Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Saimnieks ar suni

VEICINĀT MĀJAS MĪLUĻU ADOPCIJU, PIESAISTOT PARTNERUZŅĒMUMUS

.

MŪSU MĒRĶIS

Līdz 2025. gadam mēs sadarbosimies ar saviem partneriem, lai veicinātu paraugpraksi un palīdzētu uzlabot dzīvnieku adopcijas rādītājus.

MŪSU APŅEMŠANĀS

Kāpēc tas ir svarīgi

Mēs vienmēr esam atbalstījuši mājas mīluļu adopciju. Mēs ar patiesu degsmi vēlamies atrast mīlošas mājvietas ikvienam mājas mīlulim, tāpēc tā bija daļa no mūsu sākotnējās apņemšanās 2016. gadā. Mēs redzējām, ka dažās valstīs Covid-19 pandēmija un dzīves dārdzības krīze ir saasinājusi jautājumu par mājas mīluļu pamešanu, kuru sekas jārisina dzīvnieku patversmēm. Tāpēc mūsu apņemšanās šobrīd ir vēl svarīgāka nekā jebkad agrāk. Šī iemesla dēļ mēs turpināsim sadarboties ar vietējiem un jaunajiem adopcijas partneriem, lai nodrošinātu mājas mīluļu adopciju un veicinātu paraugprakses izplatību.

MŪSU UZSKATI: PURINA, PARTNERĪBA UN SADARBĪBA LABDARĪBAS JOMĀ

Uzņēmums Purina mīl mājdzīvniekus un tic priekšrocībām, ko cilvēkam un sabiedrībai kopumā sniedz mājas mīluļu dzīve mums līdzās. Kaut arī saimnieki nespēj iedomāties dzīvi bez saviem mājas mīluļiem un vairums pasaules mājdzīvnieki ir mīlēti un labi aprūpēti, ekonomisku un sociālu faktoru dēļ, pasaulē katru gadu tiek pamesti tūkstošiem suņu, kaķu un citu dzīvnieku, turklāt to skaits arvien pieaug.

Mēs saprotam, ka esam unikālā pozīcijā, lai palīdzētu atbalstīt mājdzīvnieku adopciju. Mēs atbalstām mājas mīluļu adopcijas programmas visā Eiropā, lai palīdzētu uzlabot dzīvnieku adopcijas rādītājus. Kā arī mēs nodrošinām barību adopcijas centriem un atbalstām daudzus adopcijas informatīvos pasākumus un izglītojošas kampaņas par mājas mīluļu adopcijas priekšrocībām un atbildību. Dzīvnieku barības ziedojumi mūsu partneriem ir svarīgs atbalsts, un tas kļuva vēl kritiskāks pandēmijas laikā, kad tika skarts finansējums patversmēm. Kad viņiem palīdzība bija vajadzīga visvairāk, mēs ziedojām miljoniem dzīvnieku barības maltīšu saviem adopcijas partneriem un citiem, kuriem bija nepieciešama palīdzība.

«MĒS ZINĀM, KA MĀJAS MĪLUĻA UN CILVĒKA SAIKNEI IR DAUDZ PRIEKŠROCĪBU, TĀPĒC MĒS MEKLĒJAM TAUSTĀMUS RISINĀJUMUS, LAI RADĪTU PIEPILDĪTĀKU DZĪVI MĀJAS MĪLUĻIEM UN CILVĒKIEM, KURI TOS MĪL.»

PURINA EKSPERTI

JAU PASTĀVOŠĀS PROGRAMMAS

Uzņēmumam Purina sadarbība labdarības jomā ir svarīga daļa no apņemšanās palīdzēt mājas mīluļiem. Mēs jau tagad varam sajust ievērojamo atšķirību, ko ir panākusi jau izveidotā sadarbība ar reģiona labdarības iestādēm un organizācijām.

Dažas no tām ir:

Cats Protection Lielbritānijā;

ENPA Itālijā;

VIVA! Polijā;

Guau, Las Nieves un Amigos Del Perro Spānijā;

Dublin SPCA Īrijā;

VEIDOJOT NESTLÉ KORPORATĪVĀS SOCIĀLĀS VĒRTĪBAS

Tāpat kā mēs esam apņēmušies uzlabot dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl, arī mūsu mātes uzņēmums Nestlé ir apņēmies uzlabot dzīves kvalitāti un veicināt veselīgāku nākotni gan atsevišķiem cilvēkiem, gan ģimenēm, kā arī mūsu sabiedrībai un planētai kopumā.

Uzzināt vairāk par Nestlé lomu sabiedrībā

Meitene skrien ar suņiem
ATKLĀJ VISAS MŪSU PURINA APŅEMŠANĀS