Your Pet, Our Passion.
Kunavita

Dzīvnieku barības izejvielu speciālists @Purina

Kunavita
Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

Doties uz sadaļu >

Jā, mēs izmantojam. Piedevas var palīdzēt saglabāt barības kvalitāti no dienas, kad tā ir pagatavota, līdz pat derīguma termiņa beigām. Piedevas var būt arī vitamīni, kas palīdz radīt pilnvērtīgu un sabalansētu maltīti tavam mīlulim.


"Mēs lietojam piedevas, jo tās ir nepieciešamas, lai mūsu barības produkti būtu pilnvērtīgi, sabalansēti un droši mūsu mīluļiem. Piedevas ietver vitamīnus, konservantus, fermentus, mikroelementus un antioksidantus, kas nodrošina svarīgas funkcijas, piemēram, mikroelementu uzsūkšanos vai barības saglabāšanu.

 

Piedevas iedala trīs veidos:

  • Uzturvielu piedevas: nodrošina daudzas dzīvībai svarīgas funkcijas organismā (piemēram, vitamīni)
  • Tehnoloģiskās piedevas: palīdz uzturēt barību un tās garšu, pasargājot to no bojāšanās laika gaitā (piemēram, antioksidanti
  • Organoleptiskās piedevas: pievieno, lai piešķirtu produktam vēlamo garšu, krāsu un faktūru (piemēram, krāsvielas) Visas mūsu barības produktos izmantotās piedevas tiek regulētas un stingri kontrolētas saskaņā ar stingriem Eiropas tiesību aktiem, un tās visas tiek izmantotas arī cilvēku pārtikā. To drošība ir pilnībā pierādīta, un, kad tās ir izturējušas drošības pārbaudes, tām piešķir “E” numuru (“E” nozīmē “Eiropa”) uz 10 gadiem. Šī desmit gadu perioda beigās katrai piedevai ir jāveic atkārtotas atļaujas piešķiršanas process."