Your Pet, Our Passion.
Pro Plan cat
Pro Plan

Iepazīsti PRO PLAN barības produktu līniju

Ikviens PRO PLAN barības produkts garantēti nodrošina 100% neaizvietojamo uzturvielu, kas tavam kaķim ir nepieciešamas un patīk.

Mēs uzskatām, ka uzturs ir ilgtermiņa veselības pamats un sākumpunkts lieliskai dzīvei.

Tāpēc PRO PLAN ir droša izvēle tiem, kas vēlas sniegt saviem mīluļiem uzturu, kas balstīts uz progresīvu zinātni, kura sakņojas vairāk kā 90 gados pierādītos rezultātos.

Visi PRO PLAN barības produkti ir izstrādāti, lai pēc iespējas labāk izmantotu augstas kvalitātes sastāvdaļas, nodrošinot efektīvu uzturvielu uzsūkšanos un mērķtiecīgus ieguvumus visos vecumposmos, sākot no imunitātes atbalstīšanas kaķēniem līdz nieru veselības veicināšanai pieaugušiem kaķiem.

Mūsu ražotais optimizētais uzturs sniedz vērā ņemamus veselības ieguvumus, kas veicina ilgstošu labsajūtu, nekaitējot ar lielisko garšu, ko mīl tavs kaķis.

Pro Plan kaķēni
Barība kaķēniem PRO PLAN Kitten
Mūsu produktu klāsts kaķēniem ir īpaši veidots, lai atbalstītu to attīstību un kaķēniem sniegtu vislabāko dzīves sākumu, un tie izmantotu visu savu potenciālu.
Pro Plan kaķis
Mūsu ražotais uzturs
Barība pieaugušiem kaķiem PRO PLAN Adult​
Mūsu ražotais barības produktu klāsts pieaugušiem kaķiem nodrošina viņu imūnsistēmu ar zinātniski izstrādātu sastāvdaļu kombināciju, kas veicina veselīgas nieres un stiprina viņu zobus.
Pro plāna kaķis vecākais
Mūsu ražotais uzturs
Barība novecojošiem kaķiem PRO PLAN Senior
Prasmīgi līdzsvarots, lai atbalstītu veselīgu novecošanu, mūsu ražotais barības produktu klāsts novecojošiem kaķiem PRO PLAN Senior satur unikālu uzturvielu kompozīciju no antioksidantiem, prebiotikām un gan Omega-3, gan Omega-6 taukskābēm, kas zinātniski pierādītā veidā palīdz uzlabot dzīves kvalitāti kaķiem vecumā virs 7 gadiem un palīdz pagarināt dzīves ilgumu.

Uzzini vairāk par barības klāstu:

Zinātnes spēka izmantošana

Kā kaķa saimnieks tu esi visnozīmīgākais sava kaķa labklājības veicinātājs, tāpēc mēs esam apņēmušies ar tevi dalīties visās mūsu zināšanās par uzturu un mīluļa aprūpi.

Mēs smagi strādājam, lai izprastu mīluļu veselības problēmas, kas tev ir ļoti svarīgas, un tāpēc mūsu pētījumi ir vērsti uz tām jomām, kas rada vislielākās pārmaiņas kaķu un to saimnieku dzīvē.

Veterinārā barība Pro Plan Veterinary Diets kaķiem

PRO PLAN Veterinary Diets veterinārā barība kaķiem palīdz veterinārārstiem nodrošināt uzturvielu atbalstu kaķiem specifisku veselības traucējumu gadījumā. Ārstnieciskās barības produktu līnija un ar tiem saistītie produkti ļauj veterinārārstiem pastiprināt vispārējās ārstēšanas efektivitāti ar mērķtiecīgi, zinātniski pamatoti un pierādītā veidā izstrādātu barību.

Pro Plan