Your Pet, Our Passion.
Off
Suns un kaķis saimnieka klēpī

Kas mēs esam

Radām pilnvērtīgāku dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri viņus mīl.

Mēs esam pārliecināti, ka tad, kad cilvēki un mājas mīluļi izveido savstarpēju saikni, dzīve kļūst labāka.

Šāds uzskats mums ir bijis vienmēr un laikam ejot, paliek nemainīs. Tas tiek pausts ar PURINA® zīmola starpniecību, ko 1904. gadā izveidoja William H. Danforth /Viljams H. Denforts/.

Šobrīd šī mūsu filosofija ir visā pasaulē! Ikvienas mūsu darbības un ražotā produkta pamatā.

Uzzini vairāk

Sieviete un suns pie klēpjdatora
Par mums
Mūsu stāsts, mērķi un cilvēki
Centieni radīt pilnvērtīgāku dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl ir tas, ko mēs darām vislabāk un tas, kādēļ mēs pastāvam kā uzņēmums.
Sieviete, kas pieglauda kaķi
Barošana & uzturs
Mūsu uztura filozofija
Kopā ar mūsu 500 spēcīgajiem globālās PURINA® komandas uztura speciālistiem, zinātniekiem, veterinārārstiem un dzīvnieku uzvedības speciālistiem, mēs īstenojam misiju celt standartus attiecībā uz mājas mīluļu uzturu.
Sastāvdaļas
Barošana & uzturs
Katrai sastāvdaļai ir sava nozīme
Mēs savai suņu un kaķu barībai izvēlamies vienīgi tādas sastāvdaļas, kas palīdz tavam mīlulim dzīvot iespējami labāko dzīvi.
Purina institūts un inovācijas
Mūsu zinātniskā darbība
Purina institūts & jauninājumi
Kopš saviem pirmsākumiem Purina kā uzņēmums ir bijis celmlauzis uztura jauninājumos ar mērķi palīdzēt suņiem un kaķiem dzīvot labāku un ilgāku mūžu.
Vīrietis un suns skrien pa pludmali
Mūsu ietekme
Mūsu ietekme
Sākot ar mājas mīluļu ņemšanu līdzi uz darba vietu birojā un bezatkritumu ražošanas cikla ieviešanu, līdz pat vietējo labdarības partneru atbalstīšanai un ikgadējās balvas BetterwithPets Prize pasniegšanai. Mēs esam koncentrējušies uz mūsu apņemšanos sasniegšanu attiecībā gan uz mājas mīluļiem un viņu ģimenēm, gan sabiedrību kopumā, gan uz vidi, kurā mēs visi darbojamies.
Taviem jautājumiem ir nozīme

Tavi jautājumi par mūsu produktiem, darbību un ietekmi uz planētu mums ir svarīgi, jo mēs uzskatām, ka caurskatāmība sniedz patērētājiem iespēju izdarīt vēl informētāku izvēli.

Mūsu zīmoli

Mēs lepojamies, ka esam kļuvuši par vispopulārāko un uzticamāko mājas mīluļu barības zīmolu Apvienotajā Karalistē. Tieši tāpēc mēs pastāvīgi strādājam, lai arvien pilnīgāk izmantotu mīluļa uztura un veselības zinātni mūsu ražotajos produktos. Uzturi savu mīluli laimīgu, veselīgu un spēcīgu kopā ar Purina.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Vai jums ir jautājumi vai atsauksmes par mūsu produktiem? Sazinies ar mums!