Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Sieviete runā ar buldogu

Mūsu uztura filozofija

Ikviens mājas mīlulis ir pelnījis izcilu uzturu.

Sākumā mēs iztēlojamies pasauli, kurā mājas mīluļi dzīvo ilgāk un pat vissarežģītākos veselības jautājumus var efektīvi risināt ar uzturu.

Pateicoties šai vīzijai un nelokāmajai kaislībai pret mājas mīluļiem, mēs vairāk nekā 90 gadus izmantojam savu zinātnisko pieeju un pieredzi par mājas mīluļu uzturu, fizioloģiju un uzvedību, lai gūtu jaunus atklājumus un mainītu robežas, radot uzturvērtības risinājumus, kas rada būtiskas pārmaiņas. Mūsu uzdevums ir iztēloties neiespējamo un atraisīt uztura spēku, lai visiem mājas mīluļiem palīdzētu dzīvot labāk un ilgāk.

Šī filozofija ietekmē mūsu pieņemtos lēmumus un uzskatus, kas mūs vada katru dienu.

 

Šīs pārliecības skan šādi:

1. Izcilam uzturam būtu jābūt pieejamam ikvienam sunim un kaķim

Mēs uzskatām, ka izcilam uzturam būtu jābūt pieejamam ikvienam sunim un kaķim jebkurā vietā. Tāpēc mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, kas ļauj mājas mīluļu saimniekiem izvēlēties barību, kas piemērots viņa mīlulim. Mēs vēlamies, lai ikviens mīluļa saimnieks justos pārliecināts, ka viņa mājas mīluļu barība atbilst vai pārsniedz normatīvos un nozares standartus, bet mēs arī vēlamies, lai ikviens mīluļa saimnieks justos pārliecināts, ka ir izdarījis pareizo izvēli.

2. Uzturs sākas ar izpratni par uzturvielām, ne tikai barības sastāvdaļām

Mēs uzskatām, ka uzturs sākas ar izpratni par uzturvielām, ne tikai barības sastāvdaļām. Labākās sastāvdaļas ir tās, kas sadarbojas ar citām, lai uzlabotu cits cita veiktspēju. Gudrāk veidota barības vielu kompozīcija būs labāk sagremojama un efektīvāka mājas mīlulim nekā viena atsevišķa sastāvdaļa. Tāpēc mēs neizstrādājam savu ražoto barību pēc sastāvdaļām, bet gan izvērtējam, kā dažādi formulējumi ietekmē mājas mīluļa vispārējo veselību.

3. Jauninājumi jāievieš vienmēr koncentrējoties uz mājas mīluļa uztura vajadzībām, drošību un labbūtību

Mēs uzskatām, ka jauninājumi jāievieš vienmēr koncentrējoties uz mājas mīluļa uztura vajadzībām, drošību un labbūtību. Tāpēc mums ir mājas mīluļu aprūpes centrs, kur mūsu barošanas pētījumi palīdz labāk izprast suņu un kaķu dabiskās vajadzības, uztura vajadzības un uzvedību. Mūsu apmācītais un gādīgais personāls pret mūsu suņiem un kaķiem izturas ar cieņu un sirsnību, jo arī mēs esam mīluļu saimnieki.

4. Barošanas pieredzei būtu jābūt baudījumam vienlaikus nodrošinot optimālu uzturu

Mēs uzskatām, ka barošanas pieredzei būtu jābūt baudījumam vienlaikus nodrošinot optimālu uzturu Tāpēc katrs mūsu gatavotais mājas mīluļu barības produkts atbilst Eiropas un valstu regulatīvajiem standartiem (tirgi ārpus ES: atbilstoši pielāgojiet), pirms tā nonāk tava mīluļa bļodas tuvumā. Mēs uzņēmumā Purina uzskatām, ka rūpniecības standarti ir tikai sākums. Visi mūsu produkti ne tikai atbilst šiem standartiem, bet daudzi no tiem arī pārsniedz šos standartus, brīvprātīgi sekojot Eiropas Pārtikas rūpniecības federācijas (FEDIAF) pamatnostādnēm, kas mudina mājas mīluļu barības ražošanas uzņēmumus nodrošināt, ka viņu produkti ir nekaitīgi mājas mīluļiem. Mēs to darām, lai nodrošinātu mājas mīluļiem optimālu barošanu.

5. Mājas mīluļu uztura prasības ir unikālas

Mēs uzskatām, ka mājas mīluļu uztura prasības ir unikālas. Tāpēc mēs esam kļuvuši par pasaules līderi mājas mīluļu uztura jomā. Mēs negribam sekot nozarei, mēs gribam to virzīt uz priekšu, tāpēc, piemēram, mēs pētām, kas padara dzīvnieku aptaukošanos par cilvēka uztura tendenču un atklājumu ietekmi. Darbs, ko mēs veicam, ir daļa no mūsu misijas, lai bagātinātu mājas mīluļu dzīvi un ļautu tiem dzīvot ilgu, veselīgāku dzīvi.

Mēs uzskatām, ka cilvēki un mājas mīluļi kļūst labāki, dzīvojot kopā.

Mājas mīluļi ienes tik daudz prieka tavā dzīvē un arī mūsējā! Tie ir ģimenes locekļi, tāpēc ir tikai loģiski, ka mēs tiem vēlamies sniegt pašu labāko. Šī iemesla dēļ mēs esam veltījuši vairāk nekā 85 gadus, lai radītu pilnvērtīgu augstas kvalitātes mājdzīvnieku barību gan kaķiem, gan suņiem.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Vai jums ir jautājumi vai atsauksmes par mūsu produktiem? Sazinies ar mums!