Pārdomāts uzturs: mūsu uztura filozofija

Mēs uzskatām, ka cilvēki un viņu mīluļi papildina viens otru un palīdz viens otram kļūt labākiem, un tieši šī pārliecība mūs ir iedvesmojusi vairāk nekā 80 gadu garumā doties arvien tālāk uz priekšu. Tā iedvesmo mūsu komandu, kurā strādā vairāk kā 400 zinātnieku, tostarp uztura speciālisti, kas attīsta arvien jaunus nozares vadošos dzīvnieku barības produktus un padara šos produktus pieejamākus mājas mīluļiem it visur pasaulē.

Mēs esam pārliecinājušies, ka pareiza un atbilstoša suņa barošana spēj pagarināt veselīga mūža ilgumu pat par vairākiem gadiem. Tieši tāpēc mūsu misija nākamos 80 gadus ir pacelt dzīvnieku barības ražošanas standartus vēl augstāk. Kāds būs pirmais solis? Palīdzēt mīluļu saimniekiem izprast, no kā tieši tas atkarīgs. Vēlies sākt?

Uzzini vairāk par uztura filozofiju, kas nosaka it visu, ko darām.

 1. 1

  Mēs neatbilstam standartiem, mēs pārsniedzam tos.

  Vai zināji, ka mājas istabas dzīvnieku barības ražošana ir pakļauta striktākiem standartiem nekā cilvēku pārtikas ražošana? Tas ir tāpēc, ka dzīvnieku barība veido 100% no mūsu mīluļu uztura, un tai jānodrošina it visas viņiem vajadzīgās uzturvielas. Tieši tāpēc dzīvnieku barība tik bieži tiek apzīmēta kā "pilnvērtīga un sabalansēta".

  Ikvienas rūpnieciski ražotās dzīvnieku barības atbilstība federālajiem (FDA) un valsts izdotajiem regulatīvajiem standartiem tiek rūpīgi pārbaudīta, pirms tā nonāk tava mīluļa bļodiņā. Dzīvnieku barības ražotāji var brīvprātīgi sekot Amerikas Pārtikas Kontroles Asociācijas (AAFCO) vadlīnijām, kas iesaka veikt barošanas testus, lai gūtu pārliecību, ka to produkcijai būs piekrišana dzīvu mājas mīluļu vidū.

  Mēs, Purina, industrijas izstrādātos standartus uztveram kā starta platformu savas barības kvalitātei un drošībai. Visi mūsu ražotie produkti ne tikai atbilst šiem standartiem, bet gan lielākoties pārsniedz izvirzītās optimāla uztura prasības. Tāpēc mēs ar lepnumu paužam pārliecību, ka mūsu ražotā barība patiesi palīdz dzīvniekiem zelt un plaukt.

 2. 2

  Kvalitāte slēpjas niansēs

  Mēs zinām, ko nozīmē būt apsēstam ar sava mīluļa uzturu un meklēt īstās kvalitātes garantijas, kas dotu pārliecību, ka šī barība patiešām ir piemērota mūsu mīluļiem. Galu galā vairumam no mums pašiem ir mājdzīvnieki. Tāpēc mēs tik cītīgi strādājam, lai būtu pilnīgi pārliecināti, ka mūsu produkti ir dzīvniekiem droši.

  Pēdējos 80 gadus esam strādājuši, lai celtu uzticama ražotāja reputāciju, un iesim vēl tālāk, lai panāktu, ka tā paliks nemainīgi augsta arī nākamos simts gadus. Tāpēc mūsu kvalitātes un drošības kontroles procesam ir vairāk kā 50 posmu. Pat ne vismazākais sīkums netiek izlaists, viss tiek pārskatīts un pārbaudīts dubulti, jo runa taču ir par mūsu mīluļu aprūpi.

  Te redzams viss, ko mēs darām, lai pārliecinātos, ka mūsu produkti atbilst visaugstākajiem iespējamajiem standartiem.

 3. 3

  Vēl gardāks, vēl labāk sagremojams = uzturs, kas spēj vēl vairāk

  Mūsu mērķis ir ražot produktus, ko tavs mīlulis vēlēsies apēst, un kas viņam būs viegli sagremojami. Mēs zinām, ka industrijas vadošais uzturs neko nedos, ja dzīvnieks nepriecājas to redzēt savā barības traukā, un sniegs vēl mazāk, ja tas ir grūti sagremojams un nespēs dot labumu dzīvniekam, kurš to apēd. Ja kaķis novērš savu degunu no bļodiņas ar mūsu barību vai suns pēc maltītes nejūtas visai omulīgi, mēs dodamies atpakaļ pie saviem darbagaldiem. Šis standarts ir ļāvis mums kļūt par vadošo dzīvnieku barības ražotāju savā klasē, ja vērtējam pēc tā, cik daudz vairāk var izdarīt uzturs.

 4. 4

  Mēs vienmēr cenšamies izpētīt vairāk

  Vai zināji, ka mēs esam globālais līderis mājas mīluļu uztura izpētē? Neatkarīgi no tā, vai jānosaka virsnormas svara rašanās cēloņi vai jaunās tendences un atklājumi cilvēku pārtikas zinātnē, mēs to izpētīsim. Tas ir tāpēc, ka mēs nevēlamies sekot industrijai – mēs vēlamies to virzīt. Tas viss ir daļa no mūsu misijas, kas definē – mēs strādājam, lai bagātinātu mūsu mīluļu dzīvi un panāktu, ka viņi dzīvo ilgu un veselīgu mūžu.

 5. 5

  Mēs nenodarbojamies ar abstraktu pētniecību

  Mēs uzskatām, ka vislabākās sastāvdaļas ir tās, kas ne tikai ir lieliskas pašas par sevi, bet arī spēj radīt harmonisku un perfektu saskaņu ar citām. Tas ir tāpēc, ka barības sastāvdaļas visnotaļ bieži spēj pastiprināt viena otras pozitīvo iedarbību. Gudrāks uzturvielu kokteilis ir tāds, kuru vieglāk sagremot un kurš dod lielāku efektu kā atsevišķa uzturviela. Tāpēc mēs neizstrādājam savus produktus, liekot vienu uzturvielu pie otras, bet gan mērot, kā dažādas uzturvielu kombinācijas ietekmē mīluļa vispārējo veselību. Tā mēs maksimizējam visu barības sastāvdaļu priekšrocības, starp kurām ir, piemēram, pilngraudi, ieskaitot kukurūzu, kas ilgtermiņa pētījumos ir uzrādījusi spēcīgu mijiedarbību ar dārzeņiem un tādiem olbaltumvielu avotiem kā gaļa, zivis un soja, kas arīdzan veicina gremošanas sistēmas veselību.

 6. 6

  Visiem mājas mīluļiem būtu jānodrošina pilnvērtīgs uzturs

  Kāda gan jēga radīt arvien labāku barību, ja to nesaņem arvien vairāk potenciālo ēdāju? Mēs uzskatām, ka revolucionāri jaunam uzturam būtu jābūt pieejamam mājas mīluļiem it visur pasaulē.

  Tieši tāpēc mēs piedāvājam visplašāko produktu klāstu, kas mīluļu saimniekiem ļauj izvēlēties savam konkrētajam mīlulim vispiemērotāko.

  Mēs vēlamies, lai ikviens saimnieks būtu drošs par to, ka barība, ko viņš iegādājies, atbilst vai pārsniedz valsts un federālā līmenī noteiktos kvalitātes standartus, taču mēs arī vēlamies, lai ikviens klients justos drošs par to, ka izvēlējies pareizi.