Kaķu un suņu barības sastāvdaļas

OLBALTUMVIELAS

Ikvienai maltītei ir pievienotas olbaltumvielas, nodrošinot mājdzīvnieka uzturā spēcīgu balstu.

 • Vistas gaļa

  Vistas gaļa

  Vistas gaļa (tostarp kauli, gaļa, āda) ir viegli sagremojama augstas kvalitātes sastāvdaļa un lielisks olbaltumvielu un aminoskābju avots, kas palīdz stiprināt un uzturēt mājdzīvnieka muskuļus, kā arī stiprināt viņa dabisko imunitāti. Tāpat tā satur neaizstājamās omega 6 taukskābes veselīgai ādai un apmatojumam.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

  Āda un apmatojums

 • Liellopa gaļa

  Liellopa gaļa

  Liellopa gaļa (subprodukti) ir viegli sagremojama augstas kvalitātes sastāvdaļa un lielisks olbaltumvielu un aminoskābju avots, kas palīdz stiprināt un uzturēt mājdzīvnieka muskuļus, kā arī stiprināt viņa dabisko imunitāti.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

 • Lasis

  Lasis

  Lasis (tostarp galva, asakas, gaļa) ir lielisks augstvērtīgu olbaltumvielu, kā arī vitamīnu, minerālvielu un omega 3 taukskābju avots. Olbaltumvielās esošās aminoskābes ir neaizstājamas, lai uzturētu mājdzīvnieku veselu un aktīvu. Omega 3 taukskābes palīdz uzturēt mājdzīvnieka ādu veselīgu un apmatojumu mirdzošu.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

  Āda un apmatojums

 • Tītara gaļa

  Tītara gaļa

  Tītara gaļa ir viegli sagremojama augstas kvalitātes sastāvdaļa un lielisks olbaltumvielu un aminoskābju avots, kas palīdz stiprināt un uzturēt mājdzīvnieka muskuļus, kā arī stiprināt viņa dabisko imunitāti. Tāpat tā satur neaizstājamās omega 6 taukskābes veselīgai ādai un apmatojumam.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

  Āda un apmatojums

 • Jēra gaļa

  Jēra gaļa

  Jēra gaļa (tostarp kauli, gaļa, subprodukti) ir lielisks augstas kvalitātes olbaltumvielu un aminoskābju avots, kas palīdz stiprināt un uzturēt mājdzīvnieka muskuļus, kā arī stiprināt viņa dabisko imunitāti.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

 • Pīles gaļa

  Pīles gaļa

  Pīles gaļa ir lielisks augstas kvalitātes olbaltumvielu un aminoskābju avots, kas palīdz stiprināt un uzturēt mājdzīvnieka muskuļus, kā arī stiprināt viņa dabisko imunitāti.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

 • Cūkgaļa

  Cūkgaļa

  Cūkgaļa (subprodukti) ir lielisks augstas kvalitātes olbaltumvielu un aminoskābju avots, kas palīdz stiprināt un uzturēt mājdzīvnieka muskuļus, kā arī stiprināt viņa dabisko imunitāti.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

 • Aknas

  Aknas

  Aknas ir lielisks augstas kvalitātes olbaltumvielu un aminoskābju avots, kas palīdz stiprināt un uzturēt mājdzīvnieka muskuļus, kā arī stiprināt viņa dabisko imunitāti.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

 • Truša gaļa

  Truša gaļa

  Truša gaļa ir viegli sagremojama augstas kvalitātes sastāvdaļa un lielisks olbaltumvielu un aminoskābju avots, kas palīdz stiprināt un uzturēt mājdzīvnieka muskuļus, kā arī stiprināt viņa dabisko imunitāti.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

 • Gaļa un dzīvnieku atvasinājumi

  Gaļa un dzīvnieku atvasinājumi

  Gaļa un dzīvnieku atvasinājumi ietver dažādas dzīvnieku ķermeņa daļas, piemēram, gaļa, plaušas, nieres un aknas — tie ir pārpalikumi cilvēku pārtikas ražošanas ķēdē, kas atzīti par lietojamiem uzturā. Tie ir lielisks olbaltumvielu un aminoskābju avots, kas palīdz stiprināt un uzturēt mājdzīvnieka muskuļus, kā arī stiprināt viņa dabisko imunitāti.

  Spēcīgi muskuļi

  Dabiskās aizsargspējas

  Uzzināt vairāk

OGĻHIDRĀTI

Mēs izvēlamies tikai tādus ogļhidrātu avotus, kas palīdz mājdzīvniekiem ilgstoši uzturēt enerģiju.

 • Kvieši / pilngraudu kvieši

  Kvieši / pilngraudu kvieši

  Kviešu graudi ir dabiska un pilnvērtīga sastāvdaļa un lielisks enerģijas avots mājdzīvnieku ikdienas aktivitātēm. Graudu kvalitāte ir tāda pati kā cilvēku pārtikā izmantojamiem graudiem.

  Enerģija

 • Rīsi

  Rīsi

  Rīsi ir dabisks ogļhidrātu avots, kas padara mājdzīvnieka barību vieglāk sagremojamu. Turklāt tie ir arī kvalitatīvs enerģijas avots.

  Gremošana

  Enerģija

 • Pilngraudu mieži

  Pilngraudu mieži

  Pilngraudu mieži ir dabiska un veselīga sastāvdaļa un labs ogļhidrātu avots, kas palīdz uzturēt dzīvnieka ķermeni, nodrošinot veselīgu enerģijas līmeni. Tas ir bagātīgs šķiedrvielu avots, kas veicina gremošanas sistēmas veselību.

  Enerģija

  Gremošana

 • Auzas

  Auzas

  Auzas ir dabiska un veselīga sastāvdaļa un labs ogļhidrātu avots, kas palīdz uzturēt dzīvnieka ķermeni, nodrošinot veselīgu enerģijas līmeni. Tas ir bagātīgs šķiedrvielu avots, kas veicina gremošanas sistēmas veselību.

  Enerģija

  Gremošana

 • Kaltēta kasava

  Kaltēta kasava

  Kasava, saukta arī par manioku, ir augs, kas tiek audzēts tropu un subtropu apgabalos cieti saturošās saknes dēļ. Šī dabiskā sastāvdaļa tiek izmantota kā ogļhidrātu avota alternatīva barībā, kas nesatur graudaugus. To gatavo, izkaltējot gumus un samaļot tos pulverī, no kā izgatavo miltus. Tā ir viegli sagremojama sastāvdaļa un dabisks ogļhidrātu avots, kas nodrošina mājdzīvniekam nepieciešamo enerģiju.

  Gremošana

  Enerģija

 • Zirņu ciete

  Zirņu ciete

  Zirņu ciete tiek iegūta no veseliem zirņiem. Tā ir ideāla ogļhidrātu alternatīva tiem, kam nepieciešams uzturs bez graudaugiem. Ciete palīdz nodrošināt mājdzīvniekam veselīgu enerģijas līmeni.

  Enerģija

 • Linsēklu milti

  Linsēklu milti

  Linsēklu miltus ražo pēc tam, kad no sēklām mehāniski izspiesta eļļa. Tie ir bagātīgs ogļhidrātu un šķiedrvielu avots, kas palīdz nodrošināt mājdzīvniekam veselīgu enerģijas līmeni.

  Enerģija

 • Kviešu atsijas/šķiedras

  Kviešu atsijas/šķiedras

  Kviešu atsijas iegūst malšanas laikā. Tās sastāv no miltiem, asniem un klijām. Tās ir labs ogļhidrātu avots, kas palīdz nodrošināt mājdzīvniekam nepieciešamo enerģijas līmeni.

  Enerģija

 • Kukurūza

  Kukurūza

  Pilngraudu kukurūza ir dabiska un veselīga sastāvdaļa un labs ogļhidrātu avots, kas palīdz nodrošināt mājdzīvniekam veselīgu enerģijas līmeni.

  Enerģija

 • Kukurūzas putraimi

  Kukurūzas putraimi

  Kukurūzas putraimus ražo no kukurūzas graudiem, kas malšanas laikā tiek izlobīti un atdalīti no asniem. Tie nodrošina enerģiju, kas palīdz uzturēt mājdzīvnieka ķermeni.

  Enerģija

TAUKI UN EĻĻAS

Mēs atlasām ar uzturvielām bagātus taukus un eļļas, kuru ieguvumi ir zināmi.

 • Dzīvnieku tauki

  Dzīvnieku tauki

  Dzīvnieku tauki tiek iegūti no cūkas vai liellopu treknajām ķermeņa daļām. Tāpat tos ražo arī no vistas un tītara gaļas. Tie ir viegli sagremojami. Tāpat kā olbaltumvielas, arī tauki ir nozīmīga mājdzīvnieku uztura sastāvdaļa, kas veicina augšanu un attīstību. Dzīvnieku tauki nodrošina neaizstājamās taukskābes, piemēram, omega 6, kas veicina ādas un apmatojuma veselību un ir lielisks enerģijas avots (vērtīgāks nekā olbaltumvielas). Tāpat tauki palīdz ķermenim absorbēt taukos šķīstošos vitamīnus.

  Āda un apmatojums

  Enerģija

  Garša

 • Mājputnu tauki

  Mājputnu tauki

  Mājputnu tauki tiek iegūti no vistas un tītara treknajām ķermeņa daļām, un tie ir viegli sagremojami. Tie ir viegli sagremojami. Tāpat kā olbaltumvielas, arī tauki ir būtiska mājdzīvnieku uztura sastāvdaļa, kas veicina augšanu un attīstību, kā arī nodrošina neaizstājamās taukskābes, piemēram, omega 6, kas veicina ādas un apmatojuma veselību un ir lielisks enerģijas avots (vērtīgāks nekā olbaltumvielas). Tāpat tauki palīdz ķermenim absorbēt taukos šķīstošos vitamīnus.

  Āda un apmatojums

  Enerģija

  Garša

 • Speķis

  Speķis

  Cūku tauki tiek iegūti no cūkas ķermeņa treknajām daļām. Tie ir viegli sagremojami. Tāpat kā olbaltumvielas, arī tauki ir nozīmīga mājdzīvnieku uztura sastāvdaļa, kas veicina augšanu un attīstību. Tauki nodrošina neaizstājamās taukskābes, piemēram, omega 6, kas veicina ādas un apmatojuma veselību un ir lielisks enerģijas avots (vērtīgāks nekā olbaltumvielas). Tāpat tauki palīdz ķermenim absorbēt taukos šķīstošos vitamīnus.

  Āda un apmatojums

  Enerģija

  Garša

 • Zivju eļļa

  Zivju eļļa

  Zivju eļļu ražo no tādām zivīm kā lasis. Tā satur daudz omega 3 taukskābju, kas palīdz uzturēt mirdzošu apmatojumu, kā arī veicina imūnsistēmas veselību. Zivju eļļa satur ne tikai omega 3 taukskābes, bet arī EPA, kas veicina locītavu, ādas un apmatojuma veselību. Tāpat zivju eļļā ir DHA, kas stiprina redzes veselību un ir nozīmīga viela smadzeņu darbības veicināšanā kucēniem un kaķēniem.

  Āda un apmatojums

  Dabiskās aizsargspējas

  Veselīgas locītavas

  Spožas acis un laba redze

  Smadzeņu attīstība

 • Sojas pupiņu eļļa

  Sojas pupiņu eļļa

  Sojas pupiņu eļļa tiek iegūta no sojas pupām. Tajā ir daudz nepiesātināto taukskābju un omega 6 taukskābju, kas palīdz uzturēt veselīgu ādu un mīkstu, mirdzošu apmatojumu. Turklāt tas ir kvalitatīvs tauku avots, kas nodrošina mājdzīvniekam nepieciešamo enerģijas līmeni.

  Āda un apmatojums

  Enerģija

 • Linsēklu eļļa

  Linsēklu eļļa

  Linsēklu eļļa, kas zināma arī kā linu eļļa, ir augu eļļa, ko iegūst no linu augu nobriedušajām sēklām. Eļļu iegūst, izspiežot sēklas, un tā ir labs omega 3 taukskābes (alfa linolēnskābes) avots, kas baro mājdzīvnieka ādu un apmatojumu.

  Āda un apmatojums

 • Olīveļļa

  Olīveļļa

  Olīveļļa ir dabiska sastāvdaļa, kas atzīta par vienu no Vidusjūras diētas svarīgākajām sastāvdaļām. Tas satur augstu oleīnskābes — mononepiesātinātās taukskābes — līmeni. Olīveļļa ir zināma ar savām aizsargīpašībām.

  Dabiskās aizsargspējas

GARŠA, TEKSTŪRA UN DAUDZVEIDĪBA

Esam pārliecināti, ka gards uzturs ir ļoti nozīmīgs veselības uzturēšanai ilgtermiņā.

 • Kaltēti burkāni

  Kaltēti burkāni

  Burkāni ir rūpīgi izvēlēta sastāvdaļa, kas tiek iekļauta katrā 100% pilnvērtīgā un sabalansētā barībā un nodrošina mājdzīvniekam uztura daudzveidību. Burkānos ir augsts nešķīstošo šķiedrvielu saturs.

  Daudzveidība

  Vispārējais veselības stāvoklis

 • Kaltēti spināti

  Kaltēti spināti

  Spināti ir rūpīgi izvēlēta sastāvdaļa, kas tiek iekļauta katrā 100% pilnvērtīgas un sabalansētas barības produktā un nodrošina mājdzīvniekam uztura daudzveidību. Spināti satur olbaltumvielas, ogļhidrātus un šķiedrvielas. Dažos mūsu produktos ir augstāks spinātu īpatsvars, lai papildinātu barību ar augstāku minerālvielu, piemēram, kalcija, fosfora un dzelzs, saturu. Šīs minerālvielas veicina veselīgu augšanu un kaulu attīstību.

  Daudzveidība

  Enerģija

 • Kaltēti zirņi

  Kaltēti zirņi

  Zirņi ir rūpīgi izvēlēta sastāvdaļa, kas tiek iekļauta katrā 100% pilnvērtīgas un sabalansētas barības produktā un nodrošina mājdzīvniekam uztura daudzveidību. Kaltētos zirņos ir augsts ogļhidrātu saturs. Tāpēc produktos ar augstāku šīs sastāvdaļas īpatsvaru to izmanto kā alternatīvu ogļhidrātu avotu, lai palīdzētu nodrošināt mājdzīvniekam veselīgu enerģijas līmeni.

  Daudzveidība

 • Kaltēta sarkanās bietes sakne

  Kaltēta sarkanās bietes sakne

  Sarkano biešu saknes ir rūpīgi izvēlēta sastāvdaļa, kas tiek iekļauta katrā 100% pilnvērtīgas un sabalansētas barības produktā un nodrošina mājdzīvniekam uztura daudzveidību. Sarkano biešu saknes satur ogļhidrātus un šķiedrvielas.

  Daudzveidība

 • Kaltēts saldais kartupelis

  Kaltēts saldais kartupelis

  Saldais kartupelis ir rūpīgi izvēlēta sastāvdaļa, kas tiek iekļauta katrā 100% pilnvērtīgas un sabalansētas barības produktā un nodrošina mājdzīvniekam uztura daudzveidību. Saldais kartupelis satur ogļhidrātus un šķiedrvielas.

  Daudzveidība

 • Kaltēts kabacis

  Kaltēts kabacis

  Kabači ir rūpīgi izvēlēta sastāvdaļa, kas tiek iekļauta katrā 100% pilnvērtīgas un sabalansētas barības produktā un nodrošina mājdzīvniekam uztura daudzveidību. Kabači satur olbaltumvielas, ogļhidrātus un šķiedrvielas.

  Daudzveidība

 • Kaltētas zaļās pupiņas

  Kaltētas zaļās pupiņas

  Zaļās pupiņas ir rūpīgi izvēlēta dabiska sastāvdaļa, kas tiek iekļauta katrā 100% pilnvērtīgas un sabalansētas barības produktā un nodrošina mājdzīvniekam uztura daudzveidību. Zaļās pupiņas satur šķiedrvielas.

  Daudzveidība

 • Kaltēts rozmarīns

  Kaltēts rozmarīns

  Rozmarīns ir mētru dzimtas augs, kas raksturīgs Vidusjūras reģionam. Tam ir ilga vēsture kulinārijā, un tas tiek izmantots, lai dažādotu mājdzīvnieka barības garšu.

  Daudzveidība

 • Dārzeņi

  Dārzeņi

  Dārzeņi, piemēram, dehidratēti burkāni, zaļās pupiņas, kartupeļi un tomāti, tiek iekļauti mājdzīvnieka barībā, lai nodrošinātu uztura daudzveidību.

  Daudzveidība

 • Augu izcelsmes atvasinājumi

  Augu izcelsmes atvasinājumi

  Augu izcelsmes atvasinājumi ietver tādas sastāvdaļas kā kukurūzas ciete, ko izmanto, lai izmainītu barības konsistenci un veidotu tekstūru, kas ir tīkama mājdzīvniekam.

  Tekstūra

FUNKCIONĀLĀS SASTĀVDAĻAS

Mēs izmantojam funkcionālo sastāvdaļu sniegtās priekšrocības, lai veicinātu mājdzīvnieku veselību.

 • L. Delbrueckii un Fermentum baktērijas

  L. Delbrueckii un Fermentum baktērijas

  Lactobacillus Delbrueckii un Fermentum ir labvēlīgās funkcionālās baktērijas, kas nodrošina svarīgākās uzturvielas kaķa dabisko aizsargspēju stiprināšanai.

  Dabiskās aizsargspējas

 • Spirulīna

  Spirulīna

  Spirulīna (Arthrospira platensis) ir zilganzaļa aļģe, kas satur daudz olbaltumvielu, beta karotīnu, antioksidantus un omega 6 taukskābes. Kaķiem un suņiem spirulīna palīdz veicināt imūnsistēmas veselību.

  Dabiskās aizsargspējas

 • Taurīns

  Taurīns

  Taurīns ir neaizstājama uzturviela kaķiem — taurīns jāpievieno barībai, jo kaķi nespēj to sintezēt. Kaķu barībai jāsatur noteikts taurīna daudzums, lai veicinātu un uzturētu veselīgu vielmaiņu. Tas ir neaizstājams mikroelements sirds asinsvadu sistēmas, tīklenes un centrālās nervu sistēmas darbībai. Arī suņu barībai pievienotais taurīns veicina sirds veselību.

  Spožas acis un laba redze

  Sirds veselība

 • Bentonīts

  Bentonīts

  Bentonīts ir dabisks māls, ko pievieno barībai, kas paredzēta mājdzīvniekiem ar jutīgu gremošanu, — tas piesaista papildu ūdeni un palīdz uzlabot ekskrementu kvalitāti.

  Ekskrementu kvalitāte

 • Jaunpiena pulveris

  Jaunpiena pulveris

  Jaunpiens ir pirmais piens, ko govs dod pēc atnešanās. Kad teļš ir saņēmis visu vajadzīgo, tiek savākts atlikušais jaunpiens. Tas satur imūnglobulīnus un citas olbaltumvielas, kas palīdz veidot un stiprināt imunitāti, kā arī veicina veselīgu zarnu mikrofloru.

  Dabiskās aizsargspējas

  Gremošana

VITAMĪNI

Mēs izstrādājam sabalansētas vitamīnu kombinācijas, pamatojoties uz uztura profilu daudzveidību.

 • A vitamīns

  A vitamīns

  A vitamīns ir neaizstājams mājdzīvnieka redzes un imūnsistēmas stiprināšanai, kaulu un muskuļu augšanai un apmatojuma veselībai.

  Vispārējais veselības stāvoklis

 • D vitamīns

  D vitamīns

  D vitamīns nepieciešams normālai kaulaudu augšanai un uzturēšanai. Tam ir liela nozīme mājdzīvnieka zobu, kaulu un locītavu stiprināšanā.

  Vispārējais veselības stāvoklis

 • E vitamīns

  E vitamīns

  E vitamīns ir neaizstājams vitamīns, kas vienlaikus darbojas arī kā antioksidants, stiprinot mājdzīvnieka imūnsistēmu un uzlabojot ādas un apmatojuma veselību.

  Vispārējais veselības stāvoklis

  Dabiskās aizsargspējas

 • C vitamīns

  C vitamīns

  C vitamīns ir ūdenī šķīstošs vitamīns, kas darbojas kā antioksidants, palīdzot novērst brīvo radikāļu veidošanos un stiprinot dzīvnieka dabiskās aizsargspējas.

  Dabiskās aizsargspējas

MINERĀLVIELAS

Minerālvielas ir neaizstājamas veselīga un sabalansēta uztura nodrošināšanai.

 • Dzelzs sulfāta monohidrāts

  Dzelzs sulfāta monohidrāts

  Dzelzs sulfāta monohidrāts ir dzelzs avots; tas ir neaizstājams mikroelements, kas nepieciešams hemoglobīna ražošanai organismā un skābekļa vadīšanai no mājdzīvnieka plaušām uz pārējo ķermeni.

  Vispārējais veselības stāvoklis

 • Bezūdens kalcija jodāts

  Bezūdens kalcija jodāts

  Kalcija jodāts ir joda avots; tas ir neaizstājams mikroelements vairogdziedzera veselībā, kā arī vairogdziedzera hormonu izstrādē, kuri nepieciešami veselīgas vielmaiņas uzturēšanai.

  Vispārējais veselības stāvoklis

 • Vara sulfāta pentahidrāts

  Vara sulfāta pentahidrāts

  Vara sulfāta pentahidrāts ir vara avots; tas ir neaizstājams mikroelements, lai mājdzīvnieka ķermenī nodrošinātu dažādus procesus, tostarp imūnsistēmas veselību un dzelzs uzsūkšanos. Starp tā nodrošinātajiem ieguvumiem ir gan mirdzošs apmatojums, gan veselīga kaulu attīstība.

  Vispārējais veselības stāvoklis

  Dabiskās aizsargspējas

 • Mangāna sulfāta monohidrāts

  Mangāna sulfāta monohidrāts

  Mangāna sulfāts ir mangāna avots; tas ir neaizstājams mikroelements, kas nodrošina dažādu procesu norisi mājdzīvnieka ķermenī, tostarp asins recēšanu, nervu sistēmas funkciju un kaulu attīstību.

  Vispārējais veselības stāvoklis

 • Cinka sulfāta monohidrāts

  Cinka sulfāta monohidrāts

  Cinka sulfāta monohidrāts ir cinka — neaizstājama mikroelementa — avots. Tas nepieciešams, lai veicinātu ādas veselību un apmatojuma mirdzumu. Tāpat tas palīdz stiprināt imūnsistēmas veselību un palīdz ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu vielmaiņas procesos.

  Vispārējais veselības stāvoklis

  Dabiskās aizsargspējas

 • Nātrija selenīts

  Nātrija selenīts

  Nātrija selenīts ir selēna avots; tas ir neaizstājams mikroelements, kas darbojas kā antioksidants un palīdz uzturēt mājdzīvnieka šūnu membrānas un imūnsistēmu.

  Vispārējais veselības stāvoklis

ANTIOKSIDANTI

Mēs izmantojam antioksidantus, lai mūsu ražotie produkti saglabātu svaigumu un tiktu ievēroti mūsu augstie uzturvērtības un organoleptiskie standarti.

 • Tokoferola ekstrakti

  Tokoferola ekstrakti

  Tokoferola ekstraktus gatavo no augu eļļas, un tie ir E vitamīna veids. Tie ir dabiskas izcelsmes antioksidanti, kas pievienoti, lai saglabātu produkta svaigumu.

  Produkta kvalitāte

PRODUKTU KLĀSTA CAURSKATĀMĪBAS VEICINĀŠANA

Mēs esam apņēmušies ieviest caurskatāmību

Uzņēmumā Purina mēs uzskatām, ka zinošs patērētājs pieņem informētus lēmumus. Mēs esam apņēmušies sniegt visaptverošu un caurskatāmu informāciju ne tikai par suņu un kaķu barības sastāvdaļām, bet visu mūsu piegādes ķēdi kopumā. Tāpēc viena no Purina saistībām pret sabiedrību ir caurskatāmības veicināšana visā produktu klāstā.

Taviem jautājumiem ir nozīme!

Vai tev ir vēl kādi jautājumi par to, kā mēs ražojam dzīvnieku barību, mūsu produktiem vai ietekmi uz planētu? Noskaidro to un daudz ko citu sadaļā “Taviem jautājumiem ir nozīme”, kur esam apkopojuši jautājumus un sagatavojuši atklātas un godīgas atbildes kā daļu no mūsu apņemšanās ieviest lielāku caurskatāmību.

Uzzināt vairāk

ATBILDĪGAS SASTĀVDAĻU IEPIRKŠANAS ĪSTENOŠANA

Apņēmības pilni īstenot sastāvdaļu atbildīgu iepirkšanu

Arvien vairāk saimnieku vēlas uzzināt, no kurienes nāk Purina ražotās barības sastāvdaļas un kāda ietekme uz vidi varētu būt to iepirkšanai. Uzņēmumā Purina mēs esam apņēmušies nodrošināt, ka mūsu piegādātāji ražo augstas kvalitātes izejvielas, tāpēc mēs atbildīga iepirkšana ir viena no mūsu uzņēmuma Purina saistībām pret sabiedrību.

Mūsu uztura filozofija

Mājdzīvnieku uztura prasības ir unikālas. Un pareizais uzturs, kas sākas ar izpratni par uzturvielām, nevis vienkārši kaķu vai suņu barības sastāvdaļām, spēj palīdzēt visiem mīluļiem dzīvot pilnvērtīgāku un ilgāku mūžu.

Uzzināt vairāk