Your Pet, Our Passion.
Sāra

Vecākā veterinārārste @Purina

Sāra
Kā to gatavo

Kā to gatavo

Doties uz sadaļu >

Pilnīgi noteikti. Pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs pareizā daudzumā ir pamats, kas nodrošina mīluļiem ilgu un laimīgu mūžu.


Mūsu nemitīgais darbs zinātnes, attīstības un inovāciju jomā pēdējo 90 gadu laikā ir sniedzis mums iespēju uzlabot savas barības produktu receptes un veidot sabalansētu dzīvnieku barību, kas ir pielāgota katra mājdzīvnieka atšķirīgajām vajadzībām. Patiesībā mēs esam vienīgais mājdzīvnieku barības uzņēmums, kas ir veicis ilgtermiņa (14 gadu) pētījumu ar suņiem: tā rezultāti parādīja, ka, uzturot suņiem ideālu ķermeņa svaru, iespējams ievērojami pagarināt viņu mūža ilgumu — pat par 15 procentiem (par 1,8 gadiem pētījumā ietvertajiem Labradora retrīveriem) —, kā arī uzlabot dzīves kvalitāti. Pasaules mazo dzīvnieku veterinārārstu asociācija ir pasaules mērogā pieņēmusi 9 punktu ķermeņa stāvokļa rādītāju tabulu, kas tika aizgūta no šīs progresīvās izpētes, un tagad, veicot suņu un kaķu veselības pamatpārbaudes, uzturs oficiāli tiek uzskatīts par piekto nozīmīgāko faktoru.

Šodien varam piedāvāt mājas istabas dzīvnieku barību ar funkcionālām sastāvdaļām, kuras sniedz noteiktas priekšrocības gan suņiem, gan kaķiem. Mūsu ražotie barības produkti bieži vien var darboties sinerģijā ar medicīnisko atbalstu, gadījumos, ja mūsu mīluļi saņem veterināro aprūpi, un mēs pastāvīgi pētām, kā stiprināt imunitāti un optimizēt labu veselību.