Daniels

Purina institūta reģionālais vadītājs un veterinārārsts @Purina

Daniel

SASTĀVDAĻAS

Doties uz sadaļu >

Jā, mājas istabas dzīvnieku barību var pagatavot gan ar, gan bez graudaugiem. Ražojot barību bez graudaugiem, tai jāpievieno alternatīvi ogļhidrātu avoti, lai uzturs būtu pilnvērtīgs un sabalansēts. Tā kā cilvēki dod priekšroku dažādiem uzturvielu avotiem, Purina piedāvā plašu produktu klāstu, tostarp mājas istabas dzīvnieku barību bez graudaugiem, kas ļauj saimniekiem izvēlēties savam mājdzīvniekam piemērotāko barību.

Graudaugi ir vērtīgi gan kaķiem, gan suņiem. Tādi graudaugi kā kukurūza, kvieši un mieži ir lielisks neaizstājamo un labvēlīgo barības vielu avots. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā uzturā nodrošināt antioksidantus, ogļhidrātus ar augstu enerģētisko saturu un šķiedrvielas, lai tādējādi veicinātu gremošanu. Vairāk par graudaugu priekšrocībām vari izlasīt šeit.

Tomēr mēs saprotam, ka klienti meklē izvēles iespējas, kā barot savu mīluli, tāpēc ražojam barību gan ar, gan bez graudaugiem. Mēs atzīstam, ka daži mājas istabas dzīvnieku saimnieki ir izvēlīgi attiecībā uz konkrētām sastāvdaļām un var dot priekšroku mājas istabas dzīvnieku barībai bez graudaugiem. Šiem mājas istabas dzīvnieku saimniekiem piedāvājam barību ar alternatīviem ogļhidrātu avotiem, piemēram, maniokas sakņu miltiem un zirņu cieti. Mums ir vairāki barības zīmoli, kas ietver produktus bez graudaugiem. Šāda barība ir, piemēram: PURINA BEYOND vai PRO PLAN DOG. Visas mūsu maltītes bez graudaugiem ir pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, un tie joprojām ir augstas kvalitātes produkti, ko mājas istabas dzīvnieku saimnieki pazīst un sagaida no Purina.

Barība bez graudaugiem nenozīmē, ka produkts ir “bez ogļhidrātiem”, kā uzskata daži mīluļu saimnieki. Graudi parasti tiek aizstāti ar alternatīvu ogļhidrātu avotu, kas ir sabalansēta uztura neatņemama sastāvdaļa. Turklāt barība bez graudaugiem nebūt nenozīmē, ka uzturam ir augstāks dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu saturs"