Laipni lūdzam - Tavā rīcībā Purina suņu šķirņu atlases rīks!

Neatkarīgi no tā, vai zini, kādas šķirnes tev patīk vai ir vajadzīgas, vai arī tev nepieciešama neliela konsultācija, mēs ar prieku palīdzēsim tev atrast vispiemērotāko četrkājaino draugu.

Ja tu jau zini, kuras šķirnes suni vēlies, atrodi to šķirņu katalogā

dog
Paws

Tev vispiemērotākās šķirnes meklēšana

Mēs uzņēmumā Purina uzskatām, ka saikne starp cilvēkiem un mājdzīvniekiem palīdz veidot labāku sabiedrību. Rūpes par suni var nozīmēt laimīgu un priekpilnu dzīvi kopā, taču gan paša, gan mājas mīluļa labā tev ir jāuzņemas atbildība par pareizo izvēli.

dog
Paws

Atbilstība starp tavu dzīvesveidu un dzīvnieka vajadzībām

Visiem suņiem ir savs unikālais temperaments, kā arī daži iedzimti instinkti un uzvedība. Ja kucēna šķirne, piemēram, būs viena no trokšņainajām, tas var iemācīties izturēties klusāk, bet tev jābūt gatavam ieguldīt laiku un laipnību dresūras stundās, jo klusēšana, iespējams, būs pretrunā ar tā dabisko raksturu. Mūsu izstrādātais šķirnes atlases rīks var palīdzēt tev pieskaņot suņa dabisko piemērotību tavam dzīvesveidam. Ja tavas un suņa vēlmes sakritīs, jūs kopā aizvadīsiet laimīgu un piepildītu dzīvi.

dog
Paws

Mazāk jautājumu, vairāk precizitātes

Mēs uzņēmumā Purina esam apvienojuši mājdzīvnieku uztura, veselības un uzvedības ekspertus, kuri, uzdodot pareizos jautājumus, palīdzēs tev atrast vispiemērotāko suni.

dog
Paws

Šķirņu krustojumi un jaukteņi

Izvēle par labu šķirņu krustojumam, kas sevī apvieno divu dažādu tīrasiņu šķirņu izskatu un raksturu, ir arī labs variants, pat ja tādējādi rodas grūtības noteikt, kura no vecāku šķirnēm vairāk ietekmēs tava suņa izskatu un raksturu. Jaukteņi, kas tiek saukti arī par šķirņu krustojumiem vai “tīršķirnes mutācijām”, galvenokārt, ir bez ciltsrakstiem, un to priekšrocība ir plašāka ģenētiskā bāze, kas bieži vien padara jaukteņus veselīgākus. Mājdzīvnieku patversmes un glābšanas organizācijas ir lieliska vieta, kur atrast gan tīrasiņu šķirnes draugu, gan jaukteni, kas meklē mīlošas mājas, un patversmes aprūpes personāls palīdzēs tev atrast tieši to suni, kas aizskars tavas sirds stīgas un atbildīs tavām vajadzībām.

dog
Paws

Vairāk izvēles iespēju un lielāka elastība

Mēs saprotam, cik atšķirīga katras ģimenes ietvaros var būt cilvēka un mājdzīvnieka savstarpējā saikne, un tāpēc mēs tev parādīsim gan tās šķirnes, kuras tev varētu būt vispiemērotākās, gan arī tās, kuras varētu tādas nebūt. Cerams, ka šis rīks spēs tev palīdzēt pieņemt lēmumu vai vismaz sniegt idejas, lai ievirzītu tevi vēlamajā virzienā.

Ja tu jau zini, kuras šķirnes suni vēlies, atrodi to šķirņu katalogā