Your Pet, Our Passion.
Olivers

Vecākais iepakošanas speciālists @Purina

Olivers
Ilgtspējība

Ilgtspējība

Doties uz sadaļu >

Iepakojums ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu mūsu produktu kvalitāti un drošību. Mēs esam apņēmušies turpināt inovācijas un sadarboties ar partneriem, lai nodrošinātu, ka arvien vairāk mūsu iepakojuma tiek pārstrādāts un, ka mēs varam ieviest inovācijas, kas ļautu samazināt iepakojuma daudzumu mūsu produktos.


Iepakojums ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu to, ka mūsu četrkājainajiem draugiem ražotie barības produkti tiek piegādāti svaigi, droši un bez kvalitātes zudumiem.

Katrs iepakojums, neatkarīgi no tā, vai tas paredzēts sausai vai konservētai barībai vai uzkodām un našķiem, sniedz arī svarīgu informāciju par produkta uzturvērtību un juridisku informāciju.

Mūsu uzdevums ir nodrošināt, ka izmantosim minimālu nepieciešamā iepakojuma daudzumu pēc svara un tilpuma, kā arī, ka iepakojums pēc lietošanas beigām tiek reģenerēts.

Mēs esam uz pareizā ceļa, lai sasniegtu savu mērķi, jo līdz 2017. gadam ar savu tehnisko iniciatīvu palīdzību esam izvairījušies no 2755 tonnu iepakojuma izmantošanas. Un, lai uzlabotu atkārtotas pārstrādes rādītājus, mēs esam iesaistījušies projektos visā Eiropā, meklējot materiālus no atjaunojamiem resursiem un, veicinot atjaunojamas bioloģiskās plastmasas attīstību.

Piemēram, Francijā mēs esam izveidojuši partnerību ar vienu no piegādātājiem, lai izmēģinātu alumīnija paciņu pārstrādi, atdalot plastmasu no alumīnija. Tas ļaus izmantot plastmasu kā izejvielu citiem materiāliem vai kā kurināmo, savukārt alumīniju varēs izmantot turpmākai iepakošanai. Izstrādajot jaunu produktu, mēs izmantojam īpašu rīku, kas ļauj mums izsprast Purina esošā iepakojuma ietekmi salīdzinājumā ar jauno risinājumu. Šis rīks mums palīdz pieņemt pareizos lēmumus par turpmāko produktu iepakojumu.