Your Pet, Our Passion.
Off
Sieviete ārā pastaigājas ar suni

Par mums

Mēs uzskatām, ka mājdzīvnieki un cilvēki ir laimīgāki, esot kopā.

Mūsu stāsts

Saikne starp mājas mīluļiem un cilvēku ir patiesi unikāla. Pamatojoties uz kopīgu draudzību, pārdzīvojumiem un mīlestību, tas iedvesmo mūsu pārliecību, ka tad, kad cilvēki un mājas mīluļi ir saistīti, dzīve bagātinās. Tieši tāpēc jau vairāk nekā 125 gadus mēs attīstām dzīvi apliecinošu barību ar lielisku garšu kaķiem un visu vecumu un dzīvesveidu suņiem.

Mūsu visā pasaulē iecienīto zīmolu portfelis ik dienas nonāk saskarē ar miljoniem cilvēku. Piedāvājot plašu cenu un uzturvielu kvalitātes produktu klāstu – no labas līdz ārkārtēji augstai – mēs pārliecināmies, ka pilnīgs un sabalansēts uzturs ir pieejams ikvienam.

Kā mājas mīluļu mīļotāji un saimnieki mēs zinām, kā kvalitatīvs uzturs var palīdzēt gan pašiem mājas mīluļiem, gan to saimniekiem dzīvot kopā laimīgāk, veselīgāk un ilgāk. Centieni radīt pilnvērtīgāku dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl ir tas, ko mēs darām vislabāk un tas, kādēļ mēs pastāvam kā uzņēmums.

Mēs uzskatām, ka mājdzīvnieki un cilvēki ir laimīgāki, esot kopā.

Mūsu mērķis

Purina globālais mērķis ir: Radīt pilnvērtīgāku dzīvi mājas istabas dzīvniekiem un cilvēkiem, kuri viņus mīl. Mūsu mērķis balstās uz mūsu mantojumu un pārliecību: Kad izveidojas saikne starp mājas mīluli un cilvēku, dzīve bagātinās #WeAreBetterWithPets. Šo patiesību atspoguļo mūsu ekspertu pieredze un tā attiecas uz izaicinošo pasauli mums apkārt. Tā ir motivācija, kas iedvesmo mūsu cilvēkus ikdienā.

Mūsu ambīcijas

Mūsu pieeja ir uzklausīt mūsos ieinteresētās puses, saprast, kas viņiem ir svarīgākais, kādi jautājumi viņiem ir radušies un uz kādām jomām viņi vēlas, lai Purina koncentrētos gan vietējā, gan Eiropas līmenī, lai būtu galvenais uzticamais mājas mīluļu aprūpes uzņēmums visā Eiropā.

Mūsu vīzija

Attīstoties un pārveidojot Purina no mājas mīluļu barības uzņēmuma par mājas mīluļu aprūpes ekosistēmu, mēs izpētīsim jaunus veidus, kā vislabāk pasniegt mājas mīluļa saimnieka pieredzi un sasniegt savu mērķi, lai radītu bagātāku dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kas tos mīl.

Tikai apvienojot mūsu zināšanas par mājas mīluļu uzturu un tā kvalitāti ar jauniem uzņēmējdarbības modeļiem un partnerībām, mēs palīdzēsim lielākam skaitam cilvēku piedzīvot apbrīnojamus ieguvumus, ko mājas mīluļi nes mūsu dzīvē.

Purina ekosistēmas veidošana, lai tā kļūtu par Apvienotās Karalistes vadošo mājas mīluļu aprūpes pakalpojumu sniedzēju, sākot no dzīves veicinošās uztura sistēmas, līdz pat pieredzei, ko meklē mājas mīluļu saimnieki, ne tikai saistībā ar uzturu.

Tas sakņojas mūsu mērķī, un, tā kā mēs palīdzam lielākam skaitam cilvēku piedzīvot apbrīnojamos ieguvumus, ko mīluļi nes mūsu dzīvē, tad mēs savas ambīcijas padarīsim par realitāti un esam pelnījuši, lai tās tiktu uzskatītas par visuzticamāko mājas mīluļu aprūpes izvēli visā tā mūža garumā mājas mīluļu saimnieku vidū.

Sieviete, kas paceļ kaķi
Mūsu apņemšanās
Mēs esam apņēmušies uzlabot mājas mīluļu dzīvi un arī to cilvēku dzīvi, kas tos mīl, tāpēc esam uzņēmušies 10 saistības sasniegt līdz 2023. gadam.
Ingvera kaķis pie veterinārārsta
Labdarības partnerorganizācijas
Mēs lepojamies ar atbalstu vadošajām labdarības organizācijām, kas ir kopīgas mūsu vērtībām, sākot ar mājas mīluļu labturības organizācijām un beidzot ar tām, kuras atbalsta mājas mīluļus kā praktisku un terapeitisku atbalstu cilvēkiem.
Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Vai jums ir jautājumi vai atsauksmes par mūsu produktiem? Sazinies ar mums!