Your Pet, Our Passion.
Fils

Izejvielu izcelsmes noteikšanas vadītājs @Purina

Fils
Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

Doties uz sadaļu >

Lielākā daļa Eiropā ražoto un tirgoto produktu izejvielu (vairāk nekā 90%) tiek iepirktas Eiropā. Tikai tad, ja izejvielas netiek ražotas vai nav pieejamas pietiekamā daudzumā, mēs tās iepērkam ārpus Eiropas.


Uzņēmumā Purina mēs ražojam produktus, kas sastāv no dažādām izejvielām, un, protams, katra izejviela var tikt iepirkta dažādās vietās atkarībā no tā, kur tā tiek audzēta vai ražota un, kur ir izvietota mūsu pašu ražotne. Lielākā daļa mūsu produktu, ko pārdod Eiropā, tiek ražoti Eiropā. Patiesībā arī vairāk nekā 90% izejvielu ir no Eiropas. Vienīgais izņēmums ir tad, ja izejviela netiek ražota vai nav pieejama vajadzīgajā daudzumā. Piemēram: 99% no mūsu gaļas sastāvdaļām ir iegūtas Eiropā, bet dažkārt mums ir jāatved gaļa no Brazīlijas, Austrālijas un Jaunzēlandes. Arī sojai, kuras pieejamība mums vajadzīgajos daudzumos Eiropā ir ierobežota, mums ir arī jāmeklē avoti ārpus Eiropas.

Mēs cītīgi strādājam, lai iepirktu izejvielas no piegādātājiem rūpnīcu tuvumā, tādējādi samazinot nelabvēlīgo ietekmi uz vidi un atbalstītu vietējo ekonomiku.

Neatkarīgi no izejvielu iegūšanas vietas, tām visām ir kas kopīgs: mēs izvēlamies tikai tos piegādātājus, kuri atbilst mūsu barības drošības un kvalitātes standartiem, lai nodrošinātu, ka mēs izmantojam tikai kvalitatīvas un drošas izejvielas.