Your Pet, Our Passion.
Sāra

Vecākā veterinārārste @Purina

Sāra
Kā to gatavo

Kā to gatavo

Doties uz sadaļu >

Rūpnīcā ražota augstas kvalitātes mājas istabas dzīvnieku barība ir drošākais un vienkāršākais veids, kā pārliecināties, ka mīlulim tiek nodrošināts vecumposmam un dzīves stilam atbilstošs uzturs, radot drošu pamatu veselīgam un ilgam mūžam.


Izmantojot vairāk nekā 90 gadu laikā uzkrāto pieredzi pētniecībā un dzīvnieku barības ražošanā, kā arī vairāk nekā 500 uzturzinātnieku, veterinārārstu, dzīvnieku uzvedības un dresūras speciālistu pieredzi, mēs gatavojam barību, kas nemainīgi nodrošina pareizo uzturvielu līdzsvaru un apmierina mīluļa enerģijas prasības un, kas izstrādāta, lai apmierinātu viņa unikālās uztura vajadzības.

Mēs ražojam arī īpašu veterināro barību, kas ir pieejama pēc veterinārārsta ieteikuma, lai ar uzturu palīdzētu kontrolēt specifiskus klīniskos stāvokļus. Piemēram: ja sunim vai kaķim ir alerģiska reakcija pret noteiktām barības sastāvdaļām, mēs piedāvājam īpaši ražotu hidrolizētu barību, kas ir speciāli izstrādāta, lai mazinātu alerģisko reakciju uz barību. Vai cits piemērs — ja kaķim tiek diagnosticēts cukura diabēts, mēs piedāvājam veterināro produktu, kam ir zinātniski pierādīta spēja samazināt nepieciešamo insulīna injekciju līmeni un biežumu.

Izmantojot rūpnīcā ražotu augstas kvalitātes dzīvnieku barību, ir arī citas priekšrocības, piemēram, samazināts risks veselībai. Stingri uzraudzīti ražošanas procesi un vairākkārtējas drošības pārbaudes, sākot no neapstrādātu sastāvdaļu savākšanas līdz pat uzglabāšanai noliktavā, ļauj ražot mājdzīvniekiem drošu barību.

Kaķu un suņu uztura prasības ļoti atšķiras no cilvēku vajadzībām, un noteikta prasību daļa attiecas uz īpašām barības sastāvdaļām. Piemēram, kaķiem ir unikāla un nepieciešama uztura prasība pēc dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielām, tāpēc viņi nekad nevarēs kļūt par veģetāra uztura lietotājiem. Turklāt gan suņiem, gan kaķiem ir nepieciešami dažādi atšķirīgu uzturvielu līmeņi atkarībā no viņu vecumposma un ikdienas fiziskās aktivitātes līmeņa, kā arī daudziem citiem dzīvesveida faktoriem. Šo daudzveidīgo prasību apmierināšana, izmantojot mājās gatavotu dzīvnieku barību, ir ļoti sarežģīta, jo saimniekam ir nepieciešamas padziļinātas zināšanas par sava mīluļa individuālajām fizioloģiskajām un uztura vajadzībām. Tas nozīmē, ka, pasniedzot sunim vai kaķim mājās gatavotu barību, pastāv reāls risks atstāt mīluli bez būtiskām uzturvielām un negatīvi ietekmēt viņa veselību gan vidējā termiņā, gan ilgtermiņā, radot tādus sarežģījumus kā kaulu blīvuma problēmas un/vai citas anomālijas.