Your Pet, Our Passion.
Off
Mūsu zīmolu lepnums

Mūsu zīmolu lepnums

Spožas acis, košs apmatojums un rotaļīga personība ir jebkura veselīga mīluļa visdrošākās pazīmes un tās visas sākas ar pareizu uzturu. Tieši tāpēc mēs pastāvīgi strādājam, lai arvien pilnīgāk izmantotu mīluļa uztura un veselības zinātni mūsu ražotajos produktos. Uzturi savu mīluli laimīgu, veselīgu un spēcīgu kopā ar Purina.

Kaķu barības zīmoli

Fēliksa kaķis
Felix
Lai apmierinātu mūsu mīļo, palaidnīgo rezgaļu vajadzības, atklāj neatvairāmo FELIX produktu klāstu — gardas maltītes, kas izskatās tā, it kā tu pats tās būtu pagatavojis, un kurām piemīt brīnišķīgas tekstūru un garšu kombinācijas, lai palutinātu tava kaķa maņas: želejas un mērces ar bagātīgām garšām un pat kraukšķīgs garnējums! Nav nekāds brīnums, ka gudri kaķi izvēlas FELIX.
Gourmet balts kaķis
Gourmet
GOURMET produktu klāsts ir izgatavots atbilstoši augstākajiem garšas un baudījuma standartiem, lai izpatiktu kaķiem ar izsmalcinātu gaumi. Radīts, lai sniegtu plašu garšu un tekstūru daudzveidību sešu produktu klāstā — Gold, Perle, Mon Petit, Soups, Solitaire un Nature's Creations. Visi produkti pieejami vienas porcijas iepakojumā.
Purina One pelēks kaķis
Purina ONE CAT
Īpaši izstrādāta, lai apmierinātu kaķa unikālās vajadzības, šī barība ar dažādajām situācijām pielāgotajām receptēm spēj nodrošināt acīmredzamu veselības uzlabojumus labākai dzīvei. Barība Purina One pieejama gan vecumposmam, gan dzīvesveidam pielāgotos barības produktos.
Friskies kaķu barība
Friskies® Cat
Tava kaķa personība ienes tavā mājā kaut ko ļoti īpašu. Palīdzot viņam justies laimīgam un veselam, Friskies® konservi un sausā barība ir izstrādāta, lai nodrošinātu 100% sabalansētu un pilnvērtīgu uzturu, pieejama gardu barības produktu klāstā, ko tas iecienījis, tādēļ tavs mīlulis var pārsteigt un iepriecināt ik dienu turpmāko gadu laikā.
Pro Plan kaķis
PRO PLAN kaķiem
Katram kaķim ir nepieciešams atšķirīgs uzturs, turklāt tas dažādos dzīves posmos mainās. PRO PLAN barību klāsts ir speciālistu izstrādāts šo mainīgo vajadzību apmierināšanai. Piemērojot progresīvo zinātni, Purina PRO PLAN spēj sniegt zinātniski pierādītus ieguvumus, kas palīdz atbalstīt šīs vajadzības visā tava mīluļa dzīvē. Sākot ar uzturu, kas nodrošina imūnsistēmu un superbarības produktiem, līdz suņu barībai, kas veicina smadzeņu darbību, padara asākas maņas, atbalsta jutīgu ādu un gremošanu.
PPVD Kaķu varonis
PRO PLAN Veterinary Diets
PRO PLAN Veterinary Diets ārstnieciskās barības produktu līnija ir izstrādāta, lai palīdzētu veterinārārstiem nodrošināt uzturvielu atbalstu kaķu specifisku veselības traucējumu gadījumā. Ārstnieciskās barības produktu līnija un ar tiem saistītie produkti ļauj veterinārārstiem pastiprināt vispārējās ārstēšanas efektivitāti ar mērķtiecīgi, zinātniski pamatoti un pierādītā veidā izstrādātu barību.

Suņu barības zīmoli

Pro plāna dzeltenais labradors
PRO PLAN suņiem
Katram sunim ir nepieciešams atšķirīgs uzturs, turklāt tas mainās dažādos vecumposmos. PRO PLAN barību klāsts ir speciālistu izstrādāts šo mainīgo vajadzību apmierināšanai. Piemērojot progresīvo zinātni, Purina PRO PLAN spēj sniegt zinātniski pierādītus ieguvumus, kas palīdz atbalstīt šīs vajadzības visā tava mīluļa dzīvē. Sākot ar uzturu, kas nodrošina imūnsistēmu un superbarības produktiem, līdz suņu barībai, kas veicina smadzeņu darbību, atbalsta jutīgu ādu un gremošanu.
PPVD Suņu varonis
PRO PLAN Veterinary Diets
PRO PLAN Veterinary Diets ārstnieciskās barības produktu līnija ir izstrādāta, lai palīdzētu veterinārārstiem nodrošināt uzturvielu atbalstu kaķu specifisku veselības traucējumu gadījumā. Ārstnieciskās barības produktu līnija un ar tiem saistītie produkti ļauj veterinārārstiem pastiprināt vispārējās ārstēšanas efektivitāti ar mērķtiecīgi, zinātniski pamatoti un pierādītā veidā izstrādātu barību.
Adventuros suns
Adventuros
Gardumi izgatavoti suņiem ar dabisku kāri uz piedzīvojumiem, Purina Adventuros gardumiem piemīt kārdinošas garšas, kuras tā vien gaida, lai tiktu atraisītas!
Dentalife suns
Dentalife Dog
Ar unikālo poraino faktūru un asajām šķautnēm, kas masē smaganas, košļājamie gardumi, izstrādāti ikdienas lietošanai, zinātniski pierādītā veidā mazina zobakmens veidošanos un darbojas, nodrošinot dabisku zobu tīrīšanu.
Friskies suns
Friskies® Dog
Tev un tavam sunim ir īpaša saikne un tavs mīlulis ir nozīmīgs ģimenes loceklis. Palīdzot viņam justies laimīgam un veselam, Friskies® konservi un sausā barība ir izstrādāta, lai nodrošinātu 100% sabalansētu un pilnvērtīgu uzturu, pieejama gardu barības produktu klāstā, ko tas iecienījis, tādēļ tavs mīlulis var pārsteigt un iepriecināt ik dienu turpmāko gadu laikā.
Purina ONE Mini
Purina ONE DOG Mini
Īpaši izstrādāta, lai apmierinātu maza izmēra sunīšu unikālās vajadzības, šī barība ar dažādajām situācijām pielāgotajām receptēm spēj nodrošināt acīmredzamu veselības uzlabojumus labākai dzīvei. Barība Purina One pieejama gan vecumposmam, gan dzīvesveidam pielāgotos barības produktos.