Your Pet, Our Passion.
Off
Suns un kaķis saimnieka klēpī

Mājas mīluļa aprūpes padomi

Mums uzņēmumā Purina ir viss, kas Tev jāzina par mājas mīluļiem! Neatkarīgi no tā, vai tas ir kucēns, kaķēns vai jau gados vecāks draugs un kompanjons, uzvedības problēmas vai veselības sarežģījumi, mūsu eksperti ir palīdzējuši mājas mīluļiem dzīvot veselīgu, laimīgu mūžu jau vairāk kā 85 gadus un spēs sniegt īsto atbildi.

Kaķu aprūpes eksperts

Kad lietas nonāk līdz kaķa aprūpei, tev noteikti nepieciešama eksperta sniegta informācija.

Lai redzētu, kas Purina sakāms par kaķu uzturu, uzvedību, attīstību, veselību un daudz ko citu, izpēti mūsu zemāk atrodamos rakstus.

Suņu aprūpes eksperts

Daļa no suņa pareizas aprūpes ir viņa vajadzību izpratne. Kad vien tev nepieciešams vairāk informācijas par suņa uzturu, uzvedību, veselību vai dresūru, vērsies pie Purina ekspertiem. Atrodi vislabākos padomus, izpētot zemāk pieejamos rakstus.

kaķēns sēž kādam klēpī
Purina eksperti
Kaķēna kods
Neatkarīgi no tā, vai vēlies labāk izprast jaunā ģimenes locekļa uzvedību, vai uzzināt vairāk par pareizas barošanas vadlīnijām, mūsu eksperti ir šeit, lai palīdzētu. Iepazīsties ar mūsu rakstiem par kaķēniem, lai atrastu visu vajadzīgo informāciju un sniegtu tiem iespējami labāko dzīves sākumu.
laimīgs kucēns lec saimnieka rokās
Purina eksperti
Kucēns aug
Tavs kucēns ir pelnījis vislabāko, tādēļ ieskaties mūsu ekspertu sniegtajos padomos, lai uzzinātu visu nepieciešamo par kucēna apmācību, uzturu, veselību, uzvedību un vēl daudz ko citu. Mūsu sniegtie padomi nodrošinās, ka tavs augošais kucēns saņems vislabāko savā dzīvē.

Uzzini vairāk

Kaķis ar veterinārārstu aiz muguras
Purina eksperti
Veselība & aprūpe
Neatkarīgi no tā, vai saskaries ar gremošanas traucējumiem vai ausu infekcijām, agrīnu grūsnību vai nepatīkamiem parazītiem, mūsu eksperti spēs sniegt vajadzīgās atbildes. Pārlūko mūsu plašo materiāla kolekciju ar veselību saistītajos jautājumos.
Suns guļ bļodā, gaidot ēdienu
Purina eksperti
Barošana & uzturs
Neatkarīgi no tā, vai vēlies uzzināt, kad pāriet no barības kucēniem/kaķēniem uz barību pieaugušiem dzīvniekiem vai arī noskaidrot, cik bieži barot savu mīluli, mums ir atbildes uz taviem jautājumiem. Izpēti mūsu rakstus par barošanu un uzturu.
Kaķis un suns spēlējas ar rotaļlietām
Purina eksperti.
Uzvedība & apmācība
Mīluļa uzvedības pazīmes var svārstīties no smieklīgām un mīklainām līdz daudz nopietnāku problēmu indikatoriem. Noskaidro mūsu rakstos, kā labāk izprast savu mīluli, palīdzēt to apmācīt, un kuros gadījumos jāmeklē profesionāla palīdzība.
Vecākā šokolādes laboratorija ar galvu īpašnieka rokās
Purina eksperti
Novecojoši dzīvnieki
Palīdzi savam mīlulim dzīvot labāko iespējamo dzīvi līdz pat zelta gadiem seniora vecumā, izmantojot mūsu ekspertu padomus, sākot ar veselības problēmām un beidzot ar piemērotu uzturu.
Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Vai jums ir jautājumi vai atsauksmes par mūsu produktiem? Sazinies ar mums!