Your Pet, Our Passion.
PURINA ONE varoņa attēls
Purina ONE®

Iepazīsti Purina ONE®

Progresīvs uzturs, kas atbilst tava suņa vajadzībām

Mūsu ekspertu pieredze

Mīluļu aprūpes jauninājumi kopā ar pieredzi uztura jomā ļauj mums piedāvāt plašu produktu klāstu, kas pielāgoti tava suņa vajadzībām. Sākot ar sauso barību un beidzot ar konservētajām maltītēm, mūsu barības produktu klāsts nodrošinās pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu acīmredzamai veselībai šodien un rīt.

Konservētās barības produktu klāsts mini izmēra suņiem: garša un veselība ikvienā ēdienreizē

Augstas kvalitātes maltīte mērcē, kas ir viegli sagremojama un ir īpaši pielāgota mīluļa mazajai mutei. Tavam mīlulim būs gardas maltītes, kas pagatavotas no maigiem kumosiņiem un dārzeņiem.

Ja tava suņa zarnu mikrobioma ir līdzsvarā, tāda ir arī tā vispārējā veselība

Suņa zarnu mikrobioma ir ekosistēma ar triljoniem mikroorganismu, kas dzīvo zarnās. Augstvērtīgās sastāvdaļas, kā piemēram, cukurbiešu mīkstums mazajos kraukšķīgajos nagetos un mīkstākajos gabaliņos ar ikvienu gardo maltīti palīdz nodrošināt veselīgu zarnu mikrobiomu, līdzsvarojot labo un slikto baktēriju daudzumu tajā. Tava suņa vispārējai veselībai un labsajūtai.

65 – 70% no kopējā olbaltumvielu daudzuma ir dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas
Sponsorējis
Purina ONE®

65 – 70% no kopējā olbaltumvielu daudzuma ir dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas

Tavam maza izmēra sunītim ir īpašas uztura vajadzības. Tāpēc mūsu PURINA® eksperti ir izstrādājuši PURINA ONE® MINI < 10kg: Augstvērtīgs uzturs, kas pielāgots viņa vajadzībām. Iepazīsti gardo miksli no kraukšķīgajām kroketēm un maigajiem kumosiņiem, kas īpaši radīts tava mīluļa mazajai mutītei. PURINA ONE® barības produkti ir bagāti ar augstas kvalitātes olbaltumvielām, un 70% no kopējā olbaltumvielu satura krokešu sastāvā ir dzīvnieku izcelsmes.

purina one
Sausās barības produktu klāsts: Sniedz tavam mazajam sunītim to, kas viņam vajadzīgs
Tavam maza izmēra sunītim ir īpašas uztura vajadzības. Tāpēc mums ir gardas maltītes, kas pielāgotas šīm vajadzībām. Augstvērtīgas sastāvdaļas un olbaltumvielas, kas palīdz līdzsvarot zarnu mikrobiomu. Lai atbalstītu tā gremošanas sistēmas veselību un imūnsistēmu, kā arī tā vispārējo labsajūtu.