Your Pet, Our Passion.
Purina One
Purina ONE® kakis

Iepazīsti Purina ONE®

Progresīvs un tava kaķa vajadzībām īpaši pielāgots uzturs.

Mūsu ekspertu pieredze 

Mīluļu aprūpes jauninājumi kopā ar pieredzi uztura jomā mum ļauj piedāvāt plašu produktu klāstu, kas pielāgots tava kaķa vajadzībām. Sākot ar sausās barības līdz konservētajām maltītēm, no Dual Nature līdz Purina ONE® Bifensis®, viss kaķu barības produktu klāsts ir gatavots no gardām augstas kvalitātes sastāvdaļām. Ikviena krokete nodrošina tavam mīlulim pilnvērtīgu uzturu acīmredzamai veselībai šodien un rīt.                                                                                                  

Tu zini, ka kaķiem piemīt dabiska līdzsvara izjūta. Bet vai zināji, ka līdzsvarota zarnu mikrobioma ir būtiska tā vispārējā veselībai un labsajūtai?  Purina ONE® Bifensis® progresīvais uzturs aizsargā tava kaķa zarnu mikrobiomu un spēcina tā imūnsistēmu. Un kad viņš jūtas vesels iekšēji, tas ir acīmredzams arī no ārpuses.

Iepazīsti sava kaķa vajadzībām pielāgotu barības produktu klāstu

Mūsu Bifensis® Formula

Sausās barības produktu klāsts ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu tava kaķa vajadzības neatkarīgi no vecumposma un dzīvesveida. Purina ONE® Bifensis® ir ar unikālu sastāvu, kas satur cigoriņus – prebiotiku, kas sabalansē labās un sliktās baktērijas kaķa zarnu traktā, kā arī laktobaktērijas, kas zinātniski pierādītā veidā stiprina kaķa imūnsistēmu no iekšpuses. Un kā zināms, kad kaķis jūtas vesels iekšēji, tas ir acīmredzams arī no ārpuses.

Konservētās maltītes

Pateicoties barības sastāvam, mūsu ražotais konservētās barības produktu klāsts ir garšīgs veids kā stiprināt kaķa zarnu mikrobiomu un uzturēt tā veselību.

DualNature: ekspertu radīts uzturs, iedvesmojotiess no dabas

Ar Purina ONE® DualNature var sagādāt dabas radītos labumus tieši līdz tava kaķa bļodiņai. Barības produktu klāsta sastāvā ir augstas kvalitātes olbaltumvielas kā labs aminoskābju avots, ko veido divi galvenie produkti:

  • Purina ONE® DualNature ar dzērvenēm ir 100% pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, bagātināts ar neaizvietojamām uzturvielām. Barība bagātināta ar vistu/lasi, ko tavs kaķis vienkārši iemīlēs.
  • Purina ONE® DualNature  ar spirulīnu palīdzēs nostiprināt tava kaķa imūnsistēmu, jo spirulīna ir labs antioksidants, kā arī ir pierādīts, ka tam piemīt virkne labvēlīgu īpašību.

Protams, viss Purina ONE® DualNature barības produktu klāsts nodrošinas gardas maltītes tevam kaķim, kas būs bauda no pirmā līdz pat pēdējam kumosam.

Masas līdzsvara metodes izmantošana plastmasas atkritumu samazināšanai

Mēs uzskatām, ka mūsu atbildība ir palīdzēt samazināt atkarību no jaunas neapstrādātas plastmasas, vienlaikus ražojot mūsu iepakojumu. Masas līdzsvara metode ļauj mums izsekot izlietotās pārstrādātās plastmasas daudzumam un pēc tam to sajaukt ar jaunu neapstrādātu plastmasu, lai radītu jaunu iepakojumu. Tas palīdz samazināt plastmasas atkritumu daudzumu un veicināt aprites ekonomiku.

Sāc jau šodien un saskati atšķirību no 1. NEDĒĻAS

  • Rada acīmredzamas izmaiņas tava kaķa veselībā vien 3 nedēļu laikā.
  • Lieliska apetīte no 1. dienas.
  • Pastiprināts enerģijas un vitalitātes līmenis no 1. nedēļas.
  • Labāka gremošana un līdzsvarota zarnu mikrobioma no 2. nedēļas.
  • Veselīgs apmatojums un spožas acis no 3. nedēļas.

Tā tikai turpināt... Sāc 3 nedēļu izaicinājumu jau šodie un esi pārsteigts par atšķirību.

Jauktā barošana  Uzticama kombinācija

Barojot kaķi ar Purina ONE® sauso barību un Purina ONE® konserviem, tu nodrošini uzturu, kam vari uzticēties, un piedāvā garšu, kas kaķim patiks. Purina ONE — uzticama kombinācija.

Iepazīsti Purina ONE produktus:​