Laipni lūdzam - Tavā rīcībā Purina kaķu šķirņu atlases rīks!

Neatkarīgi no tā, vai zini, kādas kaķu šķirnes tev patīk vai ir vajadzīgas, vai arī tev nepieciešamas norādes, mēs ar prieku palīdzēsim atrast vispiemērotāko četrkājaino draugu.

Ja tu jau zini, kuras šķirnes kaķi vēlies, atrodi to šķirņu katalogā

cat
Paws

Tev vispiemērotākās šķirnes meklēšana

Mēs uzņēmumā Purina uzskatām, ka saikne starp cilvēkiem un mājdzīvniekiem palīdz veidot labāku sabiedrību. Rūpes par kaķi var nozīmēt laimīgu un priekpilnu dzīvi kopā, taču gan paša, gan mājas mīluļa labā tev ir jāuzņemas atbildība par pareizo izvēli.

cat
Paws

Mazāk jautājumu, vairāk precizitātes

Mēs uzņēmumā Purina esam apvienojuši mājdzīvnieku uztura, veselības un uzvedības ikviena aspekta ekspertus, kuri, uzdodot pareizos jautājumus, palīdzēs tev atrast vispiemērotāko kaķi.

cat
Paws

Tīrasiņu šķirņu kaķi un bezšķirnes kaķi

Vairums kaķu ir bezšķirnes kaķi — tīrasiņu šķirņu ar ciltsrakstiem sajaukums, kas bieži vien veidojies vairāku paaudžu laikā. Nezināmie ciltsraksti nozīmē, ka bezšķirnes kaķu temperamentu pamatā veido audzināšana, nevis daba. Tāpēc mūsu šķirņu atlases rīkā ir ietverta informācija tikai par tīrasiņu kaķu šķirnēm.

cat
Paws

Vairāk izvēles iespēju un lielāka elastība

Mēs saprotam, cik atšķirīga katram saimniekam var būt cilvēka un mājdzīvnieka savstarpējā saikne, un tāpēc, ņemot vērā tavas atbildes, mēs tev parādīsim gan tās šķirnes, kuras tev varētu būt vispiemērotākās, gan arī tās, kuras varētu tādas nebūt. Cerams, ka šis rīks spēs ievirzīt tevi vēlamajā virzienā.

Ja tu jau zini, kuras šķirnes kaķi vēlies, atrodi to šķirņu katalogā