Your Pet, Our Passion.
Daniels

Purina institūta reģionālais vadītājs un veterinārārsts @Purina

Daniels
Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

Doties uz sadaļu >

Jā, mājdzīvnieku barību var pagatavot gan ar, gan bez graudaugiem. Ražojot barību bez graudaugiem, tai jāpievieno alternatīvi ogļhidrātu avoti, lai uzturs būtu pilnvērtīgs un sabalansēts. Tā kā cilvēki dod priekšroku dažādiem uzturvielu avotiem, Purina piedāvā plašu produktu klāstu, tostarp barību bez graudaugiem, kas ļauj saimniekiem izvēlēties savam mājdzīvniekam piemērotāko barību.


Graudaugi ir vērtīgi gan kaķiem, gan suņiem. Tādi graudaugi kā kukurūza, kvieši un mieži ir lielisks neaizstājamo un labvēlīgo barības vielu avots. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā uzturā nodrošināt antioksidantus, ogļhidrātus ar augstu enerģētisko saturu un šķiedrvielas, lai tādējādi veicinātu gremošanu.

Tomēr mēs saprotam, ka klienti meklē izvēles iespējas, kā barot savu mīluli, tāpēc ražojam barību gan ar, gan bez graudaugiem. Mēs atzīstam, ka daži saimnieki ir izvēlīgi attiecībā uz konkrētām sastāvdaļām un var dot priekšroku barībai bez graudaugiem. Šiem saimniekiem piedāvājam barību ar alternatīviem ogļhidrātu avotiem, piemēram, maniokas sakņu miltiem un zirņu cieti. Mums ir vairāki barības zīmoli, kas ietver produktus bez graudaugiem. Šāda barība ir, piemēram: PURINA BEYOND vai PRO PLAN DOG. Visas mūsu maltītes bez graudaugiem veido pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Barība bez graudaugiem nenozīmē, ka produkts ir “bez ogļhidrātiem”, kā uzskata daži mīluļu saimnieki. Graudi parasti tiek aizstāti ar alternatīvu ogļhidrātu avotu, kas ir sabalansēta uztura neatņemama sastāvdaļa. Turklāt barība bez graudaugiem nebūt nenozīmē, ka uzturam ir augstāks dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu saturs.