Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Veca sieviete ar kaķi

VEICINĀT CILVĒKU VESELĪBU, IZMANTOJOT SAIKNI AR MĀJAS MĪLUĻIEM

We believe harnessing the power of the pet human bond can create real benefits to peoples' health and wellbeing. 

MŪSU MĒRĶIS

Līdz 2030. gadam mēs vēlamies palīdzēt 1 000 000 cilvēkiem neaizsargātos apstākļos uzlabot viņu veselību un labklājību (2021. gada bāzes līnija).

MŪSU APŅEMŠANĀS

Kāpēc tas ir svarīgi

No mūsu pašreizējā darba sabiedrībā, mēs apzināmies un redzam neaizsargātības sekas. Gandrīz ceturtā daļa pasaules iedzīvotāju norāda, ka viņiem nav neviena ar ko rēķināties, lai saņemtu palīdzību nepieciešamības gadījumā. Daudzās Eiropas valstīs aptuveni ceturtā daļa iedzīvotāju ir ziņojuši par vismaz vienu garīgās veselības traucējumu. Arī no pieredzes un mūsu ilgtermiņa pētījumiem, mēs zinām, ka mājas mīluļu saikne ir palīdzējusi daudziem cilvēkiem neaizsargātos apstākļos.

Mums ir senas partnerattiecības Eiropā, kurās cilvēku un mājas mīluļu saikne (ar dzīvnieku atbalsta pasākumiem, darbībām vai terapiju) ir palīdzējusi atbalstīt bērnus un pieaugušos viņu fiziskās un garīgās veselības vajadzībās, sniedzot pozitīvus rezultātus. Piemēram, atbalstot pētījumus Spānijā ar Universidad Rey Juan Carlos University un Hospital Niño Jesús de Madrid, ar terapijas suņiem bērniem ar ēšanas traucējumiem, mēs esam novērojuši nomāktības un depresijas simptomu samazināšanos, kā arī pašapziņas pieaugumu.

Mēs turpināsim sadarboties ar saviem partneriem, kā arī sniegsim iespēju dalīties ar paraugpraksi un gūtajiem rezultātiem.

Mēs arī atbalstīsim šo apņemšanos, izmantojot mūsu BetterwithPets balvu, piešķirot to visietekmīgākajām organizācijām, kas izmanto mājas mīluļu un cilvēku saiknes spēku, mainot bērnu vai pieaugušo veselību un labklājību neaizsargātās situācijās. Vairāk par BetterwithPets balvu vari izlasīt zemāk.

Mēs vēlamies izveidot sadarbību veicinošu un iekļaujošu kopienu, kurā varam dalīties pieredzē, izmantot paraugpraksi un instrumentus, lai veicinātu pozitīvu sociālo ietekmi.

PURINA BETTERWITHPETS BALVA

2018. gadā mēs pirmoreiz izsludinājām Purina BetterwithPets balvu. Šī balva saistīta ar mūsu fundamentālo pārliecību, ka cilvēki un mājas mīluļi kopā kļūst labāki. Mēs zinām, ka mājas mīluļu un cilvēku saiknes burvestība ir tāda, ko var izmantot, lai veicinātu pozitīvas pārmaiņas cilvēku un sabiedrības veselībā un labklājībā. Balva tika piešķirta uzņēmējiem, kuri bija izstrādājuši šādas iniciatīvas.

2020. gadāStreetVet, no Apvienotās Karalistes ieguva mūsu balvu. Uzņēmums nodrošina pieejamu bezmaksas veterināro aprūpi mājas mīluļiem, kuru saimnieki kļuvuši par bezpajumtniekiem. Streetvet saņēma 50 000 CHF, lai atbalstītu pirmo “mājas mīluļiem draudzīga” hosteļa akreditācijas programmas uzsākšanu, kas ļauj izmitināt mājas mīluļu saimniekus, kuri kļuvuši par bezpajumtniekiem, kopā ar to mīluļiem.

Sākot ar 2023. gadu BetterwithPets balva tiks piešķirta ik pēc 2 gadiem ar 2 gadu stipendiju ciklu līdz 2030. gadam. Galvenā uzmanība tajā tiks pievērsta to īpašo organizāciju atzīšanu un atbalstīšanu, kuras strādā, lai veicinātu un atbalstītu cilvēku veselību, izmantojot mājas mīluļu un cilvēku saiknes spēku, kā arī, kuru uzmanības centrā ir cilvēki neaizsargātās situācijās.

“VISS, KO VARU PATEIKT PAR STREETVET, IR BIJIS NEPRĀTĪGS CEĻOJUMS, NO IDEJAS – VIENKĀRŠI UZVILKT MUGURSOMU UN DOTIES, LĪDZ TAM, KO ES TAGAD DARU KATRU DIENU. TAS RODAS NO MŪSU BRĪVPRĀTĪGAJIEM, KURI IR APBRĪNOJAMI, UN NO CILVĒKA UN DZĪVNIEKA SAIKNES SPĒKA, JO TIEŠI TĀPĒC MĒS VISI TO DARĀM. ŠĪ PROCESA UN STREETVET LABĀKĀ DAĻA IR BIJIS STĀSTS PAR CILVĒKIEM, AR KURIEM ESAM TIKUŠIES PA CEĻAM, VAI NU TO SAIMNIEKI AR SAVIEM SUŅIEM, VAI CILVĒKI, KAS IR VĒLĒJUŠIES KAUT KO MAINĪT.”

DŽEIDS STATS /JADE STATT/. STREETVET LĪDZDIBINĀTĀJS

MĀJAS MĪLUĻI SLIMNĪCĀS

Ar savu darbu saistībā ar iniciatīvu “Mājas mīluļi slimnīcās” Spānijā mēs atbalstām terapijas suņu piekļuvi slimnīcām, lai palīdzētu speciālistiem, kas strādā ar cilvēkiem atveseļošanās procesā. Mūsu darba piemērs ir sadarbība ar Niño Jesús slimnīcu Madridē un Rey Juan Carlos universitāti, lai pasūtītu pētījumu par ietekmi, ko rada terapija ar dzīvniekiem pusaudžiem ar ēšanas traucējumiem, piemēram, anoreksiju un bulīmiju. No agrīniem rezultātiem esam novērojuši, ka pieaug pacienta “patīkamās emocijas” (mierīgāki, priecīgāki vai možāki), uzlabojas viņu pašvērtējums un samazinās satraukuma un depresijas rādītāji.

Mēs sadarbojamies arī ar slimnīcas klīniku un CTAC (Centro de Terapias Asistidas con Canes) pētniecības projektā, kurā aplūkoti ieguvumi no suņu terapijas bērniem ar nervu attīstības traucējumiem. Šajā pētījumā aplūkots, kā ar mājas mīluļu terapiju var palīdzēt bērniem ar tādiem traucējumiem kā ADHD (Uzmanības deficīta hiperaktivitātes traucējumi), augļa alkohola sindroms, posttraumatisks stress un autisma spektra traucējumi. Zinātniskajā pētījumā tiks apkopoti dati par to, kā šāda ar suņu palīdzību saistīta terapija var ietekmēt pašapziņas, pašpārliecības, sociālo prasmju un emocionālo un uzvedības jautājumu regulēšanu.

VEIDOJOT NESTLÉ KORPORATĪVĀS SOCIĀLĀS VĒRTĪBAS

Tāpat kā mēs esam apņēmušies uzlabot dzīvi mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl, arī mūsu mātes uzņēmums Nestlé ir apņēmies uzlabot dzīves kvalitāti un veicināt veselīgāku nākotni gan atsevišķiem cilvēkiem, gan ģimenēm, kā arī mūsu sabiedrībai un planētai kopumā.

Uzzināt vairāk par Nestlé lomu sabiedrībā

Meitene skrien ar suņiem
ATKLĀJ VISAS MŪSU PURINA APŅEMŠANĀS
Off