Your Pet, Our Passion.

Sīkfaili

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kurus jūsu datorā saglabā vietnes un/vai lietojumprogrammas, ko apmeklējat. Tos plaši izmanto, lai nodrošinātu vietņu un/vai lietojumprogrammu funkcionalitāti vai padarītu efektīvāku to darbību, kā arī lai sniegtu informāciju šo vietņu un/vai lietojumprogrammu īpašniekiem.

Kā un kādēļ tiek lietoti sīkfaili?

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu mūsu vietņu un/vai lietojumprogrammu funkcionalitāti un labāk izprastu, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietnes un/vai lietojumprogrammas, kā arī rīkus un pakalpojumus, ko tajās piedāvājam. Sīkfaili palīdz mums pielāgot Nestlé vietnes un/vai lietojumprogrammas jūsu vajadzībām, padarīt tās lietotājam draudzīgākas, apkopot klientu atsauksmes par mūsu vietnēm un/vai lietojumprogrammām (pateicoties nolīgtajiem partneriem) un uzturēt sakarus ar jums citur tīmeklī. Mēs neizmantojam sīkfailus, lai ievāktu personīgu informāciju, piemēram, jūsu vārdu, tomēr mēs varam sasaistīt sīkfailos ietverto informāciju ar personas datiem, kas iegūti no jums, izmantojot citus līdzekļus (piemēram, vispārēja reģistrācija vietnē un/vai lietojumprogrammā).

Kā mainīt sīkfailu iestatījumus?

Pārliecinieties, ka jūsu datora/mobilās ierīces iestatījumos ir norādīts, vai vēlaties pieņemt sīkfailus vai nē. Varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai saņemtu brīdinājumu pirms sīkfailu pieņemšanas, vai varat vienkārši norādīt, ka nevēlaties tos pieņemt. Tomēr šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt visiem līdzekļiem mūsu vietnēs un/vai lietojumprogrammās. Skatiet sadaļu “Palīdzība” savā pārlūkprogrammā, lai uzzinātu, kā to paveikt. Jums nav nepieciešami sīkfaili, lai izmantotu vai pārlūkotu vairumu mūsu tīmekļa vietnes un/vai lietojumprogrammu daļu. Atcerieties — ja lietojat vairākus datorus dažādās atrašanās vietās, jums ir jāpārliecinās, ka visu pārlūkprogrammu sīkfailu iestatījumi atbilst jūsu vajadzībām.

Kāda veida sīkfaili tiek lietoti?

Šajās tabulās esam sagrupējuši un aprakstījuši dažādus sīkfailu veidus, kas tiek izmantoti mūsu vietnē un/vai lietojumprogrammās.

Obligātie sīkfaili

Šie sīkfaili ir absolūti nepieciešami, lai nodrošinātu vietnes un/vai lietojumprogrammas darbību. Bez šiem sīkfailiem vietne un/vai lietojumprogramma nedarbosies pareizi. Tādēļ mēs atsevišķi nejautājam, vai piekrītat pieņemt šos sīkfailus. Pārējo sīkfailu veidu pieņemšanai ir nepieciešama jūsu piekrišana.

Trešā puse Nosaukums Mērķis
Incapsula incap_ses_{Proxy-ID}_{Site-ID}
visid_incap_{Site-ID}
Šie sīkfaili uzlabo vietnes drošību un veiktspēju.

Funkcionālie sīkfaili

Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai uzlabotu vietnes un/vai lietojumprogrammas darbību. Piemēram, šajos sīkfailos tiek saglabāta informācija par iepriekš aplūkoto vietnes un/vai lietojumprogrammas saturu vai e-pasta adrese un parole, ko ievadījāt, reģistrējoties šajā vietnē un/vai lietojumprogrammā iepriekšējā apmeklējuma laikā. Sīkfailos var būt saglabātas arī preces, ko iepriekš ievietojāt savā iepirkumu grozā, apmeklējot Nestlé tiešsaistes veikalu. Tādējādi funkcionālo sīkfailu lietošana var palīdzēt mums pielāgot saturu jūsu vēlmēm un ietaupīt jūsu laiku, atkārtoti reģistrējoties vai ievadot informāciju, kad kārtējo reizi apmeklējat vietnes un/vai lietojumprogrammas vai mēģināt piekļūt sadaļām, kas pieejamas tikai reģistrētiem lietotājiem. Dažās vietnēs un/vai lietojumprogrammās sīkfaili ļauj mums saglabāt jūsu iecienītākās receptes, darbības, punktus vai rekordus. Mēs varam arī izmantot sīkfailus, lai liegtu nepilngadīgiem lietotājiem veikt noteiktas darbības.

Trešā puse Nosaukums Mērķis
cloudflare _sm_au_c Izmanto satura piegādes paātrināšanai
Flickr BX, __atuvc, _sm_au_c Nepieciešams Flickr attēlu izgūšanai, izmantojot tā API
Investis JSESSIONID Izmanto investoru rīkiem
AddThis __atuvc Šis sīkfails nodrošina, ka lietotāji redz atjaunināto skaitu, ja viņi ir kopīgojuši lapu un atgriežas tajā, pirms tiek atjaunināta mūsu kopīgošanas reižu skaita kešatmiņa
Kaltura _sm_au_c, sm_au_d Izmanto videoklipu atskaņošanai uznirstošajos logos vai lapās

Pirmās puses sīkfaili

Šos sīkfailus iestata vietnes un/vai lietojumprogrammas, un tos var nolasīt tikai šīs pašas vietnes.

Trešā puse Nosaukums Mērķis

Flickr

xb

Nepieciešams Flickr attēlu izgūšanai, izmantojot tā API

Google Analytics

__utma, __utmb, __utmc,

__utmv, __utmz, _utmc

Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai sagatavotu pārskatus un uzlabotu vietni. Sīkfaili informāciju apkopo anonīmā veidlapā, iekļaujot vietnes apmeklētāju skaitu, informāciju par to, no kurienes apmeklētāji ir ieradušies vietnē un kādas lapas viņi ir apmeklējuši.

Webtrends

acookie, _sm_au_c

Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai sagatavotu pārskatus un uzlabotu vietni. Sīkfaili informāciju apkopo anonīmā veidlapā, iekļaujot vietnes apmeklētāju skaitu, informāciju par to, no kurienes apmeklētāji ir ieradušies vietnē un kādas lapas viņi ir apmeklējuši.

Twitter

pid

Izmanto satura kopīgošanai pakalpojumā Twitter

Facebook

_sm_au, _sm_au_c, _sm_au_d, c_user, csm, datr, fr, locale, lu, s, xs

Izmanto satura kopīgošanai pakalpojumā Facebook

Trešo pušu sīkfaili

Šos sīkfailus iestata trešās puses, un mēs tos izmantojam dažādiem pakalpojumiem (piemēram, vietņu un/vai lietojumprogrammu analīzei vai reklāmai).

Trešā puse Nosaukums Mērķis

Accuen Media

uid

Šos sīkfailus ievieto uzņēmums AddThis, kas nodrošina sociālo tīklu kopīgošanas pogas vietnes parādīšanai.

AddThis

di, dt, uid, uit, uvc, anj

AppNexus

sess, uuid2, anj

DoubleClick

exchange_uid

DoubleClick Bid Manager

partnerUID

segments_p1

uid

acs

Media6Degrees

cckz, clid, ipinfo, vstcnt, mt_mop

MediaMath

uuid, HRL8, mt_mop

Resonate Networks

RCID

RCOUNT

Right Media

testbounce

Turn

uid

Yahoo!

B