Your Pet, Our Passion.
Atklāj Friskies daudzveidīgo klāstu​!
Friskies

Atklāj Friskies daudzveidīgo klāstu​!

FRISKIES receptes, kas pagatavotas no augstas kvalitātes sastāvdaļām, nodrošina pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu ar neatvairāmu garšu.

5 Friskies solījumi​

Jau no dienas, kad mājās uzņēmi savu četrkājaino draugu, tu viņam apsolīji, ka gādāsi par viņa laimi un veselību līdz mūža galam. Arī mēs, Friskies, esam devuši 5 Friskies solījumus. Pateicoties gadu desmitiem ilgām zināšanām un pieredzei, mēs apsolām barot tavu mājdzīvnieku no pirmās dienas ar garšīgu, 100% pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

5 Friskies solījumi​

Kraukšķīga sausā barība

Mūsu kaķi pēc dabas ir pētnieki, viņi interesējas par visu apkārtējo. Tāpēc viņi ir tik brīnišķīgi ģimenes locekļi un piešķir mājām dzīvīgumu. FRISKIES ir 100% pilnvērtīgs, sabalansēts uzturs, kas atbilst jūsu kaķa uztura vajadzībām neatkarīgi no kaķa vecuma vai dzīvesveida.

Barība pieaugušiem kaķiem. Garšīga un kvalitatīva kaķu barība, rūpīgi sabalansēta, lai apmierinātu jūsu kaķa nebeidzamo interesi par pasauli. Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

Tavam mazajam kaķēnam ir vajadzīgas papildu barības vielas, lai tas varētu augt vesels un laimīgs. FRISKIES JUNIOR palīdz viņam sākt dzīvi bez rūpēm un nodrošina visas nepieciešamās uzturvielas, lai varētu tevi ik dienu pārsteigt un iepriecināt! Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

Iekštelpu kaķu saikne ar dabu nav tik cieša kā to savvaļā medījošajiem radiniekiem, tāpēc viņi, iespējams, nesaņems dažas priekšrocības, ko sniedz aktivitāte brīvā dabā. Tāpēc FRISKIES INDOOR barības sastāvs ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu uztura vajadzības kaķiem, kuri lielāko daļu laika pavada telpās. Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

Barība sterilizētiem vai kastrētiem kaķiem. Barības sastāvs ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu kastrēto/sterilizēto kaķu īpašās uztura vajadzības. Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

Garšīga un kvalitatīva barība kaķiem ar garāku apmatojumu, rūpīgi sabalansēta, lai sniegtu enerģiju jūsu kaķa nebeidzamajai interesei par pasauli. Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

​Iepazīsti Friskies produktus