Your Pet, Our Passion.
Kompleksa mājas (istabas) dzīvnieku barība, bagātināta ar vistas gaļu, lielo šķirņu kucēniem ar atlētisku ķermeņa uzbūvi. Barība piemērota arī kucēm grūsnības un zīdīšanas periodā.

PURINA® PRO PLAN® Large Puppy Athletic Rich in Chicken

Kompleksa mājas (istabas) dzīvnieku barība, bagātināta ar vistas gaļu, lielo šķirņu kucēniem ar atlētisku ķermeņa uzbūvi. Barība piemērota arī kucēm grūsnības un zīdīšanas periodā.
  • Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim.
Pieejamie izmēri:
3 kg
12 kg
Produkta pārskats

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā. Barības sastāvdaļa nr.1 vienmēr ir augstākās kvalitātes vistas, jēra gaļas vai laša gabaliņi, saldēti, lai saglabātu svarīgākās uzturvielas, un pagatavoti, lai iegūtu nevainojamu garšu.

Sastāvdaļas & uzturvērtība

Sastāvs

Augstas kvalitātes vistas gaļa (tostarp muguras daļa un krūtiņa) (19%)
Kvieši
Kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas
Rīsi (9%)
Sojas milti
Dzīvnieku tauki
Hidrolizāts
Kukurūzas proteīna milti
Kviešu glutēns
Kukurūza
Kaltēts biešu mīkstums
Minerāli
Olu pulveris
Zivju eļļa
Kaltēts jaunpiens (0,1%)

Analītiskie komponenti

Proteīns: 32,0%
Tauku saturs: 18,0%
Koppelni: 7,5%
Kopšķiedra: 2,0%
Taurīns: 0,1%

Piedevas

SV/kg:
A vitamīns: 27 000;
D3 vitamīns: 900;
E vitamīns: 200.

mg/kg:
C vitamīns: 120;
Dzelzs (II) sulfāta monohidrāts: (Fe: 120);
Bezūdens kalcija jodāts: (I: 1,9);
Vara (II) sulfāta pentahidrāts: (Cu: 13);
Mangāna sulfāta monohidrāts: (Mn: 45);
Cinka sulfāta monohidrāts: (Zn: 110);
Nātrija selenīts: (Se: 0,13).

Tehnoloģiskās piedevas

mg/kg:
Tokoferola ekstrakti no augu eļļām: 50.

Barošanas vadlīnijas

Barošanas vadlīnijas

Ieteicamo dienas devu skatīt tabulā. Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Lai palīdzētu kucēnam un tā mātei uzturēt ideālu ķermeņa svaru, pielāgojiet barības daudzumu atbilstoši suņa aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Atšķiršanas periodā sausās barības daudzumu palieliniet pakāpeniski. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim. Regulāri sazinieties ar veterinārārstu, lai novērtētu suņa veselību.