Your Pet, Our Passion.
Friskies Suns
Friskies

Atklāj Friskies daudzveidīgo klāstu​!

FRISKIES receptes, kas pagatavotas no augstas kvalitātes sastāvdaļām, nodrošina pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu ar neatvairāmu garšu.

5 Friskies solījumi​

Jau no dienas, kad mājās uzņēmi savu četrkājaino draugu, tu viņam apsolīji, ka gādāsi par viņa laimi un veselību līdz mūža galam. Arī mēs, Friskies, esam devuši 5 Friskies solījumus. Pateicoties gadu desmitiem ilgām zināšanām un pieredzei, mēs apsolām barot tavu mājdzīvnieku no pirmās dienas ar garšīgu, 100% pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

5 Friskies solījumi​

Kāpēc izvēlēties FRISKIES suņu barību?

Tava suņa unikālais raksturs padara mājas vēl īpašākas. Lai tavs suns būtu vesels un laimīgs, FRISKIES barības sastāvā ir visas nepieciešamās barības vielas un tās pārstāv iecienītāko garšu klāstu. Lai tavam sunim būtu dzīvesprieks un enerģija pārsteigt un iepriecināt ik dienu, vēl gadiem ilgi!​

Mīlot savu suni un novērtējot prieku, ko tas sagādā ģimenei, parūpējies, lai suns varētu vienmēr būt enerģisks, draudzīgs un aktīvs! Jau vairāk nekā 80 gadus PURINA FRISKIES rūējas par daudzām suņu paaudzēm, palīdzot viņiem būt priekpilniem un aktīviem. PURINA veterinārārsti un uztura speciālisti ir izstrādājuši FRISKIES pilnvērtīgo un garšīgo barības klāstu, kas nodrošina vitamīnus un citas sunim nepieciešamās uzturvielas. Barība nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un konservantus.​

FRISKIES 5 SOLĪJUMI, lai mājdzīvnieku saimnieki varētu būt pārliecināti, ka, pērkot FRISKIES, viņi pieņem pareizo lēmumu gan saviem mājdzīvniekiem, gan videi.

Barība kucēniem. Pieejama 500 g un 3 kg iepakojumos.

Sabalansēta barība pieaugušiem suņiem. Pieejama 3 kg un 10 kg iepakojumos.

Barība aktīviem suņiem. Pieejama 3 kg iepakojumā.

Barība pieaugušiem mazu šķirņu suņiem, kas sver līdz 10 kg. Pieejama 1,5 kg iepakojumā.

Iepazīsti Friskies produktus