Tava kaķa ādas problēmām tagad ir risinājums

Viss par tava kaķa apmatojuma aprūpi

Tava kaķa ādas problēmām tagad ir risinājums

Tava kaķa āda un apmatojums ir tā ķermeņa pirmā aizsardzības līnija, un ir svarīgi to uzturēt veselīgā stāvoklī. Dažiem kaķiem ir jutīga āda, kas var likt tiem justies nepatīkami un ietekmēt arī apmatojuma izskatu. Šiem kaķiem var palīdzēt īpašs uzturs, kas veicina ādas veselību un apmatojuma skaistumu.

Kaķa jutīgas ādas problēmas

Svarīgākās uzturvielas atbilstošā līmenī veicina kaķa ādas veselību un apmatojuma skaistumu. Kad kaķis sevi mazgā, tas var norīt pārāk daudz matu un tādējādi uzkrāt matu kamolus. Jutīga āda var izraisīt:

  • Hiperkeratozi
  • Matu zudumu
  • Novājinātu ādas stāvokli
  • Sausu ādu

Kā barība Purina One var palīdzēt kaķim ar ādas problēmām?

Mūsu veterinārārsti un uztura speciālisti ir rūpīgi izstrādājuši barību kaķiem ar jutīgu ādu PURINA ONE COAT & HAIRBALL, lai palīdzētu saglabāt tava kaķa ādu skaistu un apmatojumu – veselīgu. Tā sniedz tavam kaķim nepieciešamo unikālu uzturvielu kompleksu ar gardu garšu, ko kaķis iemīlēs!

PURINA ONE Cat Benefit Icon

PIERĀDĪTĀ VEIDĀ UZTUR VESELĪGU ĀDU UN SKAISTU APMATOJUMU

Svarīgākās uzturvielas, tostarp augstas kvalitātes olbaltumvielas, vitamīni un neaizvietojamās taukskābes.

PURINA ONE Cat Benefit Icon

SAMAZINĀTA MATU KAMOLU VEIDOŠANĀS

Samazina matu kamolu veidošanos, pateicoties augstajam šķiedrvielu īpatsvaram un īpašai šķiedru, tostarp celulozes, kombinācijai.

PURINA ONE Cat Benefit Icon

PALĪDZ IEROBEŽOT PĀRMĒRĪGU MATU IZKRIŠANU

Ar kvalitatīvām olbaltumvielām un pareizo svarīgāko uzturvielu līmeni pārmērīgas matu izkrišanas ierobežošanai.

Ikviens PURINA ONE sausās barības produkts kaķiem satur arī BIFENSIS, unikālu uztura kompleksu, kas veidots kaķa dabisko aizsargspēju stiprināšanai no iekšienes.

Parūpējies, lai tavs kaķis uzņemtu sev nepieciešamās uzturvielas, izmantojot mūsu barības kompleksu Adult Cat Purina One.

Lai ar ko tu izvēlētos barot savu kaķi, pats svarīgākais ir tā veselība un laime. Parūpējies par sava kaķa uzturu un priecājies par tā acīmredzami lielisko fizisko formu, zinot, ka arī kaķa iekšējā veselība ir tikpat lieliska.