJĀ", UN MĒS PALĪDZĒSIM TEV IZVEIDOT SUŅIEM DRAUDZĪGU BIROJU

Mēs labprāt dalāmies ar citiem savā pieredzē un piemēros par to, kā īstenot programmu "Mājas mīluļi birojā". Tāpēc aicinām mums sekot arī citus uzņēmumus un organizācijas. Mūsu mērķis ir izveidot 200 apvienības visā Eiropā, kas mums pievienotos un līdz 2021. gadam īstenotu iniciatīvu “Mājas mīluļi birojā”.

Ar mūsu atbalstu ikviens uzņēmums var kļūt draudzīgs mājas mīluļiem un gūt labumu no mūsu palīdzības šīs pārveides veicināšanā. Mēs palīdzam uzņēmumiem īstenot veiksmīgu un ilgspējīgu programmu – no uzlīmēm “Suņiem draudzīgs” līdz pat suņu uzvedības novērtējumiem.

Mēs esam izstrādājuši arī īpašu ieviešanas metodi “Mājas mīluļi birojā – kā to paveikt”(Pets at Work How-to Toolkit), kurā ir tikai 6 soļi, kas palīdz mūsu sadarbības partneriem īstenot šo programmu.

Pamatojoties uz Nestlé Kopīgas vērtības radīšanas principu

Tāpat kā mēs esam apņēmušies uzlabot dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl, arī mūsu mātes uzņēmums Nestlé ir apņēmies uzlabot dzīves kvalitāti un veicināt veselīgāku nākotni gan atsevišķiem cilvēkiem, gan ģimenēm, kā arī mūsu sabiedrībai un planētai kopumā.

Uzzināt vairāk par Nestlé lomu sabiedrībā

CITAS APŅEMŠANĀS