Pārdomāts uzturs: mūsu uztura filozofija

Mēs uzskatām, ka cilvēki un viņu mājdzīvnieki papildina viens otru un palīdz viens otram kļūt labākiem, un tieši šī pārliecība mūs ir iedvesmojusi vairāk nekā 85 gadu garumā doties arvien tālāk uz priekšu. Tā iedvesmo mūsu komandu, kurā strādā vairāk kā 400 zinātnieku, tostarp uztura speciālisti, kas attīsta arvien jaunus nozares vadošos mājdzīvnieku barības produktus un padara šos produktus pieejamākus mājas mīluļiem it visur pasaulē.

Mēs esam pārliecinājušies, ka pareiza un atbilstoša suņa barošana spēj pagarināt veselīga mūža ilgumu pat par vairākiem gadiem. Tieši tāpēc mūsu misija nākamajiem 85 gadiem ir pacelt dzīvnieku barības ražošanas standartus vēl augstākā līmenī. Kāds būtu pirmais solis, lai to sasniegtu? Palīdzēt mājdzīvnieku saimniekiem izprast, no kā atkarīga mājdzīvnieku barības kvalitāte. Vēlies sākt?

Uzzini vairāk par uztura filozofiju, kas nosaka it visu, ko darām.

1

Mēs netiecamies sasniegt standartus, bet gan pārsniegt tos

Vai zināji, ka mājdzīvnieku barības ražošana ir pakļauta stingrākiem standartiem nekā cilvēku pārtikas ražošana? Tas ir tāpēc, ka mājdzīvnieku barība veido 100% no mūsu mīluļu uztura, un tai jānodrošina visas tiem vajadzīgās uzturvielas. Tieši tāpēc mājdzīvnieku barība tik bieži tiek apzīmēta kā "pilnvērtīga un sabalansēta".

Ikvienas rūpnieciski ražotās mājdzīvnieku barības atbilstība standartiem tiek rūpīgi pārbaudīta, pirms tā nonāk tava mīluļa bļodiņā.

Mēs,PURINA®, industrijas izstrādātos standartus uztveram kā starta platformu savas barības kvalitātei un drošībai. Visi mūsu ražotie produkti ne tikai atbilst šiem standartiem, bet gan lielākoties pārsniedz izvirzītās optimāla uztura prasības. Tāpēc mēs ar lepnumu paužam pārliecību, ka mūsu ražotā barība patiesi palīdz dzīvnieku labturībai.

2

Kvalitāte slēpjas niansēs

Mēs saprotam, ko nozīmē rūpēties par sava mājdzīvnieka uzturu un meklēt patiešām kvalitatīvu suņu vai kaķu barību. Galu galā vairumam no mums ir mājdzīvnieki. Tāpēc mēs tik cītīgi strādājam, lai būtu pilnīgi pārliecināti, ka mūsu produkti ir mājdzīvniekiem droši.

Vairāk nekā 85 gadus mēs esam strādājuši, lai celtu uzticama ražotāja reputāciju, un iesim vēl tālāk, lai panāktu, ka tā paliks nemainīgi augsta arī nākamos simts gadus. Tāpēc mūsu kvalitātes un drošības kontroles procesam ir vairāk nekā 50 posmu. Pat ne vismazākais sīkums netiek izlaists, viss tiek pārskatīts un pārbaudīts dubultā, jo runa taču ir par mūsu mīluļu labturību.

Lasi tālāk, lai uzzinātu, ko mēs darām, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti atbilst augstākajiem standartiem.

3

Ideāli sabalansēta barība

Mēs zinām, ka vēlies nodrošināt savu mājdzīvnieku ar sabalansētu, uzturvielām bagātu barību, kas tam nāktu tikai par labu.Taču mēs arī zinām, ka ir bezjēdzīgi ražot konkurētspējīgu barību, kas mājdzīvniekiem negaršo vai ko ir grūti sagremot.
Tāpēc, ja redzam, ka kaķis neskatās virsū mūsu ražotajai barībai vai sunim tā sagādā gremošanas traucējumus, mēs atgriežamies pie saviem darbagaldiem. Mūsu kaislība pret mājdzīvniekiem un prieku, ko tie sagādā saviem saimniekiem iedvesmo mūs radīt barību, kas ir spējīga uz ko vairāk.

4

Mēs vienmēr cenšamies izpētīt vairāk

Ja runājam par mājdzīvnieku aprūti, mēs nekad nepieņemam industrijas nostāju kā neapgāžamu faktu – mēs vienmēr vēlamies visu noskaidrot pašu spēkiem. Tieši pateicoties šai zinātkārei mēs esam izauguši par globālo līderis mājdzīvnieku uztura izpētes jomā.
No mājdzīvnieku virssvara rašanās iemesliem līdz pat cilvēku pārtikas jaunāko tendencēm – mēs cenšamies pārzināt to visu. Tā ir daļa no mūsu misijas – nodrošināt mājdzīvnieku labturību.

5

Mēs skatāmies plašāk

Mēs zinām, ka labākās sastāvdaļas nav tās, kas ir lieliskas pašas par sevi, bet gan tās, kas mijiedarbojas un papildina cita citu. Rezultātā veiksmīgi atlasītu sastāvdaļu kombinācijas veido labāk sagremojamu un efektīvāku barību.
Tāpēc tā vietā, lai koncentrētos uz atsevišķām sastāvdaļām, mēs skatāmies plašāk, lai noskaidrotu – kā dažādas uzturvielu kombinācijas ietekmē mājdzīvnieku veselību? Šāda pieeja ir nodrošinājusi mums daudzus revolucionārus atklājumus. Kā piemēram – ka pilngraudu pārslas ne tikai lieliski papildina olbaltumvielas (dzīvnieku, zivs vai sojas izcelsmes), bet arī veicina gremošanas sistēmas veselību.

6

Pilnvērtīgs uzturs visiem mājdzīvniekiem

Kāda gan jēga radīt arvien labāku barību, ja to nesaņem arvien vairāk mājdzīvnieku? Mēs uzskatām, ka revolucionāri jaunam uzturam būtu jābūt pieejamam mājas mīluļiem visā pasaulē.

Tieši tāpēc mēs piedāvājam visplašāko produktu klāstu, kas suņu un kaķu saimniekiem ļauj izvēlēties vispiemērotāko tieši savam mīlulim.

Mēs vēlamies, lai ikviens saimnieks būtu drošs par to, ka barība, ko viņš iegādājies, atbilst vai pārsniedz kvalitātes standartus, taču mēs arī vēlamies, lai ikviens klients justos drošs par to, ka izvēlējies pareizi.