Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Suņu alerģijas
Kaķis un suņi guļ uz grīdas un spēlējas ar rotaļlietām.

Covid-19 un mājas mīluļi: Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

2 minūtes lasāmviela
According to the World Health Organization, is "a state of complete physical, mental and...Read more

Tu jautā, mēs atbildam! Meklē sev interesējošos jautājumus un atbildes saistībā ar COVID-19 un mājas mīluļiem!

Kur meklēt jaunāko informāciju par COVID-19 un mājdzīvniekiem?

Tā kā notikumu situācija mainās strauji, tad mēs aicinām tevi sekot līdzi paziņojumiem no oficiāliem un uzticamiem avotiem, tādiem kā Pasaules Mazo dzīvnieku veterinārārstu asociācija (PMDzVA)Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Pasaules Dzīvnieku veselības organizācija (PDzVO).

Vai Purina var ražot savu produkciju šīs krīzes laikā?

Purinas ražotā produkcija ir ietverta to industriju sarakstā, kuras atzītas kā "kristiski svarīgas nozares". Tā rezultātā uz Purina ražotnēm neattiecas aizvēršanas vai attālinātas strādāšanas prasības. Purina produktu ražotnēs ir ieviesti paaugstināti drošības pasākumi, lai mēs saviem patērētājiem piegādātu augstāko servisa un produktu kvalitātes līmeni.

Vai šobrīd ir droši savu mīluli vest pie veterinārārsta?

Ja tavam mīlulim nepieciešana medicīniskā palīdzība, vispirms piezvani savam veterinārārstam. Lai arī veterinārie pakalpojumi ietilpst krīzes situācijas būtiskajās nozarēs, tomēr to sniegšanā var būt kādas izmaiņas, piemēram, saīstinātas pieņemšanas stundas vai īpaši noteikumi dzīvnieku apskatei esošajos apstākļos.

Ja man ir grūtības atrast vai iegādāties mājas mīluļa iecienītāko barību, vai varu to mainīt uz citu?

Mūsu komanda rūpīgi strādā, lai jūsu mīluļu iecienītākā barība būtu pieejama. Tomēr, ja iemīļotā barība iet uz beigām un nevari atrast, kur iegādāties jaunu iepakojumu, tad īstermiņā to var nākties aizvietot ar citu barību. Ja esi šādā situācijā, tad mēģini pieradināt pie jaunās barības mājas mīluli pakāpeniski. Miksē iecienīto barību ar jauno, pakāpeniski samazinot veco barību un palielinot jauno 7 līdz 10 dienu periodā. Tāpat arī rīkojies, kad būs iespēja atgriezties pie iecienītās barības. Ja tavam mājas mīlulim ir terapeitisks uzturs priekš noteiktām veselības problēmām, lūdzu, konsulētjies ar savu veterinārārstu pirms veic kādas izmaiņas uzturā.