Kaķu barība

MŪSU ZĪMOLI

Rūpējoties par mājdzīvnieku veselību un labturību

PURINA® produktu klāsts radīts, balstoties vairāk nekā 85 gadus ilgā pieredzē. Tāpēc mēs patiesi lepojamies, ka pārstāvam vienus no iecienītākajiem un uzticamākajiem mājdzīvnieku barības zīmoliem Latvijā un pasaulē. Mēs zinām, cik svarīga ir tava mājdzīvnieka veselība un labturība. Tādēļ katru no mūsu piedāvātajiem produktiem PURINA® speciālisti ir izstrādājuši tā, lai tavam mājdzīvniekam nodrošinātu 100% uzturvielu, kas nepieciešamas tā veselībai – šodien un rīt.

Uzzini vairāk par mūsu produktiem.

Purina ONE®
X

Purina ONE® 

Pareizs uzturs ir svarīgs tava kaķa veselībai un labsajūtai šodien un turpmāk. Uztura speciālistu un veterinārārstu izstrādātais Purina ONE produktu klāsts palīdzēs apmierināt pat visprasīgākā kaķa vajadzības visos vecumposmos.
PurinaOne produkti
Friskies®
X

Friskies®

Friskies, viens no vadošajiem kaķu barības zīmoliem pasaulē, nodrošina pilnvērtīgu un sabalansētu barību klāstu kaķiem, kas prot dzīvot. Sortimentā ir gan sausā barība, gan konservi, kas atbilst tava kaķa individuālajām prasībām atkarībā no vecuma, dzīvesveida un fiziskā stāvokļa.
Friskies
Gourmet®
X

Gourmet®

Gourmet Gold un Gourmet Perle ir gardas, rūpīgi pagatavotas maltītes no kvalitatīvām izejvielām un plašs izsmalcinātu recepšu klāsts. Daudzveidīgās gaļas un zivju garšas būs tīkamas visdažādākajām gaumēm.
Gourmet®
Felix®
X

Felix®

Felix konservi – tās ir garšīgas maltītes, kas izskatās tā, it kā būtu gatavotas mājās. Tām pievienoti arī gardi pārsteigumi – aromātiska želeja vai mērce.
Felix
Felix® gardumi
X

Felix® gardumi

Gudrs kaķis arī pie kāruma tiks! Un katra gudra kaķa saimnieks vai saimniece pazīst prieku, kas rodas, kad kaķis cenšas paātrināt gardumu atvēršanas procesu ar skubinošu pieglaudienu.
Felix® gardumi
ProPlan
X

PRO PLAN®

PRO PLAN ir pilnvērtīga un sabalansēta kaķu barība, kas nodrošina izcilas kvalitātes uzturu ar zinātniski pierādītu labvēlīgu ietekmi uz kaķa veselības stāvokli. PRO PLAN produkti ir gatavoti tikai no rūpīgi atlasītām, augstvērtīgām un viegli sagremojamām izejvielām, pārsniedzot minimālās vērtīgo uzturvielu prasības, kas jāievēro kaķa ikdienas veselības nodrošināšanai.

Pro Plan cat
Cat Chow
X

Cat Chow®

Cat Chow ir Purina uztura speciālistu izstrādāta pilnvērtīga un sabalansēta sausā barība kaķiem, kam nepieciešamas īpašas rūpes veselības un labsajūtas nodrošināšanā.
Cat Chow®
ProPlan Veterinary Diets
X

PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS®

PURINA PRO PLAN Veterinary Diets ir specializētas mājdzīvnieku barības klāsts kaķiem un suņiem, lai palīdzētu veterinārārstiem ar uzturu koriģēt dažādu kaķu un suņu saslimšanas.

PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS®