Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Pro Plan Yellow Lab
Pro Plan

Iepazīsti PRO PLAN barības produktu līniju suņiem

Ikviens PRO PLAN barības produkts garantēti nodrošina 100% neaizvietojamo uzturvielu, kas tavam sunim ir nepieciešamas un patīk.

Mēs uzskatām, ka uzturs ir ilgtermiņa veselības pamats un sākumpunkts lieliskai dzīvei.

Tāpēc PRO PLAN ir droša izvēle tiem, kas vēlas sniegt saviem mīluļiem uzturu, kas balstīts uz progresīvu zinātni, kura sakņojas vairāk kā 90 gados pierādītos rezultātos.

Visi PRO PLAN barības produkti ir izstrādāti, lai pēc iespējas labāk izmantotu augstas kvalitātes sastāvdaļas, nodrošinot efektīvu uzturvielu uzsūkšanos un mērķtiecīgus ieguvumus visos vecumposmos, sākot no imunitātes atbalstīšanas kucēniem līdz kognitīvo spēju uzturēšanai novecojošiem suņiem.

Mūsu ražotais optimizētais uzturs sniedz vērā ņemamus veselības ieguvumus, kas veicina ilgstošu labsajūtu, nekaitējot lieliskajai garšai, ko tā iecienījis tavs suns.

Pro Plan kucēns
Mūsu ražotais uzturs
Barība kucēniem PRO PLAN Puppy
Barības PRO PLAN produktu līniju kucēniem īpaši izstrādājuši Purina veterinārārsti un uztura speciālisti, lai palīdzētu tiem gūt iespējami labāko dzīves sākumu. Mūsu produktu līnija, kuras sastāvā ir jaunpiens, veicina kucēnu dabiskās aizsargspējas, palīdzot tiem cīnīties ar ikdienas veselības izaicinājumiem.
Pro Plan Dzeltenais labradors
Mūsu ražotais uzturs
Barība pieaugušiem suņiem PRO PLAN Adult
Mūsu sausās barības produktu klāsts pieaugušiem suņiem ir pagatavots no augstvērtīgām sastāvdaļām un satur neaizvietojamās uzturvielas, kas palīdz veselīgām locītavām nodrošināt aktīvu dzīvesveidu, saglabāt apmatojumu košu no matu saknes līdz pat galiņiem un uzturēt labu zobu aprūpi.
Barība novecojošiem suņiem PRO PLAN Senior
Mūsu ražotais uzturs
Barība novecojošiem suņiem PRO PLAN Senior
Sunim novecojot, pāreja uz barības produktu, kas īpaši izstrādāts tā zelta gadiem, var sniegt daudz ieguvumu. Saturot ekskluzīvu uzturvielu kompozīciju, barība PRO PLAN palīdz tavam sunim palikt pēc iespējas ilgāk dzīvīgam, modram un interaktīvam, uzlabojot mentālo spēju asumu un modrību.

Uzzini vairāk par barības klāstu:

Zinātnes spēka izmantošana

Kā suņa saimnieks tu esi visnozīmīgākais sava suņa labklājības veicinātājs, tāpēc mēs esam apņēmušies ar tevi dalīties visās mūsu zināšanās par uzturu un mīluļa aprūpi.

Mēs smagi strādājam, lai izprastu mīluļu veselības problēmas, kas tev ir ļoti svarīgas, un tāpēc mūsu pētījumi ir vērsti uz tām jomām, kas rada vislielākās pārmaiņas suņu un to saimnieku dzīvē.

Veterinārā barība Pro Plan Veterinary Diets suņiem

PRO PLAN Veterinary Diets veterinārā barība suņiem palīdz veterinārārstiem nodrošināt uzturvielu atbalstu suņiem specifisku veselības traucējumu gadījumā. Ārstnieciskās barības produktu līnija un ar tiem saistītie produkti ļauj veterinārārstiem pastiprināt vispārējās ārstēšanas efektivitāti ar mērķtiecīgi, zinātniski pamatoti un pierādītā veidā izstrādātu barību.

Pro Plan