Your Pet, Our Passion.
Keja

Mājdzīvnieku aprūpes jaunievedumu centra direktore @Purina

Keja
Zinātne

Zinātne

Doties uz sadaļu >

Uzņēmuma Purina inovāciju komandu veido vairāk nekā 500 zinātnieku, kas visā pasaulē pārstāv virkni nozaru, tostarp veterinārārstus, uztura speciālistus, dzīvnieku uzvedības pētniekus, mikrobiologus, uztura bioķīmiķus, imunologus, uztura zinātniekus, garšas ekspertus un genomikas speciālistus, kuri strādā pie zinātniskiem atklājumiem, lai uzlabotu kaķu un suņu dzīvi visā pasaulē.


Šīs komandas īpašās zināšanas ir pamats, lai Purina varētu sekmīgi reaģēt uz nemitīgi mainīgajām mājdzīvnieku un patērētāju vajadzībām. Mūsu zinātnieki nepārtraukti pēta, atklāj un izstrādā novatoriskus risinājumus, radot inovatīvus produktus, kas nodrošina ievērojamu progresu mājdzīvnieku veselībā un labklājībā, bagātinot mājdzīvnieku dzīvi, iepriecinot patērētājus un stiprinot saikni starp saimniekiem un viņu mīluļiem.

Purina inovāciju centros zinātnieki vērtē jaunas koncepcijas, veicot uztura pētījumus ar kaķiem un suņiem. Šie pētījumi aptver tādas jomas kā barības garšas īpašības, sagremojamība un vielmaiņas galaproduktu īpašības. Mājdzīvnieku reakcijas, izrādot patiku vai nepatiku, ir galvenais faktors, lai noteiktu, kuras barības receptes nonāks tirgū. Mēs pētām, ko tie ēd, kādai barībai dod priekšroku, dzīvnieku fizisko stāvokli, ieinteresētību, entuziasmu utt. Viņu ieguldījums ir vitāli svarīgs mūsu produktu pievilcībai un panākumiem.

Mūsu pētījumos izmanto tikai mājdzīvniekiem piemērotas procedūras, kas atbilst augstiem veterinārās aprūpes izcilības standartiem. Pētījumos netiek izmantotas invazīvas metodes, un tie suņiem un kaķiem nekaitē. Savos izpētes centros mēs uzturam patīkamu vidi, kur personāls un mājdzīvnieki sadraudzējas, kopā strādā un rotaļājas. Mēs uzskatām, ka ikviens no mūsu mājdzīvniekiem ir pelnījis tādas rūpes, kādas sniedz mīlošs saimnieks. Mūsu izpētes centru veterinārārsti piedāvā visaptverošus veselības aprūpes pakalpojumus, un visi mūsu mīluļi ir piesaistīti uzticamiem, labi apmācītiem aprūpētājiem, kas ar viņiem nodarbojas katru dienu. Katram no mūsu mīluļiem ir savs vārds, viņš saņem individuālu uzmanību un viss centra personāls pret viņu izturas ar cieņu un sirsnību. Socializācija un ikdienas mijiedarbība ir neatņemama mūsu mājdzīvnieku bagātināšanas programmas sastāvdaļa, kas ietver apmācību, rotaļas grupās un brīvu piekļuvi rotaļlietām. Kad mūsu izpētes centra iemītnieks sasniedz pensijas vecumu, Purina mājdzīvnieku aprūpes centra adopcijas programmas ietvaros tam rūpīgi piemeklē atbilstošu ģimeni, lai vēl daudzus gadus būtu iespēja izkopt abpusēji bagātinošas attiecības.

Mūsu pūles radīt jaunievedumus neapstājas vien pie uztura pilnveidošanas. Kopā ar speciālistu grupām ražošanas, inženiertehnoloģiju un procesu tehnoloģiju jomā un zinātniekiem, kuri ir kompetenti barības produktu garšas īpašībās, mēs nepārtraukti ieguldām līdzekļus jaunās tehnoloģijās un efektīvos patentētajos procesos, lai ražotu suņu un kaķu barību, kas atbilst visaugstākajām mūsdienu prasībām uztura, garšas, kvalitātes un drošības ziņā.

 

Gadiem ilgās izpētes rezultātā visā pasaulē ir piešķirts vairāk nekā 2500 patentu.

2018 gadā tika dibināts Purina institūts, lai pārstāvētu Purina pētniecības un attīstības kopienu. Tā mērķis ir sarunu priekšplānā par mājdzīvnieku veselību izvirzīt tieši uzturu. Purina institūts dalās ar Purina pētījumiem un jaunākajiem zinātniskajiem atklājumiem mājdzīvnieku barošanā, lai veterinārārstu un citu mājdzīvnieku profesionāļu sarunās ar saimniekiem uzturs būtu pamatelements. Tas ir saistīts arī ar jaunākajām idejām mājdzīvnieku veselības jomā, veicinot sadarbību un zināšanu apmaiņu visā pasaulē.

Mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, kā izmainīt tradicionālo domāšanu un ieviest vairāk inovāciju mājdzīvnieku aprūpē. Ar nepacietību gaidām, kad, mācoties no jaunākajām tendencēm un ieskatiem, varēsim pavaicāt — ko tālāk? Lai to panāktu, ir jāzina jaunākie zinātniskie sasniegumi un pašiem jābūt iesaistītiem tajos, lai varētu paredzēt, kā uzturs var ietekmēt veselību vismaz 10–15 gadus tālā nākotnē.

Ar unikālām un izcilām spējām apveltītajiem Purina inovāciju komandu tīkla speciālistiem ir bagātīgs uzturzinātnes mantojums, kas ir būtiska sastāvdaļa plašākam Nestlé izpētes un zinātniskās attīstības tīklam.