Your Pet, Our Passion.
Kompleksa mājas (istabas) dzīvnieku barība visu izmēru pieaugušiem suņiem ar virsnormas svaru vai kuri ir sterilizēti, bagātināta ar vistas gaļu.

PURINA® PRO PLAN® All Sizes Adult Dog Light/Sterilised Rich in Chicken

Kompleksa mājas (istabas) dzīvnieku barība visu izmēru pieaugušiem suņiem ar virsnormas svaru vai kuri ir sterilizēti, bagātināta ar vistas gaļu.
  • Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim.
Pieejamie izmēri:
3 kg
14 kg
Produkta pārskats

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā. Barības sastāvdaļa nr.1 vienmēr ir augstākās kvalitātes vistas, jēra gaļas vai laša gabaliņi, saldēti, lai saglabātu svarīgākās uzturvielas, un pagatavoti, lai iegūtu nevainojamu garšu.

Sastāvdaļas & uzturvērtība

Sastāvs

Augstvērtīga vistas gaļa (ieskaitot muguru un krūtiņu) (15%)
Kvieši
Kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas
Kukurūza
Rīsi (9%)
Kaltēts biešu mīkstums
Sojas milti
Hidrolizāts
Kukurūzas proteīna milti
Kukurūzas putraimi
Kviešu glutēns
Minerāli
Zivju eļļa
Dzīvnieku tauki

Analītiskie komponenti

Proteīns: 27,0%
Tauku saturs: 9,0%
Koppelni: 7,5%
Kopšķiedra: 3,5%
Taurīns: 0,1%

Piedevas

SV/kg:
A vitamīns: 37000;
D3 vitamīns: 1200;
E vitamīns: 550.

mg/kg:
C vitamīns: 120;
Dzelzs (II) sulfāta monohidrāts: (Fe: 140);
Bezūdens kalcija jodāts: (I: 2,2);
Vara (II) sulfāta pentahidrāts: (Cu: 15);
Mangāna sulfāta monohidrāts: (Mn: 52);
Cinka sulfāta monohidrāts: (Zn: 130);
Nātrija selenīts: (Se: 0,15).

Tehnoloģiskās piedevas

mg/kg:
Tokoferola ekstrakti no augu eļļām: 5.

Barošanas vadlīnijas

Barošanas vadlīnijas

Ieteicamo dienas devu gan svara uzturēšanai, gan svara zudumam skatīt tabulā. Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Barojot ar mērķi zaudēt virsnormas svaru vai lai palīdzētu uzturēt ideālu ķermeņa svaru, pielāgojiet barības daudzumu suņa aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Ja suns ir ieguvis virsnormas svaru, drošai svara zaudēšanai sekojiet vadlīnijām un mainiet barības devu, lai suns mēnesī zaudētu 2-4% ķermeņa svara. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim. Regulāri sazinieties ar veterinārārstu, lai novērtētu suņa veselību.