Your Pet, Our Passion.
Olivers

Vecākais iepakošanas speciālists @Purina

Olivers
Ilgtspējība

Ilgtspējība

Doties uz sadaļu >

Iepakojuma materiāliem ir izšķiroša nozīme drošas un kvalitatīvas mājas istabas dzīvnieku barības piegādē patērētājiem, kā arī barības atkritumu samazināšanā. Mēs saviem produktiem izmantojam dažādus iepakojuma materiālus atkarībā no barības veida. Piemēram, sausajai barībai mēs izmantojam papīra kastes un maisiņus, kā arī plastmasas maisiņus; konserviem mēs izmantojam plastmasas un alumīnija folijas maisiņus un skārda konservu kārbas; uzkodu iepakojums ir izgatavots no plastmasas. Uzņēmumā Purina mēs cenšamies uzlabot mājas istabas dzīvnieku barības iepakojuma veiktspēju; mēs īstenojam inovācijas un sadarbojamies ar ieinteresētajām personām, lai samazinātu iepakojuma ietekmi uz planētu un tās resursiem.

 

Lai samazinātu mūsu barības iepakojuma ietekmi uz vidi, esam veikuši virkni pasākumu.

  • Mēs strādājam, lai optimizētu iepakojumu līdz minimālai resursu izmantošanai, vienlaikus nodrošinot bezkompromisa aizsardzību, rūpējoties par barības kvalitāti. Piemēram, mēs samazinājām dažu mājdzīvnieku barības iepakojumu svaru, padarot plānāku plastmasas slāni. Šie centieni ļāva mums ietaupīt vairāk nekā 500 tonnas iepakojuma. Mēs pārveidojām arī mūsu Gourmet kartona daudzpaku iepakojumu, izmantojot jaunu locīšanas principu, kas mums palīdzēja ietaupīt gandrīz 250 tonnas iepakojuma.
  •  Mēs strādājam, lai līdz 2025. gadam panāktu 100% pārstrādājamu vai atkārtoti lietojamu Purina iepakojumu. Šī globālā Nestlé apņemšanās ietver visus Purina produktus. Daļa no mūsu barības jau ir pieejama pilnībā pārstrādājamā iepakojumā, bet mēs zinām, ka mums ir jādara vairāk. Vairāk par mūsu iepakojuma pārstrādes iespējām vari lasīt šeit.
  • Mēs sadarbojamies ar ieinteresētajām personām, lai izstrādātu jaunas pieejas pārstrādes palielināšanai. Mēs aktīvi sadarbojamies ar pārstrādes tehnoloģiju uzņēmumiem un atkritumu savākšanas aģentūrām, lai pēc iespējas ātrāk noteiktu pagaidu risinājumus galvenajiem iepakojuma veidiem un varētu tos pārstrādāt.