Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Kompleksa mājas (istabas) dzīvnieku barība vidēja izmēra šķirņu kucēniem ar jutīgu gremošanas sistēmu, bagātināta ar jēra gaļu. Barība piemērota arī kucēm grūsnības un zīdīšanas periodā.

PURINA® PRO PLAN® Medium Puppy Sensitive Digestion Rich in Lamb

Kompleksa mājas (istabas) dzīvnieku barība vidēja izmēra šķirņu kucēniem ar jutīgu gremošanas sistēmu, bagātināta ar jēra gaļu. Barība piemērota arī kucēm grūsnības un zīdīšanas periodā.
  • Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim.
Pieejamie izmēri:
3 kg
12 kg
Produkta pārskats

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā. Barības sastāvdaļa nr.1 vienmēr ir augstākās kvalitātes vistas, jēra gaļas vai laša gabaliņi, saldēti, lai saglabātu svarīgākās uzturvielas, un pagatavoti, lai iegūtu nevainojamu garšu.

Sastāvdaļas & uzturvērtība

Sastāvs

Augstvērtīga jēra gaļa (ieskaitot plaušas un aknas) (20%)
Kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas
Rīsi (15%)
Kukurūza
Sojas milti
Dzīvnieku tauki
Kaltēts biešu mīkstums* (5%)
Hidrolizāts
Kukurūzas proteīna milti
Olu pulveris
Kukurūzas putraimi
Minerāli
Zivju eļļa

*Prebiotiku avots

Analītiskie komponenti

Proteīns: 30,0%
Tauku saturs: 19,0%
Koppelni: 7,7%
Kopšķiedra: 2,5%

Piedevas

SV/kg:
A vitamīns: 29000;
D3 vitamīns: 960;
E vitamīns: 550.

mg/kg:
C vitamīns: 140;
Dzelzs (II) sulfāta monohidrāts: (Fe: 130);
Bezūdens kalcija jodāts: (I: 2,0);
Vara (II) sulfāta pentahidrāts: (Cu: 13);
Mangāna sulfāta monohidrāts: (Mn: 47);
Cinka sulfāta monohidrāts: (Zn: 110);
Nātrija selenīts: (Se: 0,14).

Tehnoloģiskās piedevas

mg/kg:
Tokoferola ekstrakti no augu eļļām: 55;
Bentonīts: 6000.

Barošanas vadlīnijas

Barošanas vadlīnijas

Ieteicamo dienas devu skatīt tabulā. Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Lai palīdzētu kucēnam un tā mātei uzturēt ideālu ķermeņa svaru, pielāgojiet barības daudzumu atbilstoši suņa aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Atšķiršanas periodā no mātes piena sausās barības daudzumu palieliniet pakāpeniski. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim. Regulāri sazinieties ar veterinārārstu, lai novērtētu suņa veselību.