Your Pet, Our Passion.
Dženifera

Tehniskās komunikācijas vadītāja un veterinārārste @Purina

Dženifera
Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

Doties uz sadaļu >

Vairāk olbaltumvielu obligāti nenozīmē labāku uzturu. Olbaltumvielu īpatsvars ir viens no galvenajiem aspektiem, kas jāņem vērā, izvēloties savam mīlulim piemērotāko barību. Tomēr galvenais mērķis ir nodrošināt, lai barībā būtu nepieciešamais olbaltumvielu daudzums, kas atbilst specifiskām mājas istabas dzīvnieka vajadzībām (ņemot vērā dzīves posmu un/vai dzīvnieka slimības). Būtiski ir ņemt vērā arī olbaltumvielu sagremojamību, jo mums ir jānodrošina, lai mīlulis varētu efektīvi izmantot uzņemtās olbaltumvielas. Mēs, Purina komanda, izstrādājot produktus, sadarbojamies ar uztura speciālistiem, un olbaltumvielu kvalitāti un sagremojamību mēs nodrošinām, veicot visaptverošas kvalitātes pārbaudes.


Kad dzīvnieks uzņem pārāk daudz olbaltumvielu, organisms nespēj tās uzkrāt un tālab šīs papildu olbaltumvielas netiek izmantotas lielākas muskuļu masas veidošanai. Līdz ar to liekās olbaltumvielas, visticamāk, ar urīnu vai fēcēm tiks izvadītas no organisma, kas mīlulim nav kaitīgi, ja vien tas ir vesels. Tomēr, ņemot vērā izdalītā slāpekļa daudzumu, kas rodas no vielmaiņā izmantotajām olbaltumvielām, pārmērīgs pārstrādāto olbaltumvielu daudzums var kļūt par vides problēmu, ietekmējot tās ilgtspēju.

Tāpēc pārmērīgs barībai pievienoto olbaltumvielu daudzums nenodrošina ieguvumu mājdzīvnieka veselībai un potenciāli var izraisīt arī vides problēmas.