Your Pet, Our Passion.
Friskies kaķu barība
Friskies

Iepazīsti FRISKIES:

Friskies maltītes ir pagatavotas no augstvērtīgām sastāvdaļām, kas nodrošina 100% pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un tās pieejamas plašā gardu barības produktu klāstā, ko kaķi/suņi iecienījuši.​

Kādēļ izvēlēties Friskies®?​

Ir daudz iemeslu, kādēļ pēdējo 50 gadu laikā izvēle bijusi par labu Friskies®. Ikviens produkts, ko esam pagatavojuši, ir…

  • 100% pilnvērtīga un sabalansēta barība veselīgiem un laimīgiem kaķiem un suņiem.
  • Garantēta lieliska garša ikdienas baudījumam.
  • Pielāgota tava mīluļa izmēram un vecumposmam, lai nodrošinātu tam vislabāko uzturu.

Friskies® 5 solījumi veselīgai un laimīgai dzīvei

No dienas, kad tavā mājoklī ieradās kaķis vai suns, tu esi izteicis solījumu. Solījumu nodrošināt tam laimīgu un veselīgu mūžu. Tieši tādēļ mēs esam formulējuši arī savus - 5 Friskies ® solījumus. Izmantojot gadu desmitos uzkrātās zināšanas un pieredzi, mēs apsolām nodrošināt uzturu tavam kaķim/sunim no pirmās dienas un vienmēr piedāvāt barību, kas ir gan garda, gan 100% pilnvērtīga un sabalansēta.

Friskies suns
Suņiem
Iepazīsti Friskies barību suņiem
Tu un tavs suns ir izveidojuši īpašu saikni un tas ir ļoti būtiski jebkurā ģimenē. Lai palīdzētu tavam mīlulim būt veselīgam un laimīgam, Friskies® ir izstrādājis barību suņiem, kas ir 100% pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, un satur visu tiem vajadzīgo. Tā pieejama plašā gardu barības produktu klāstā, ko suņi ir iecienījuši.
Friskies kaķis
Kaķiem
Iepazīsti Friskies barību kaķiem
Tava kaķa personība ienes mājās ko ļoti īpašu. Lai palīdzētu tavam mīlulim būt veselīgam un laimīgam, Friskies® ir izstrādājis barību kaķiem, kas ir 100% pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, un satur visu tiem vajadzīgo, tā pieejama plašā gardu barības produktu klāstā, ko kaķi iecienījuši, lai tavs mīlulis turpinātu tevi pārsteigt un iepriecināt ik dienas turpmāko gadu gaitā.