Your Pet, Our Passion.
Choose Purina ONE® DualNature™
Purina ONE®

Izvelies PURINA ONE DualNature

Un atraisiet Dabas diženumu.

Atraisiet Dabas diženumu

Kopā ar uztura ražošanas ekspertu PURINA ONE® DualNature®, tu vari IZBAUDĪT DABAS LIELISKUMU, pateicoties izmeklētām dabiskām produkta sastāvdaļām, kas ikdienā stiprina kaķa vispārējo veselību. Kā pirmais no mūsu ražotajiem produktiem ar samazinātu oglekļa emisiju, tas samazina arī mūsu ekoloģisko pēdu un ļauj mums veidot labāku nākotni.

Uzzini vairāk par produktu garšu dažādību

URI-BALANCE palīdz uzturēt veselīgu urīntraktu.

Pagatavots no izmeklētām dabiskas izcelsmes sastāvdaļām, PURINA ONE® DualNature®, kas spēcina kaķa urīntraktu, ir īpaši papildināts ar cigoriņiem, zivju eļļu un dzērvenēm. Bieži vien dēvētas par «superproduktu», dzērvenes ir mazas, apaļas sarkanas ogas, ko plaši pazīst kā augstvērtīgu uzturvielu un antioksidantu avotu.

NATURAL DEFENCE stiprina imūnsistēmas darbību.

PURINA ONE® DualNature® ir īpaši pagatavota, tostarp no dabiskās spirulīnas, kas ir pasaules siltajos subtropiskajos un tropiskajos ūdeņos augošas zilaļģes. Spirulīna ir pazīstama ar savu unikālo un spēcīgo uzturvielu profilu, kas spēcina kaķa dabisko imunitāti. PURINA ONE® DualNature® ir izstrādājuši uztura speciālisti un veterinārārsti, tā sastāvā nav pievienotu krāsvielu.

Sperot soļus ekoloģiskās pēdas samazināšanas virzienā

Kāpēc oglekļa emisiju samazinājums ir mums tik svarīgs? Mēs ar iedvesmu rūpējamies par mūsu mīluļu labbūtību un esam apņēmušies ražot veselīgu, uzturvielām bagātu mājas mīluļu barību, kurai tu vari uzticēties, un par kuru tavs mīlulis būs sajūsmā. Bet tas vēl nav viss. Mēs uzskatām, ka mūsu vides veselība ir tikpat svarīga kā visaugstākās kvalitātes uztura nodrošināšana caur mūsu ražotajiem produktiem. Tieši tādēļ mēs uzņemamies būtisku un izlēmīgu rīcību klimata pārmaiņu mazināšanas virzienā, kas padara mūsu radīto ekoloģisko pēdu caurskatāmu un mūsu sasniegto progresu skaidri novērtējamu. Esam lepni paziņot, ka uz šo brīdi mūsu radītais oglekļa izmešu daudzums ir samazinājies par 15,7 %.

Uzzini kā mēs samazinām oglekļa pēdu

Taking steps to reduce our carbon footprint
page footer banner