Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Viss par kaķiem

Viss par kaķiem

Atrodi vislabāko barību savam kaķim, iepazīsties ar mūsu ekspertu padomiem vai arī atlasi piemērotāko mīluļa šķirni, izmantojot mūsu rīku. Lai ko tu vēlētos darīt, mēs palīdzēsim, atbildot uz visiem iespējamajiem jautājumiem, kas saistīti ar kaķiem.

Mūsu produkti kaķiem
Barošana & uzturs
Mūsu produkti kaķiem
Ja meklē piemērotāko kaķu barību savam draiskajam draugam. mums piedāvājumā ir kas piemērots ikvienam. Sākot ar sauso barību un beidzot ar konserviem, gan kaķēniem, gan senioriem zelta gados, pilnvērtīgs uzturs un īpašās ārstnieciskās barības produkti, aplūko mūsu produktu klāstu, lai atrastu sev perrrfekti piemērotāko.
Kaķu aprūpes eksperts
Purina eksperti
Kaķu aprūpes eksperts
Kad lietas nonāk līdz kaķa aprūpei, tev noteikti nepieciešama eksperta sniegta informācija. Lai redzētu, kas Purina sakāms par kaķu uzturu, uzvedību, attīstību, veselību un daudz ko citu, izpēti mūsu zemāk atrodamos rakstus.
Kura šķirne ir man vispiemērotākā?

Milzu pūkainis vai mazais tīģeris? Ar gludu vai garu apmatojumu? Iekštelpās dzīvojošs kaķis vai ārpasaules atklājējs? Mēs zinām, cik sarežģīts lēmums var būt jāpieņem, lai izvēlētos vienu vislabāk atbilstošo no desmitiem šķirņu. Ļauj, lai Purina eksperti tev palīdz atrast tavam dzīvesveidam vispiemērotāko draugu.

Iepazīsti PRO PLAN LIVECLEAR
Sagādāts tev no
Pro Plan

Iepazīsti PRO PLAN LIVECLEAR

Pasaulē pirmā un vienīgā alergēnu samazinošā barība kaķiem.
Droša un kaķi saudzējoša iespēja mazināt alergēnus, turot mīluli mājoklī vai savā klēpī.

Uzzini vairāk

Kaķa atrašana
Purina eksperti
Kaķa atrašana
Ja tev patiktu neliels ģimenes pieaugums, bet vēl nezini, ar ko sākt, Purina ir labas atbildes. Mēs tevi pavadīsim visā adopcijas procesā, dosim padomu, ko jautāt selekcionāram, iepazīstināsim ar priekšrocībām.
Kaķēna kods
Biļetens
Kaķēna kods
Neatkarīgi no tā, vai vēlies labāk izprast jaunā ģimenes locekļa uzvedību, ierādīt tualetes kastes apmeklēšanas gudrības vai vienkārši vairāk uzzināt par pareizas barošanas vadlīnijām, paraksties uz īpašo kaķēna biļetenu, lai tajā atrastu visas atbildes.
Divi kaķi ēd
Barošana & uzturs
Neatkarīgi no tā, vai vēlies uzzināt, kad pāriet no barības kaķēniem uz barību pieaugušiem dzīvniekiem vai arī noskaidrot, cik bieži barot savu mīluli, mums ir atbildes uz taviem jautājumiem. Izpēti mūsu rakstus par barošanu un uzturu.
Novecojoši dzīvnieki
Purina eksperti
Novecojoši dzīvnieki
Palīdzi savam kaķim dzīvot labāko iespējamo dzīvi līdz pat zelta gadiem seniora vecumā, izmantojot mūsu ekspertu padomus, sākot ar veselības problēmām un beidzot ar piemērotu uzturu.
Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Vai jums ir jautājumi vai atsauksmes par mūsu produktiem? Sazinies ar mums!

Off