Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Suns un kaķis spēlējas

Atrast mīluli

Iegūt jaunu mīluli ir tik aizraujoši! Neatkarīgi no tā, vai tev vajadzīga palīdzība šķirnes vai vārda izvēlē, labākā izpratnē par izmaksām un ieguvumiem, lēmumā pieņemšanā par to, vai labāk to adoptēt vai tomēr pirkt, mums ir uzkrāts milzum daudz ekspertu padomu.

Suņa iegāde

Tāpat kā visi svarīgie lēmumi labāk izdodas, vispirms sagatavojot mājasdarbu, arī jauna kucēna ienākšana tavā mājoklī izdosies labāk, ja izvēlēsies sev un savam dzīvesveidam atbilstošu mīluli.

Kaķa iegāde

Lēmums par jauna kaķa iegādi var radīt daudz jautājumu. Piemēram, kādas šķirnes kaķi tu vēlētos iegādāties? Vai tiksi galā ar nekaunīgu kaķēnu vai arī tavam dzīvesveidam piemērotāks būtu mierīgāks seniors?

Suns lec gaisā
Esi sagatavots
Labākie suņu vārdi
Ja meklē piemērotāko kaķu barību savam draiskajam draugam, mums ir kas piemērots ikvienam. Sākot ar sauso barību un beidzot ar konserviem, gan kaķēniem, gan senioriem zelta gados, pilnvērtīgs uzturs un īpašās ārstnieciskās barības produkti, aplūko mūsu produktu klāstu, lai atrastu seavam mīlulim piemērotāko.
Kaķis skatās kamerā
Esi sagatavots
Labākie kaķu vārdi
Ja meklē piemērotāko kaķu barību savam draiskajam draugam, mums ir kas piemērots ikvienam. Sākot ar sauso barību un beidzot ar konserviem, gan kaķēniem, gan senioriem zelta gados, pilnvērtīgs uzturs un īpašās ārstnieciskās barības produkti, aplūko mūsu produktu klāstu, lai atrastu savam mīlulim piemērotāko barību.

Uzzini vairāk

Suņi sēdēja, skatoties pretējos virzienos
Tavs perfekti saderīgais draugs
Suņu tipi & padomi
Dažādiem suņu tipiem ir atšķirīgas vajadzības, tādēļ neatkarīgi no tā, vai meklē medību suni vai dzinējsuni, klēpja sunīti vai terjeru, mūsu rīcībā būs padoms, kā atrast īsto tieši tev.
Suns skatās uz saimnieku
Tavs perfekti saderīgais draugs
Suņu šķirnes
Ņemot vērā, cik apjomīga ir iespējamā šķirņu izvēle, atrast sev piemērotāko kompanjonu var šķist mulsinoši. Mūsu šķirņu atlases rīks spēj salīdzināt tava dzīvesveida īpatnības ar suņa šķirnei raksturīgajām vajadzībām vai arī iepazīsties ar tām visām mūsu Šķirņu katalogā.
Kaķu tipi & padomi
Purina eksperti
Kaķu tipi & padomi
Meklē jaunu ģimenei draudzīgu kaķēnu? Vai vēlies atrast melnu kaķi vai arī nepieciešama hipoalergēna šķirne? Mūsu padomi spēs palīdzēt atrast īsto izvēli.
Divi kaķi sēdēja uz dīvāna
Purina eksperti
Kaķu šķirnes
Kopš saviem pirmsākumiem Purina kā uzņēmums ir bijis celmlauzis uztura jauninājumos ar mērķi palīdzēt suņiem un kaķiem dzīvot labāku un ilgāku mūžu. Kaķa iegāde ir milzu ieguvums, taču arī liela atbildība. Noskaidro jau šodien, kura šķirne atbalst tavam unikālajam dzīvesveidam vislabāk, izmantojot mūsu šķirņu atlases rīku vai arī caurlūkojot mūsu šķirņu katalogu.
Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Vai jums ir jautājumi vai atsauksmes par mūsu produktiem? Sazinies ar mums!

Off