Your Pet, Our Passion.
Off
Kaķis skatās atpakaļ pār plecu

Mūsu zinātniskā darbība

Jauninājumu vēsture cauri laikiem.

Uzņēmuma Purina fokuss uz mājas mīluļu uztura zinātni un to, cik nozīmīgu lomu tā ieņem mīluļa veselības nodrošināšanā, ilgst jau gandrīz gadsimtu, ar izrāvieniem, kas arvien no jauna definējuši industrijas globālos standartus.

Lai arī vēl nekad nav bijis vieglāk atrast informāciju par mājas mīluļu uzturu, atrast uzticamu informāciju tomēr ir sarežģīti. Tādēļ 2018, gadā Purina atklāja Purina Institute - globālu viedokļu apmaiņas vietu uztura zinātnē, kur tiekas veterinārijas profesionāļi un zinātnes līderi, lai palīdzētu mūsu mīluļiem dzīvot ilgāk un laimīgāk.

Purina institūts rada iespēju vairāk kā 500 Purina zinātniekiem un mājas mīluļu aprūpes speciālistiem veikt revolucionārus pētījumus, iesaistot astoņus izpētes un attīstības centrus visā pasaulē. Purina izpētes un attīstības komanda ir globāla mēroga spēks un ietver plaša spektra speciālistus, ieskaitot uztura zinātniekus, veterinārārstus, uzvedības speciālistus, imunologus, ķīmiķus, molekulāros biologus, pārtikas ekspertus, garšas ekspertus, ģenētikas un bioinformātikas speciālistus.

 

Mēs esam ļoti pārliecināti par to. Mēs nekad nebūsim pabeiguši. Mēs nekad nebūsim uzzinājuši pietiekami un nekad nebūsim iemācījušies pietiekami. Tādēļ mēs pastāvīgi turpināsim mēģinājumus pilnveidot mājas mīluļu labbūtību.

Kā daļai no pasaules lielākā pārtikas un uztura uzņēmuma Nestlé, mums ir radīts daudz iespēju izpētīt saikni starp mājas mīluļu un cilvēku veselību. Apmainoties ar pieredzi starp mūsu zinātniskajām grupām, Purina institūts jau ir paspējis izmantot galvenos apgūšanas līdzekļus tādās jomās kā probiotikas un kognitīvo spēju lejupslīde.

Lai atklātu vairāk par Purina jaunākajiem pētījumiem un iepazītu plašo ar Purina institūta starpniecību pieejamo zinātnisko resursu apjomu, lūdzu, apmeklējiet www.purinainstitute.com

Mūsu zinātniskais mantojums

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Vai jums ir jautājumi vai atsauksmes par mūsu produktiem? Sazinies ar mums!